bugün

eşya satın alır gibi kız satın almak isteyenlerin hazin sonu.
sakin olunup hemen koyverilmemesi gereken hadisedir. şimdi dikkatle dinleyin beni;

önce gizlice plan yapıp, gece herkesin uyuduğu bir saatte, yani aşağı yukarı saat 03.30 ila 5.30 saatleri arasında kimsenin namaza kalkmadığı bi saatte kızın baba evine gidilir ve çürük malı size dayayan yani daha da açık konuşmak gerekirse, sizle evlenmeden önce başından büyük maceralar geçmiş olan kızlarını size yamayıp paranızı emmeye çalışan anne ve babasını, evin kapısını maymuncukla açıp, assassin creed'deki bilekten fırlayan bıçakla 16 kez pıçakladıktan sonra, kayınçonun odasına girip kayınçoya da bi 15-16 kez dayadıktan sonra eve dönersiniz ve kızı, daha doğrusu size yamanmaya çalışılmış kadını kapı dışarı edip, "aa sen de kimsin bu saatte kapıma dayandın imdat" diye yalandan bağırarak hani onu tanımıyormuş da zorla evinize girmeye çalışan hırsızmış gibi komşulara taklit yaparak site güvenliğini çağırıp siteden yaka paça attırırsınız. sonra da sıcacık duşun altına girer, plastik ördeği mikrofon gibi tutup mustafa sandal'ın onun arabası var şarkısını söyleyerek çırılçıplak dans edersiniz...

kısa tuttum detaya girmedim fazla sonra milleti cinayete teşvik ediyor diye polise vermeyin beni. ama kısa ve öz olarak anladınız siz olayı.
pazardan alırsan öyle olur, kesinlikle avmlerden alınmalıdır. biraz bilinçleniniz lütfen.
Kocasından önce kızı patlatan adam muhtemelen 50 tl masrafla bu işi yapmıştır. Hem de hayvanlar gibi çatır çutur inletmiştir kızı.

Allah korusun bu tür insanlardan.
zaten ne olduğu belli olan kızdır. ha 5000, ha 50 lira. bir fiyatı vardır sonuçta.
hayatımda gördüğüm en iğrenç on başlığın içinde yer alabilecek başlıktır. seviyesizliğin ve aymazlığın daniskasıdır.

birisi çıkıp; o patlak senin annendi yavrum hem de o zamanlar fiyatı 3 kuruştu dese ne yapacaksın a kendini bilmez?
diğerlerine ders olsundur.
gelin bana expertiz oldum konularda. kaporta tampon boya değişim var mı yok mu anlarız.
çorap alırken bile almadan önce denemek lazım.
Faturası varsa gidip değiştirebileceğiniz mal.
insanı alıp satan hayvana az biledir .
Görünce güldürmüş başlık. Abi biraz daha dikkat edin, bi de pazarlık yapın Türkiye'den bir kız 50bin eder mi hiç? Gidip 2. El BMW eski kasa alınır o parayla.
kadınları zanneden gerizekalılara o kadar güzel Veribilecek bir cevap ki.
düğün masraflarının boşa çıkmasına neden olan patlak çıkma durumudur.
annesiyle babasıyla komşu komşu gezip, görücü usulü karı arayan muhtemelen kendinden yaşça küçük sübyanlara göz koymuş parayla bekar kız bakan abazan ve ezik erkek hareketinin sonuçlarından biridir. ne hali varsa görsündür.
sözleşme imzaladıysanız geri verebilirsiniz yada tazminat davası açabilirsiniz.
(bkz: garanti belgesi)
Yetkili servis tarafından değiştirilmesine sebep verir.
Kadının namusunu bacak arasında gören basit düşünce yapısıyla açılmış bir başlık daha. *
garantiye verilip orjinal zar diktirilmelidir.
iğrenç bir şeydir. (bir ifade şekli, bir bakış açısı ve bir konu başlığı olarak.)
sayın bayım, 50 bin tl'ye audi aldın da lastiği mi patlak çıktı? (bkz: Bi siktiriniz gidiniz efendim)
(bkz: tuketici gov tr)
Müşteri hizmetleri ile çözülmesi gereken olay.
patlak çıkmasa dahi arka kasasının sağlam olduğuna dair elinizde senet varmı ulen dedirtecek sorundur efendim.
çatlak patlak, yusyuvurlak, kremalı börek, sütlü çörek, hop hop, altın top, bundan başka oyuuunnn yooookk..

oyun derken anladınız bittabi.
para boşa gitmiştir, real maçına 3.5 üstü oynanması daha karlıdır.