bugün

Meraklara sürükleyen soru. Neden olabilir sizce arkadaşlar büyü mü var bende.
kısmet kısmet. nazmi abla ben 3 sene sonra emekli oluyorum allah nasip ederse 10 sene sonrada torun sevmeyi düşünüyorum sorması ayıp değil sen neyin kafasını yaşıyon.

işin ilginci 34+13= seni yine geçemiyorum.
47 yaşına kadar evlenmemişsin, şimdi evlenip ne yapacaksın allasen...evlilik saçma bir şey...aşırı gereksiz...bekar kal, evlenip başına dert alma...
(bkz: evde kalmış)
Yaşıtların bağkurdan emekli oluyor artık ondandır.
Sen paradan haber ver, 3 5 evin var ve emekli maaşın varsa naylon posete de benzesen talibin çıkar nazmiş.
Belli ki bebeksi degil mature seviyorlar.
herkes 47 ye çok demiş ama bence ibrahim abim çoğunuzu cebinden çıkartır. o yüzden gönlüne göre birini bulacağından eminim.
Olur öyle.
47 yaşında ve bebeksi olsa neysede 47 yaşında genç çekilmez...
Gerçekten çatladım bu sefer totinik kaç yaşında kesin 60.
Frank saplamış bu sefer tüm hastalıklı kafasına rağmen tebrik ediyorum.
Zor yav Allah yardım etsin.
Bizim bir tane evde kalmış dayımız var çalışıyor işinde gücünde. O da hayatının aşkını arıyor. Bir çıtlatsam mı acaba. Seven sevdiğini alsın şu üç günlük yalan dünyada. Yiter yaah.
tip bebeksi ise kesinlikle ağzını yaya yaya da konuşuyor olmalı.
kısacası; iğrenç bir görüntü ortaya çıkıyordur.
tabi ki videoda olan durumlar da extra.
https://www.youtube.com/watch?v=qm3fuCJQ-Vs

sonuç olarak kedileri ve kendisi ile mutlu olacak.
hüzünlere sevk eden soru. neden bu güzellikle yalnızım....
Yaşlısın olmaz.
(bkz: menapoz)
Belki de sandığın gibi değilsindir.
2 sene sonra yaş haddinden yaşlılık aylığına bağlanacak hala bana diyür genç ve bebeksiyim. He bu arada ben 59 doğumlu bir bayanla flörtleşmiştim 5 6 ay kadar. Olabilitesi olabilir. Bence enseyi karartmamak lazım.
Ne olduğunu bence tam olarak hatta hiç kavrayamamandan dolayı. Zira şu başlık bile çelişir durumda. Hem genç hem bebeksi mi? Peki.
görsel

Bire yüz veriyordur bültende.