bugün

5 yıl fitness yapıp ituye girip son seneme gelmiş olmak ve sigara içmeye 5 yıl sonra tekrar başlamak 5 yıl ara.
Galiba burda olup yine entry gireceğim..
Sigara içmeyi bırakmış

Üni de

Hayatı bombok olmaktan çıkmış

Manitası olmuş

Sayayım mı daha?
Teknem de oltamı atmış denize bakarken ...

Ehliyetiniz hazır sıra tekne de...
borçsuz bir birey olmak.
cumhurbaşkani erdoganin yardimcisi.

ne buyuk bir şeref.
Mesleğimi elime almış olmak istiyorum.
hatırlat bu entryi editleyeceğim.
kare bir daire
girdiğim işte artık burada emekli olurum dediğim ve hanım hanımcık, çoğu konuda anlaşıp aile yuvasını kurduğum bir ben. aslında bu dediklerim, eğer olursa muhtemelen tam 5 yıl sonra olacak olan şeyler zaten. ne eksik ne fazlası yani. yine bilinmez. hayırlısı.
Bir köy okulunda branşım olan öğretmenliği yapabilen bir ben olmak istiyorum.
5 yıl önceye bakalım öncelikle;
6 temmuz 2014; evliyim, kızım henüz 9 aylık, işlerim berbat gidiyor, maddi zorluk içindeyiz, tabir-i caiz ise yiyecek ekmeği zor buluyoruz.
6 temmuz 2019; bekarım, kızım 6 yaşına geldi, maddi dertlerim bitti, ama mutsuzum.
6 temmuz 2024; %80 hala bekarım, kızım 11 yaşında, velayet davasını açmaya hazırlanıyorum, umarım mutluyumdur.
Evlenmiș, çocuklu.
Nikaragua da amuda kalkan ben.
Şark görevini götünden kurşunlanmadan bitirmiş, iç anadolu bölgesinin bir şehrinde -mümkünse ankara- tek başına, enstrümanlarının arasında yaşayan ve komşularıyla her gün yüksek müzik sesi yüzünden tartışan, annesinin hemen her gün evlen artık diye darladığı bir ingilizce öğretmeni olmuş 29luk ben.
güncel Önemli Başlıklar