bugün

alışmaktır, sevgidir, telefonumu çok seviyorumdur, vazgeçememdir, üstüne gül koklamamdır. canım siemens a55 im. 6 yıl değil ama 4 yıl bana katlandın. ranzadan düşürdüm arızalanmadın, arka cebime koyup üstüne oturdum, ekranını çatlattım ama bir kere sesini çıkarmadın. saatlerce kulağıma yapıştın kaldın ama hep performansını korudun. hiç en olmadık yerde şarjım bitti demedin. ama bir gün içinde biriktirdiklerini 'wrong software' diye hönkürerek attın dışarı. ilk ve son isyanın oldu. bir kere teknik servis yüzü göremeden uçtun gittin yastığımın altından. ben seni değil, sen beni bıraktın hain. özlüyorum seni kırmızılım.
(bkz: takoz)
alışkanlıklarına bağlı, takıntılı insan eylemi.

ayrıca bi baktımda 6 yılda değiştirmemek normal yahu zaten.
bozulmadıysa ve ihtiyaçlarını karşılıyorsa yapılması doğal olaydır.

(bkz: nokia 6260)
3 yıllık telefonumu (iflas etmeden önce) zamanın en elit telefonudur diyerek (ki öyleydi) arabamı stop etmeden rafdan indirtip dakikasında satın almışlığım aklıma geldi... Nasıl bir iflassa artık, hala o telefon durur bende..

(bkz: nokia n76)
benimkinin ömrü yetmedi malesef * insanlık adına vermiş olduğumuz bu büyük kayıp için bir dakikalık saygı duruşuna davet ediyorum sizi*

ya cidden tuşları falan kopmuştu ama çok seviyordum ben telefonumu. hiç ekranına bile bakmazdım, gözüm kapalı bilirdim içini dışını. içi dışı birdi, canaykındı, samimiydi.. * kurtulabilseydi eğer daha yaşardı, malesef yengemin temizlik kovasının içinde feci şekilde can verdi gözlerimin önünde.. elimi uzatsam alacaktım, çekip kurtaracaktım onu, dondum kaldım. hayatımın aşkı en son ne mesaj atmıştı acaba, söyleyemeden gitti.. kelimeler boğazına düğümlendi.. su gibi bitti, suya karşıt gibi bitti.. *** **

edit : olm hasta mısın nesin ya!?? sende bi imalat hatası var kesin. lan gerzek batıyor mu benim telefonumla aramda kurmuş olduğum bağ, üstelik ölünün arkasından eksiliyorsun ulan dangalak*
lan seri eksi oy veren ibnem, egomu tatmin ediyorsun valla beni takip ettiğini heryerde belirterek.
bir kamyon arkasıyla bitirmek istiyorum : milletin derdi ben olmuşum, demekki zamanında fena koymuşum **
bozulmadıysa kullanılabilitesi olan telefondur. telefonun sahibi ile telefon arasında oluşan duygusal bağları da göz önüne alınca ayrılınması zor olduğu için o telefonun yıllara meydan okurcasına kullanılması gerektiğidir.
başlığı görünce içim sızladı da kalkıp onu artık kullanamayacağım için kaldırdığım kutuya bir baktım.
o çok farklıydı gerek görüntüsü gerekse yaşadıklarımı bana yaşatan insanlarla ve aslında hayata dair uzaktan yakından paylaşımım olan her insanla aramda bir köprü olması sebebiyle. kızgınlıklarım da var ona karşı,yok değil. mesela, hayatıma hiç girmemesi gereken bir insanı hayatıma soktu o. ama onun aracılığıyla aldığım güzel haberleri yok sayamam, onlar herşeyin üstünde. herşey için teşekkürler sevgili sony ericsson w710i.
Eğer telefon nokia 1100 ise yılan oyununda kırılmış tüm rekorları egale etmektir.
Kaliteli telefon kullanan kişinin yapacağı şeydir.
(bkz: sony ericsson)
(bkz: w810i)
darısı başıma durum.
Eğer ki ev telefonuysa kullanılan gayet normal bir durumdur.
sahip olduğum duygudur. herkesin bu duyguyu yaşaması gerekir.