bugün

birazdan yapılacak olan, recep erdoğan'ın bölücü ifadeleriyle süslenecek olan konuşmadır.

yalakaları toplanmış yine otobüsün tepesine. net.

edit: ağır gaza geldiği konuşmadır. o derece ki bir şeyler söyleyip alkış bekliyor. ucuz siyaset peşinde.

yumuşak başlıysak uysal koyun değiliz diyor. bu memlekette son bir haftadır bölücü konuşmalarla terör estiren kendisi değilmiş gibi.

(bkz: adam ağır şizofren beyler)

türk bayrağının yakıldığını söylüyor provakatör. biri şuna o görüntülerin yunanistandan olduğunu söylesin.

adam mahallede dayak yiyip babasına şikayet eden anaokulu çocuğu edasında.

bu kan dondurucu konuşmadan sonra kimse ne bu ülkeden ne de bu ekonomiden hayır beklemesin.
uzak diyarlardan gelen ve bitmek bilmeyen selam konuşmasıyla başlamıştır. bir pişmaniye falan getireydin, selam getirmişem, selam getirmişem..
evden çıkma talimatı verilmeden evinden çıkan bir kaç anarşist akepeliye karşı yapacağı konuşmadır.

edit: hala 15 ağaç diyor... yok olmuyor. anlatamıyoruz. anlamıyor.

edit2: köprüden düşerek hayatını kaybeden başkomiserin ölümünden direnişçileri sorumlu tutuyor. yazıklar olsun...

an itibariyle "yol ver gidelim taksimi ezelim" sloganları atılıyor sayesinde...

bayrak yaktığımızı iddia ediyor ancak onun yalan olduğunu herkes gördü. bir sen görmedin, hala provake etmeye çalışıyorsun halkı...

yatacak yerin yok be boş bakan!
yobazlarin kendisine eslik ettigi konusmadir.
gezi parkındaki masum insanları kucaklayıp, provakatörlere çok ama çok sert sözler sarfetmesi muhtemel konuşmadır.
uçaktaki basınç sebebiyle error verdiği konuşmadır.

yine mekke medine'yi karıştırarak sömürücülüğe başlamıştır.

çok gariptir ki faiz lobisini karıştırmıştır.
an itibari ile kamerada boşbakanın yanında ki ve arkasında ki adamların bıyıkları kesin. hahahha ne güldüm lan gece gece.
Beyaz tv izliyorum bu kadar cahil bir topluluk görmedim, kendi düşünceleri olmayan dolduruşa gelmiş hep aynı laflar... özal ı, menderes i öldürdüler, rte yi yedirmeyiz... %50 oyumuz var... herkesi kucaklıyoruz... imf ye borcumuz bitti... emperyalist güçlerin oyunu bu.

alın terimizi size yedirtmeyizmiş, Atatürk ün alın terini de biz size yedirtmeyeceğiz.
r.t.e. saraybosna'dan baslayip mekke'ye uzandi, fas'tan selam getirdi, faiz lobisine degindi, hakkari'de havalimani actik dedi, oradaki o kadar adamda demedi ki aga bu nedir...
biz masumun yanındayız diyor. nasıl bir yüzsüzlük arkadaş o kadar masum ve demokratik haklarını kullanmak isteyen insanı zehirleyen kim acaba? net.
asımın nesliyiz dediği konuşma. asımın neslini bilmeyen 10 bin kişinin heoooovvv helaaaaalll dediği konuşma ayrıca. ulan nedir bu nesil desen kimse bi sik bilmez.

orda toplanan adamlar tam körcahil. bundan emin olabiliriz.
yine içi boştur.

sürprizi bozmuşlar.
yaaaaaa :(
kendi propagandasını yapıyor. (bkz: yav he he)
Sevgili koyunlar dese alkış alacak konuşma.
Biz çapulcular ne yazık ki bu konuşmadan mahrum kalıcaz. Kuşları yemliyorum o saat. Kuşlarımın malum kişiden daha zeki olduğu barizdir bence.
buraya toplanan herkesi dötünden çükeyim dese oarada bulunanlar tarafından hooaaaaa diye cevaplanacak konuşmadır. yalakalık o derece diz boyu. net.
ne kadar ironiktir ki "bende çapulcuyum" diyen banka müdürünü eleştirirken, faiz lobisini eleştirirken "bunlar bize gelip sizin zamanınızda biz beş kat daha zengin olduk diyorlar. buna rağmen bize çakıyorlar" diyerek faiz lobisini ne kadar zengin ettiklerinide itiraf etmiştir.
adam hala 15 ağaç diyor. yok hayır ya.
Şehit polisi sömürüyor şimdi de.
türk bayrağını yaktılar diyor adam. yok ya bir şey demiyorum.

yol ver gidelim hepsini ezelim sloganları var.

ayıp ayıp.
kin ve nefret tohumlari ekmekten baska bir boka yaramayan konusmadir.
sen kim oluyorsun da, yunus un, akif in sözlerini ağzına alıyorsun, sende ne o kadar yürek var ne de dürüstlük var sende yalamaya alışmış pabuç gibi dil var.

bunlar türk bayrağını yakarlar diyecek kadar haysiyetsiz kişinin konuşması.
bunların dürüstlüğü kucaklaması 2-3 saat, mikrofon kapanır biter.
her zamanki gibi boş bir konuşmadır. cahil deyince kızıyorlar bi de, o boş kalabalık nedir arkadaş? öfke kusan bir kalabalık, ilkel tezahüratlar, hep sömürü.
yol verse gidip hepsini ezeceklermiş. kim vandal,kim yolbilmez söylesinler bana.
tüm akplileri kışkırtan ve kışkırtmaya devam eden açıklama. bu oyuna gelecek misiniz akpliler?