bugün

beklenendir.

hükümetin bu şartlar altında devam etmemesi gerekir.

madem yapamıyorsun bırak. işkence etmenin faydası yok.
18 yıldır sürekli hayal gören kemoş zihniyetin son rüyalarından biridir. cidden yazık...

görsel
Hayallere merhaba.
Kuşkusuz Allah şahidimdir sesli bir şekilde iffetsizce kahkaha attım.
amele sümüğü gibidir onlar.
Keşke doğum günü hediyesi olurdu.
Kamboçya'da bile böyle durumda beklenirken, Türkiye'de olacak son şey.
haklı ama gerçekçi olmayan temenni.
etmez, edemez...
artık rte için bu iş siyasi hırsı aşalı çok oldu.
bırakın istifa etmeyi seçimi kaybettiğinde dahi farklı yollarla gücü bırakmak istemeyeceğini düşünüyorum, yine "çaldılar, fetö devreye girdi, dış güçler müdahale etti" benzeri bahaneler üretip ülkeyi karıştırabilir. aksi halde seçimin ertesi günü katar, malezya uçaklarına dikkat etmek lazım.
cehape gelince dolar 1 tl, euro 1.20 tl olacak. yıllık enflasyon yüzde 0.5'e düşecek. tabi lan deli misin.
Yanıltıcı başlıklar açan birinin tuttuğu partiden de ümidim yok açıkçası.

Boşuna sevinerek başlığa girdim ortaokulda mısınız anlamadım ki
istifa bizim siyasetçilerin en son tercih edecegi yöntem bile değil maalesef.
Hangi hükümet?
imamoğlı kızını karne tatiline götürdüğü için istifa et diyenler 20 yıllık akepe hükümetini istifaya çağırınca küplere biniyorlar.

makarna kömüre vatan satmak bu kadar kolay olmamalıydı.
cehape hükümetidir. artık istifa etmesi gerekiyor kılışdarın. 2002 den beri memlekette kötüye giden ne varsa suçlusu cehape olduğuna göre onlar istifa edecek tabi lan. iktidara da akebeyi getirdik mi her şey dört dörtlük olur.
Bu hukumet Hangi ekonomik başarısızlıği üstune alındıki.
O yuzden de sktr lo.
aman bu yüzsüzler 5 dakikaya suçlayacak

tüm sorumluluğu üzerine atacak birini bulur

gene maadur olurlar

maksat indiregandiler durmasın.
(img:#2061593)
Ben olsam, sırf,bu malların beceriksizliğini izlemek için hükümeti bırakırdım.alın ne haliniz varsa görün derim,3-4 parti koalisyon olur en büyük pastayı ben yicem diye birbirlerinin gırtlana çökerler.sahi millet ittifakı iktidar olsa,chp,iyi,pkk,Davutoğlu,babacan,Saadet, başka varmıydı hükümeti nasıl paylaşacaklar?
2018 de dolar 3.45 den 7 tl yi görmüştü istifa eden tek bir kişi bile olmamıştı.
şeref yoksunu aktroll diyor ki, chp beceriksiz..

yahu 20 yıldır ülkeyi afganistan a çevirdiniz sadece siz çalışabilirsiniz zannediyorsunuz işte bu kadar kul hakkından bihaber, kibirli,burnu büyük, göbeği sarkık pisliklersiniz.
istifa kurtaracak onur olduğunda düşünülür, size kaldı mı?

Edit: norozombik hükümetine
olmayacak olandır.

(bkz: olmamış konular hakkında başlık açmak)
hükûmet: tamam amk.
Hayal kurmaya bir 5dk ara verip gerçeklere bakalım?

Ve bu başlığı silelim.
Durmak yok yola devam hihihihihihi.

görsel