bugün

buna eşlik edebilecek bir kadın olmadan hiç bir şeye yaramayacak erkek.
52 dakika bu çileyi çekecek kadın aramak üzere yollara düşmüştür.
(bkz: hassiktir diyoruz hassiktir)
tahriş eder.
(bkz: doc dr c sinan sagiroglu)
imkansızı başarmayan erkektir. biraz alkol alıp biraz da geciktirici sürünce organ tank namlusu gibi uzun süre inmiyor ve işlev görüyor, kadın yeter artık diyene kadar devam. * ayrıca, normal boşalma süresi tıbben 1-5 dakika arasıdır.
ilişki öncesinde lustral almış olan erkektir, olabilir.
lakin benim takıldığım nokta kadının 52 dakika dayanabilmesidir. zira vajinasının bir sonbahar yaprağı gibi kuruması lazımdır. ha ona da kayganlaştırıcı vermişlerse; o da olabilir.

tamam tamam uzatmadım daha fazla. olur lan işte...
bu kadar uzun süre boşalamayanın gay filan olduğundan şüphelenmek gerekir. adam mecburiyetten yapıyor sanki.

sinir uçları iflas etmiştir belki diyeceğim ama o zaman ereksiyonu nasıl sağlayacak..? * *
(bkz: robocop)
bile dayanamaz paslanır be.
odun olsa dayanamaz çatlar be .
çelik olsa dayanamaz aşınır be .
baykal ols. o zaman olabilr işte.
doğal yollarla gerçekleşmesi pek mümkün olmayan bir eylemi başarabilen erkektir.
(bkz: terminatör)
(bkz: transformırs)
(bkz: hüseyin abi)
(bkz: içeri girdiğimde dakika 52 diyordu)
keşke kobay olarak kullanılabilseydim dediğim anket araştırmasını öğrendiğim başlıktır.

10 dakika dayanabilen ingilizleri solda sıfır bıraktığım için kendimle onur, gurur, muhteşem ve abartı hisler duymama neden olmuş başlık öbeği ve ankettir.

ps: çabuk boşalan arkadaşlara önerim aynı partnerle soluksuz ve sık sık cinsel ilişki yapmak * ve vücut geliştirme ile yakından alakalı olmaktır.
yarimdir.**
eğer alkolsuz,condomsuz * ve güzel bir partnerle 52 dakika boşalmadan sevişebilen bir erkek varsa gerçekten eli öpülür. ama kafa güzel, hatun çirkin, bir de üstüne okey extra öyle herkes sevişir 52 dakika. *
sex seven kadınlar tarafından klonlanacak insandır.
aklı; ay başını nasıl getireceğini düşünen asgari ücretli olabilir.
zalimdir. partnerine acınılası erkektir.
(bkz: sertleşme sorunu)
şeyi nasır tutmuş erkeketir, özenmeyin sakın!
8 dakika sabredemeyen erkektir.
(bkz: damat sancisi)ile muzdarip olmasi muhtemeldir.
şişme erkektir.
boş erkektir.
boşalacak bişeyi kalmamıştır.
(bkz: küsüratlı sayı verince inandırıcı olmak)