bugün

Bir mühendisin havası yoktur onlarda (bkz: mühendis başka ya).
Edit: oh eksile eksile boş buldun tabi
Eksilemeyin sisst alo kime diyorum
ne bakıyorsun bak hala bakıyor hadi hadi başka entry e yandan yandan.
Haklıdır artık bir bok mertebesine erişmiştir en azından. Onu olamayanlar da var.
O sanmasın da kim sansındır.
işte bunlar hep kıskançlık.
(bkz: Kıskançlığın kötü bir şey olduğu gerçeği)
minimum 8+4+6 yıl okumuş adamdır. bu işlem için bile hesap makinesine ihtiyaç duyan hıyarları da kafasına takmaz.
Cünkü bir bok olmus tiptir. * 2 yıllık isletme okuyup gelmis adam demiyor bunu.
bilmeden konuşmayın .benim tıp 4 te okuyan oğlum var .o kadar ders çalışmak insan işi değil .meşhur sloganları şu
tıpta her sınav bir öncekinden zordur . adamlar okulu bitirmeden tus un hesaplarını yapıyor .kolay değil .
O mertebeye erişene kadar dersleri ve stajları yüzünden belki de hastanede bok karıştırmıştır. Sınavlara çalışmaktan beyni yanmıştır. Okul bitip iş hayatına devam ettiğinde hala ders çalışacaktır eğer ki hırslı ve iyi yere gelmek istiyorsa. insanları aşağılamadıkça kendini başarılı görmesinde sakınca yoktur kesinlikle.
6 yıl tıp okuyupp ölmekten iyidir.
hakkıdır. olabiliyorsa onu bok diye adlandıran da bir bok olsun. en az 6 yıl okuyup başarıyla eğitimini tamamlayıp derdini anlatmaktan aciz insanların derdini anlayıp bir çözüme ulaştırmak oturduğu yerden millete sıfat takmaktan daha zordur.
6 yıldır 1. sınıfta okuyorsa fena olan tiptir.
Sanmasına gerek yok. Adam zoru başarmis bir zahmet tadini cikarsin.
ya ne olacağıdı? yurtta kalırken iktisat okuyan abimiz, sabah akşam gezip tozarken , biz kitabın tozlu sayfaları arasında boğuluyorduk. okul bitince biz direk çalışmaya başladık, abimiz iş arıyordu. biz okumaya devam ettik, abimiz hala çalışıyor. demekki abimizle aramızda bir fark dimi ? zorlu koşullarda çalışıp, insan hayatıyla kumar oynayan insanların, diğerlerinden farklı hissetmesi gayet doğaldır. ayrıca serdar ortaç dinleyen ergenlerimiz heveslenmesin, Serdar Ortaç dinlememekteyiz.
ailesinde ya da çevresinde doktor olanlar bilir, doktorların çoğu yurtdışında yayınlanan makalelere göre haraket ederler sadece bundan ibaret doktorluk yapanlar vardır. ve tüm insanları kendilerine muhtaç gördükleri için tavandan bakanları da vardır.

lakin işletme bölümünden sonra mühendis mezunlarıda sınırsız oldu, şimdi sıra tıpta olsada bir kişiye bin hasta düşmese, zaten makalelerden ibaret her şey, ha bir de ilaç şirketleri tablet, telefon hediye ediyor, hangi ilacı seçmek için araştırma yapmana da gerek yok oh ne ala..
6 yıl tıp, hazırlık varsa 7, kaldıysan 8-9-10...
Şimdi sorarım senin iki senelik bitirdiğin yiyecek içecek bölümüne mi saygı duyulsun?
4 yıllık universiteyi 6 yılda bitirince de ayni kafaya erişebilinen kafadır.
üniversitede 4-5 tıpçı arkadaşım oldu.
hiç birinin götünün kalktığını görmedim.

muhtemelen götleri kalkmadığı için benimle arkadaş oldu.
hiç okumayıp veya saçma sapan bölüm okuyanların açtığı bu başlığa kıçıyla gülen tiptir.
sırf doğduğu için kendini bir halt zannedenlerden daha hallicedirler.
Kedi ulaşamadığı ciğere mındar dermiş. Yada mundar. Bilemedim *
Bir lise mezunu bile olmayıp karşısındaki asistan doktoru "ama bu asistanmış..."diyip kuçümseyen yurdum insanı değildir.
Neymiş kendini bir şey sanmayı geçtim saygı duyulmak için dahi 6 yıl tıp da yeterli değilmiş.Ama izin verin de bari uzmanken kendini bir bok sansın,yazıktır.
haklıdır. 6 yıl bu boru mu amk dedirtir.
Valla şöyle usturuplu bir entry ile açıklayayım dedim ama, yok.

Tıp fakültesine koysan en geç bir ay içinde kuyruğunu götüne sokup kaçacak, anasına babasına bir şey olunca "doktor aman ne yapabiliyorsan yap, para sorun değil" diyen amını dilini siktiğim pezevenklerin laf atmakta bir mahsur görmediği tiptir. Bi Siktirin gidin amk ya.
Adamı ciddiye alıp cevap vermişler.
mühendisin iyisi de olur kötüsü de
işletmecinin iyisi de olur kötüsü de
ama tıpçını sadece iyisi olması lazım!
ama gel gör ki birçok tıp fakültesini bitirmiş beyinsiz yalan yanlış reçeteler yazmakta
yalan yanlış teşhis ve tedavi uygulamaları gerçekliştirmektedir.
burada insanın kalıcı olarak yaşam kalitesini etkiliyorsunuz.
siz her zaman iyi olmak zorundasınız!
öyle her gün ağrı kesici ilaç yazarak saygı göremezsiniz bu toplumdan!
adamın asabını bozmayın!