bugün

ee bi zahmet etsin amk bahçeli bile grup toplantısında bağırdı etsin diye.
https://tr.sputniknews.co...n-volkan-bayari-kullandi/
bu da müstehak olsun bize.. bu fetö namussuzları hala nasıl oluyor da, devletin ekmeğini yiyip, hocasını öldürebiliyor.
iftiraları nedeniyle birçok kisi hakkında soruşturma açılmasına neden olmuş volkan bayar adlı caninin işlediği saldırıdır.
En çok üzen de öğrencilerinin sadece bir şeyler ' öğrenmesi ' için çabalayan Serdar Çağlak isimli hocamızın ölümü olmuştur. Kaç tane hoca odeviniz hakkında mail atarken 'kıymetli ögrencilerimmm' diye başladı, sorunlarinizla birebir ilgilendi. Sevgili hocam böyle öldürülmeyi hiç mi hiç hak etmedin. Mekanın cennet olsun.
Bu arada cinnet geçirilerek işlenmiş bir cinayet değildir, bilerek isteyerek yapılmıştır.
bu olayın baş kahramanı yağmurlarda beraber yürüyenler ve beraber ıslananlardır. kadının şikayetlerinin nasıl işleme koyulmadığını. yök’ün rektör’ün nasıl saldırganı koruduğunu anlatıyordu.
yök başkanını ve rektörü atayanda sevgili cumhurbaşkanınız akp li arkdaşlar.

elerinizde ki kan o kadar fazla ki temizleyerek. çıkartamazsınız. hepiniz sorumlusunuz bu ülkenin halinde.
3 yıl önce selçuk üniversitesi'ndeki doçent bıçaklayan profesör olayını duyduktan sonra şaşırmadığım gelişme.
öncelikle saldırıyı yapan volkan bayar bir eğitimci değildir. öyp bursu ile üniversitede eğitim gören bir araştırma görevlisidir. bu pozisyona gelmek için eğitimci olmak gerekmez biraz ales ve bir tutam da torpille bu pozisyonu elde edersiniz.

bu pisliğin bunları yapmasından daha trajikomik olan sadece bir ucubenin şikayeti ile bir sürü insanın işinden atılması hatta hapse atılması gerçeğini gün yüzüne sermesidir. bu şahsın defalarca iftira attığı sabit iken hiçbir işlem yapılmaması defalarca şikayet edilmesine rağmen göz yumulması cidden şaşırtıcı
eğitim cahilliği alır. eşeklik baki kalır !
nasıl da yerinde söylenmiş, bravo.

bir anlık sinir ile 4 can alabilen bir eğitimci.

anladık daraldın. anladık kafan bozuldu. e be adam, sen eğitimle her şeyi yenebilecek bir öğrenciyi nasıl yetiştiriyordun ki, kendin yenememişsin !

şimdi zindanlarda okursun, okutursun. yazık.

yazık olmuş gerçekten.
Kusura bakmayın da,
(bkz: esogü ne amk)
Uzun isimli ya da skindirik üniversitelerde okuyanların, "kısaltayım da havalı bir şey sansınlar" düşüncesine ayar oluyorum.

-Nerede okuyorsun?
+ksu
-Vayy... kansas state university hee?
-Şey, ımm, hayır. Kahramanmaraş sütçü imam üniversitesi.
Volkan bayar , diger akademisyenlere kök söktürmüş. Iftira atmış , hapse dahi giren olmuş ve bu adama bir şey yapılmamış. Geç kalmışlar , çok geç kalmışlar. Başı sıkışınca da 4 kişinin canını almış.
eğitimin seviyesinin iyice düştüğünün kanıtı bir durum.
https://twitter.com/g_gok...s/981881224217186304?s=19

Saldırı sebebi yukarıdaki tweet ile detaylı öğrenilebilir. Okumaya üşenenler için özet; katil 103 personeli fetöcü diye ihbar ediyor. Çoğunluğu aklanıyor ve katile karşı tazminat davası açıyorlar. Bu da öldürüyor birkaçını. Ve kendisinin fetöcü olduğu söyleniyor.
nedeni merak edilen saldırıdır.
Saldırganın fetöcü olduğu iddia ediliyor.
icimi urpertmis saldiridir. Ben de asistanim,ayni meslegi icra ediyoruz bu isi yapanla yani farkli universitelerde olsak da.
Bir an koridordan gecerken bir manyak da beni vursa olsem nolurdu diye dusundum. insan kendisine yakin gormeye basliyor.
Allah rahmet eylesin hepsine.
doğrusuyla yanlışıyla, "bu kişi fetöcü, bu kişinin akli dengesi yerinde değil" şeklinde üzerine gidilen, üzerine dilekçeler verilen, davalar açılan birisi bu cinayeti işlemiştir.

