bugün

Bilinmeyen Adanın Öyküsü,

Corto (çizgi roman),

Katip Bartleby,

Plume Adında Biri,

Satranç,

Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku,

Kontrbas,

Fener, Gece ve Yıldızlar ve Ölümden Sonra Yayınlananlar,

Yolpalas Cinayeti.
Başlığı alaya alan ibişlerin çoğu şimdiye kadar 60 sayfalık kitap bile okumamış asalak sürüsüdür.

Yine de söylemlerinizi bir beyefendi gibi saygıyla karşılıyor, teşekkür ediyorum.
Stefan zweig a bakın iste illaki vardir.
(bkz: yaban kızlar)
50-60 sayfalık roman mı?
hikaye diyelim biz ona bence.
Şu an kitap okumaya o kadar çok ihtiyacım var ki.. sürükleyici bir kitap önerisi olan?

1 hafta da bitirebileceğim bir kitap olsun istiyorum. Sayga sayısını o yüzden çok aşırı fazla tutmadım. 50'de olabilir. Aşk, entrika, ihanet ve içinde mecara olan fantastik bir roman olabilir.

Tavsiyeleriniz için şimdiden tşk.
kürk mantolu madonna; 60 sayfa okuyun gerisini de kesin okumaya devam edeceksiniz.
(bkz: Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku)
Yani giriş bölümü o kadar sürüyor genelde. Kitap derken roman türü mü makale mi ne aq? Pompacı çiko falan vardır işte 60 sayfa
Tommiks in herhangi bir macerası...

hem de resimlidir..
küçük prens.
sürükleyici bir kitap için mümkün olmayan istektir.
kitabı bosver zaman kaybetme Instagram a devamke.
60 çok değil mi? 30 neyinize yetmiyor cahilller.
ali baba ve 40 haramiler

lafontanie masalları.

keloğlan maceraları.
Ömer seyfettin hikayeleri.
Kardeş biz sana direk özetini atalım sen hiç uğraşma.. oku oku bitmez o şimdi.
Teksas tommiks.
görsel
Bir solukta okunabilecek 95 sayfalık şaheser.
Neden olmasın?
Çünkü pdf’i 65 sayfa.
Masal kitapları ..
şimdiye kadar okuduğum en falza sayfası olan kitap 224 sayfaydı. okuyana kadar canım çıktı. Kısa hikayesi olan kitaplar zihmimde her zaman başka tatlar bırakmıştır. .

Ayrıca Yazarın büyüğü en çetrefilli olayları en kısa şekilde anlatan ve yazıya dökendir.

Laf salatasına gerek duyan bütün yazarlar sanatın estetik kaygıları yerine daha fazla para kazanma adına sayfa yükünü artırmışlardır.
AKP parti programı

Fabl tadında... Okumaya doyamıyorsun.
Sen okudun da korona aşısını mı bulmaya çalışıorsun. Kendisine bakmadan karşısındakini eleştirmek..

işte gerçek cehalet budur.
Küçük prens, kara balık gibi resimli öğretici edebi ve felsefi değeri olan eserleri oku. Okuduktan sonra da fotolarını atarsın instagram'a.
Edit: kitap okuyacak kadar boş olmadığına göre corona aşısını bulman yakındır diye umuyorum.
şaka yaptım kardeşler ama sağolun yine de.

Kitap okuyacak kadar boş bir adam değilim. Zamanım az ve hayat çok kısa.

daha çok para kazanmak ve daha fazla yer görmek için kitap okumaya ihtiyacım yok.

Ha kitap okuyanlara saygı duyuyorum orası ayrı.

Hayatta tek amacım bir ev ve bir araba sahibi olmak olsaydı her halde ben de severdim okumayı.

Size kitaplarınızla berqber mutluluklar dilerim ama sakın bir insanı kitap okumadığı için cahil cühela ithamlarıyla eleştirme gafletine düşmeyin.

iman ve paranın kimde olacağının bilinmediği gibi bilgi ve entelektüel birikimin kimde olduğu da bilinmez. Sizin bilmeyip onun bildiği çok şey olabilir. Şimdi başka şeyler de söylerdim ama Hayat bundan sonraki söyleyeceklerimi size öğretir.
Suc ve ceza - dostoyevski.