bugün

2018-2019 sezonu ziraat türkiye kupası çeyrek final ilk maçı. 20:30'da başlayacak olan maç ali sami yen spor kompleksi türk telekom stadyumu'nda oynanacak.
Galatasaray'ın nasıl bir kadro ile çıkacağını çok merak ettiğim maç. Eğer Terim bir önceki maç gibi düşünürse Hatay sıkıntı çıkarabilir. Zira basaksehir e oynadıkları futbol epey iyiydi.
Normal bir kadro ile çıkarsa 3-0,3-1 alacaktır Galatasaray
statta sirtaki çalacak olan maçtır. mitroğlu gol atacak ya...
Terim'in hatayspor'u ciddiye almaması durumunda geçen sene ki akhisarspor muamelesine maruz kalması şaşırtıcı olmayacaktır.
Hatayı telefi etme maçı.
galatasaray' ın hatayspor' u yenip hafta sonu oynanan alanyaspor maçını unutturarak taraftarını sevindireceği maç.
kazara yenilirse çok gülerim, dayanamam aşırı çok gülerim.
galatasaray'ın dandik bir onbirle, türk oyuncu ağırlıklı maça çıktığı gündür. bakalım ne olacaktır.
bir galatasaray'lı olarak hatayspor'un doğrandığını söyleyebilirim.
zaten tonla türkiye kupamız var. elensek ne olacak ki ?

yalnız bir heyecan bastı. yoksa başakşehir'de doğranıp şampiyon mu yapılacağız ligde de ? owwww.
Luyibdunanın pozisyonun aynısı rakip ceza sahası önünde Galatasaraylı futbolcuya yapılmış olsaydı bu Galatasaray taraftarı ne derdi bilin bakalım.

Edir:iki yüzlü taraftar turnusol pozisyonu,sizin ben samimiyetinizi öpeyim.
cinconun maçı almak için şike yaptığı açıkça görülen maçtır. evet..
Türkiye kupasında bile eyyam yapılmadan maç kazanamayan bir takımın maçıdır. Yazık. Evet.
futboldan bir gram anlamayan eminim ki ligi bile takip etmeyen kişilerin kupa maçında da sadece parmağı çalıştığı için yorum yaptığı maçtır.
Algı yapmaya çalışan amına koyduklarım var ortada, görüyorum.

Hakem var'a gitti inceledi ve müdahale olmadığını gördü. Rakip luyindama'nın koluna doluyor elini çok net ortada.
O yüzden siktirin gidin başka yerde ağlayın.
neden futbol tartışıldığını anlamadığım maç. beyler farkında mısınız sahada

korkişko

adında bir topçu var.

gerizekalı bir kezbanın secgilisine seslenme biçimi gibi değil mi lan? oyuna konsatre olamıyorum amk. korkişko ceza sahasına yaklaşıyor. ahahasss. ama korkişko yaaa bu elbiseyi çooook istiyorummmmm.
Yavşakşehirin yerine süper ligde görmek istediğimiz takım Hatayspor.
korkişkonun boy gösterdiği maç. hahahahasss korkişko ya.
Ceza sahası dışında kaleye giden topa elle dokunan kaleciyle kırmızı vermeyen hakem, var sistemine gidip kırmızı vermek zorunda kaldı. Kural kuraldır hatayda olsa Adana da olsa allahta olsa ceza sahası dışında kaleye giden topa el ile dokunamazsın bitti.

Hatayspor un çok güzel oynadığı maçtır.
Tam maça konsantre olacağım sırada korkişko isimli topçunun adı telaffuz ediliyor maçın tüm ciddiyeti kaçıyor.
Hatayspor iyi top oynuyor,helal olsun.
20 dakikadır mutfaktayım ve salondaki tv'de maç açık. Az önce ben hatayspor'da oynayan "kocişko" diye bir futbolcu mu duydum, benim kulaklar mı gidik?
Galatasaray için umut var ama yetmez avrupa ligi için. en fazla çeyrek final takımı bu. bir şeyler eksik
Boktan oyun kazanilan maç.

Hiç i$ik yok farkindayim.
hatay sporun ikinci yarıyı bir kişi eksik oynayıp deplasmanda iki sıfır malup olduğu maçtır.
Galatasaray'ın hiç umut vermediği maç.
Hatayspor’u tebrik ediyorum. Çok iyi mücadele ettiler. Galatasaray’da yeni transferler Marcao ve Luyindama yine çok başarılı bir oyun sergilediler ve benden tam not aldılar. Oyuna sonradan giren Mitroglou ise yine istediği pasları alamadı, topla buluşamayınca da etkili olamadı. Ancak ben onun da çok başarılı olacağını düşünüyorum.
güncel Önemli Başlıklar