bence fetöcü davranışı yurt dışına kaçmak olurdu. eline silahı alıp çat çat 4 kişiyi indirip yakalanmak bir fetöcü davranışı olarak görünmüyor bana. fetöcü dediğin sinsi olur, gözü kara çıktı ya la bu.

hakkında gerçek deliller yoksa üzerine atılan fetöcü suçlaması, sadece iddialardan ibarettir. ancak kendisi artık bir katildir. geri zekalı. yemiyorsa istifa et başka kuruma gir, niye üzerine oynayanlarla aynı yerde çalışmaya devam ettin ki?
üniversite rektörünün ifadesine göre saldırgan defalarca polise şikayet edilmiş, sonuç ortada. cemaatleri, türbanı, namazı, tekbiri emniyete sokacaklarına şu teşkilatı bir silkeleser. hepimiz kurtulsak.

geliyorum demiş saldırı.
tabanca elde etmek çok kolay demek ki türkiye´de.

ruhsatsız silah sayısı bilinmiyo, milyonlarca olduğu söyleniyo. bunun zaman içerisinde bi haritasının çıkartılması lazım.

öğretim görevlisinin silaha bu kadar kolay ulaşmasının hikayesi, doğrusu beni çok ilgilendirdi şimdi.

o silahın hikayesi, nereden kaç paraya alındığı, kimlerin aracı olduğu...daha önce başka bir eylemde kullanılıp kullanılmadığı, türkiye´ye hangi kanallar yoluyla giriş yaptığı...

nası ulaşıyosun bi silaha?...bunlarla ilgili tıpkı uyuşturucu mafyası giibi bi mafya mutlaka vardır, ama göz yumuluyodur.

işin göz yumma kısmı politik. ülke politikleri isteseler bunu engellerler, sapana bile kolaylıkla ulaşamazsın.

ilk halledilmesi gereken konu, silaha kolaylıkla ulaşılması konusunun halledilmesidir.
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nde silahlı saldırıEskişehir Osmangazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi'nde, bir öğretim görevlisinin silahlı saldırısı sonucu 4 kişi hayatını kaybetti, 3 kişi yaralandı.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi'nin 2. katına çıkan araştırma görevlisi Volkan B., burada cebinden tabancasını çıkarıp, odasına girdiği fakülte sekreteri Fatih Özmutlu'yu vurdu. 

Ardından yan odaya geçen Volkan B., buradaki Dekan Yardımcısı Mikail Yalçın'a ateş etti. Volkan B., ardından 3. kata çıktı ve buradaki odada bulunan araştırma görevlileri Serdar Çağlar ve Yasir Armağan'a da art arda ateş etti.
ülkedeki bütün kurumların yozlasma sebebinin tek bir adresi vardır.
16 yıl. dile kolay.
2002'den sonra üniversitelere öğrenci, öğretim üyesi vs olarak giren herkes araştırılmalı.
fetöcü ya da yandaş olmadan, bileğinin hakkıyla o kadrolara girmenin piyango olduğunu herkes biliyor artık.
herkesin elini kolunu sallayarak rahatlıkla girebildiği bir okulda olmuştur. şahsen ben esogü ana kampüsünün girişinde hiç güvenlik görevlisi gördüğümü hatırlamıyorum. yerel halk, it kopuk, rahatlıkla girebiliyor. bir üniversiteye, hele türkiye'de bir üniversiteye girebilmek bu kadar kolay olmamalı.

bu olaya burada alkış tutan "oh olsun" diyen klavye ergenleri lütfen elindeki annesinin soyduğu mandalinayı bıraksın ve dışarı çıkıp bir hayat edinsin. evde dura dura iyice kafayı yediniz.
4 kişinin öldüğü, 3 kişinin yaralandığı ama kimilerinin 'bizim vizeler ne olacak' dediği elim olay.

Bunlara umarım araba çarpar da arkalarından; 'ama bizim akşam yemeği ne olacak, açın şu trafiği' derler.
abartılan balon olay. sokakta insanlar birbirini vurunca bu kadar abartılmıyor üniversite olunca abartılıyor.
Vizelerdeki son sınavlar ertelendi diyorlar? Doğru mudur acaba? Dedirtir. Olan öğrenciye oldu tam vize haftası olacak iş mi bu?
bir insanı mektebin tek başına adam etmeye yetmediğinin kanıtı olaydır. bir insanın araştırma görevlisi olabilmesi için not ortalamasının görece yüksek olması şart. ama ruhun bozuk olduktan sonra 4.00 ile mezun olsan neye yarar.