bugün

uzunun aklıyla gidersen olacağı budur olayı.
hiç isyan etme amk.
Pompalamadan geri duramayan insan beyanı. E abicim kış lastiği takmadan kaygan yola çıkarsan kaza kaçınılmaz işte.
karının üzerine ceketimizi atsak hamile kalıyor
6 ay sonra asgari ücret 1000 tl olacak, söyleyin üzülmesin.
Maşa'allah dedirtmiştir.

Çocuk bereketiyle gelirmiş. ister 2 çocuk olsun ister 5-6 veya 7-8; allah rızkını verir.

Kadına da allah yardımcı olsun.
Hamilelik zor bi iş.
Hele ki üçüz doğuracaksa..
Vay anasını beh.
Sadece 2 kızım olduğuna yeniden sevindim..
şimdi isyan ederler ama 3üz doğduktan sonra karı bi daha hamile kalır sonra tekrar isyan ederler.
böyle paradoksal bir döngü...
uçkuru özerkliğini ilan etmiş kişi beyanıdır. eczaneye gitmeye utanırsan tabi isyan edersin.
Korunma yontemlerinden bihaber tip.

Hadi bu konuda kadinlara guven olmaz sen niye korunmuyorsun be adam?
nöbetçi eczanelerin varlığından bi haber olan insandır.
tamam geçinmek para yetiştirmek falan zorda bian düşününce güzel sanki. Annemler 7 kardeş. Birsürü dayım teyzem kuzenim var. Kalabalık aile güzel oluyor sanki ya. isyanda etmemek lazım hani.
kondom eline beline denilebilecek durum.
Bir an sözlükculer dalga geçiyor dedim. Malum inci olayı da bu dindar zevatin başına gelmişti. O sunucuyu da siktir ettiler heralde yerine bayan gelmiş.
isyan edilecek bir konu. tebrik ederim.
Geç kalınmış bir beyanattır. Bunu zevcenizle cinsel münasebette bulunmadan önce düşünmeniz ve önlemini almanız gerekirdi. Ve böyle bir Dünya'ya 4 çocuk getirmeniz cehalet eseri değilse gerçekten sizi cesaretinizden ötürü kutluyorum. Çocuk rızkıyla gelir derler ancak tezada bakin ki Afrika'da insanlar açlıktan ölüyor. Allah'ın bereketi neden oralara uğramıyor acaba? Yoksa Allah sana muntazam bir kainat yaratırken senin bu muhteşem düzen içerisindeki düzensizliklerinin de düzene girmesini yine ondan beklemeni mi istiyor? Peki ya senin iraden ne olacak? O aklın sadece emanet mi? O çocukların dünya'ya gelmesine neden olan sensin. Rızkını da sen bulacaksın. Armut piş, ağzıma düş. Yok böyle bir dünya. Velhasıl kelam artık isyan etmek nafile, o çocuklara senin gibi isyan etmeyecekleri bir hayat standardı sunmaya çalış.
acımadım vala eczanelerde süpermarketlerde o kadar prezervatifler satıyorlar almak çok mmu zor ve o kadar çoçuğun olduğu halde kaşınıp hala bile bile korumasız yapıyorsan kardeş boşver bakacaksın işte sike sike.
5 olsun zirve olsun derken zirvenin ucunu biraz kaçırmaktır.
Türkiye de akışık olduğumuz bir durumdur.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar