bugün

görsel
Omen tanrım ak-it hükümeti eleştiriyor! Fetöcü sızdı sanırım.

Noldu lan imana mı geldiniz.

ve bu arada (bkz: arkadaşlar bu bir virüs olabilir mi).
adam hem akit'i twitter'da takip ediyor hem rezalet diyip laf carpiyor. bu neyin kafasi?

bir rezalet.
ironimi yapmış diye baktım ama harbiden eleştirmişler extacy falamı içtiler haberi yapmadan önce merak ettim.
ey akit sen kimsin ya!
bu sefer yalatmadılar ellam.
Gazete eleştirisini yapmış. Herkesi kendiniz gibi körü körüne, kayıtsız şartsız, fetö nün kasetle getirdiği, geçmişi ssk nın içine sıçmak olan gılışdar a teslim olduğuz gibi mi sandınız?
Yeğeni yazmıştır. .
http://t24.com.tr/files/2...i-2016-10-06-20.28.01.png
Muhtemelen pasta diliminden kendine az pay düştü.
(bkz: bozuk bir saat bile günde iki kez doğruyu gösterir).
yeni akit bile bıkkıp da böle manşletler atıyorsa güzel günler göreceğiz yakında...
görsel
feto-it.
yersen!
görsel
Güldürmüş olan olaydır görenli şoke edecek cinsten.
(bkz: hesabımız hacklenmiştir kamuoyuna duyurulur)
bunların bile canı yanmış.
bundan iyi bir algı yönetimi ve telkin olamazdi. son zamanlardaki köprü krizlerinin -hele hele referandum öncesi kararsizlar üstünde akp için olumsuz etki yapmasina- muhalifler tarafindan koz olarak kullanilmasina karsi olay basite indirgenerek.öz elestiri yapilmistir. bu yobazlar bu kadar algi yönetimi tekniklerini ne ara ögrendiler?
Var bi ak it yeniği dedirten tweet.
tayyip milletimize güveniyoruz diyordu ya, millete hangi konuda güvendiğini yeni idrak etmişler.

görsel
https://store.donanimhabe...d00e520b60f8860e99e23.jpg

hmmm modern alırım bir dal.
Devlet, ilgili firmaya Günlük 40 bin araç geçecek sözü verirken, geçen araç sayısı 12 bin.
Acaba Kalan miktar gene kimin cebinden çıkıyor?

Tabi bu yobazlar haberi bu şekilde paylaşmak yerine ibnelik peşinde koşuyorlar.
"Ancak Karayolları yetkilileri, henüz yapılmış bir ödeme olmadığını, hesaplama yapıldığını belirtirlerken, uzun vadeli hesaplamada, devletin karlı çıkacağını belirttiler.."

kilit cümle burası. uzun vadeli hesaplamada da kısa vadeli hesaplamada da devlet karlı çıkacaktır. zira işletmeciye ödenecek para devletin kasasından değil halkın cebinden çıkacaktır. o yüzden çok takılmayın, her türlü bize girecek.
Tatlı su muhalifliği yaparsanız muhaliflik bile ak itlere kalır.
Tövbeler olsun yeni gördüm, şaşkınım, haftaya çok ilginç başladık hadi bakalım.
Gözlerime inanamıyorum allahım bu bir mucize beyin kullanılmış.