bugün

fener zenci sever cümlesinin haklılığını gösteren maç. daha ötesine gerek yok zaten.
kayserispor'un deyim yerindeyse ipimle kuşağım sikimle taşağım kıvamında oynadığı maçtır. biraz ciddiye alsalardı bu maç en azından beş olurdu.
kadayıf amca'nın pasaport işlemlerine başlanan karşılaşma.
galatasaray'ın bursa'dan en fazla bir puan alacağına emindim, fenerin kayseri'ye yenileceğine de emindim; ama ona buna akıl verip kendim bir kupon yapmadım. allah beni bildiği gibi yapsın ne diyeyim.

tanım: maçın sonucunu önceden tahmin eden bazı andavallar* tarafından ahlar vahlar içinde takip edilen maç.
kayserispor'un fenerbahçe'yle dalga geçtiği maç.
4-1

ve bu golden sonra fenerbahçe taraftarları stadı terketmeye başlıyorlar...
nijeryalıyı durduramadı sarı-lacivertliler...
agahowa' nin hat trick yaptigi mac.
74 uncu dakika itibariyle fc metalist kharkiv in dortledigi mactir. eneee!

(bir kez daha bkz: fener zenci sever)
tarihi fark bu olsa gerek.
bursaspor'un galibiyeti ile sözlüğe boşalan üç,beş avel'in buraya ne yazacağını bana merak ettiren maçtır... BU FUTBOL iLE GÜZEL GÜNLER, GÜNEŞLi GÜNLER ÇOK YAKIN DEDiRTMiŞTiR...
renkdaşımız kayserispor'un bizi aratmadığı karşılaşma. 5 5 5 nidalarıyla izlenmektedir.
fark fark diye salyalar sacan aklievvel guruhun sonunda istedigini aldigi mac olmustur. *
bursaspor maçının başlığı altında zırvalayanların sus pus oturup izlediği maçtır.
(bkz: şaka gibi)
öyle gözüküyor gibi fenerbahçe formunu kaybetti. yanlış anlamayın ama bok ettiniz işi.
ilginç bir maçtır. Bir beşiktaşlıyım. Ve haliyle, takımın son zamanlardaki gidişinden, sonra uefa maçından oldukça rahatsızım. Fakat bazı fenerbahçeli arkadaşlar, fırsatı kaçırmamış, beşiktaşla dalga geçmekten çekinmemiştir. Kesinlikle yanlış anlaşılmasın, fakat fenerbahçeli arkadaşlar bu duruma ne diyecekler? Demek istediğim, olay fenerbahçe veya beşiktaş değil, tamamıyla türk futbolunun büyükleri, hatta türk futbolu ve taraftarının ta kendisi! Önemli olanın ruh olduğunun, yıldız ve para olmadığının, beşiktaş maçından sonra 2.kez gösteren maç olmuştur.
mustafa denizli'nin hüzünlü yorum yaptığı karşılaşma. ben de yesem 4 tane!
(bkz: dostum maç demişsin talk show çıktı)
(bkz: fener zenci sever)
bazen hüzün bazen şenlik bazen kayseri bazen pendik
an itibari ile saracoglu stadin da 'kayserii ıhh ıhhh ' seslerinin duyuldugu karsilasma.
hadi galatasaray ve beşiktaş'ı anlarız yeni kurulan takımlardır falan ama bundan sadece 6 ay önce şampiyonlar liginde yarı final hesapları yapan, benim şu ana kadar hatırladığım ki 103 gollü şampiyonluk dönemini de biliyorum*, en güçlü fenerbahçe takımının bu sene daha güçlü ve oturmuş olması gerekmekteydi doğal bir süreç olarak. bu işte bir terslik var.
fenerli taraftarların akli dengesini bozan maç. bazıları hala sonucu gülerek karşılıyor.
atti mi mangalda kul birakmayan zeytinyagi formundaki fenerli sozlukculerin yorum yapmaktan kose bucak kactigi mactir.
(bkz: fark mi istiyordun al sana fark) *
"3 olsun çıkarması güç olsun" deyyü bağıran fenerbahçeli arkadaşların, 4'ü görünce ne yapacağını şaşırdığı maç olmuştur.
fenerbahçe'nin lige havlu attığı karşılaşma.
iddaa kuponumda banko kayserispor'un yer aldığı , kayserispor 4-1 yenerek fenerbahçe'yi saraçoğlu'nun çimlerine gömdüğü karşılaşma.

kayserispor'a 1'e 8 veren karşılaşma.
(bkz: #4040666) (bkz: şaka gibi)