bugün

Üniversite mezunu olarak iş başvurusunda bulunabilir.
(bkz: toplumu manipüle etme yöntemleri)

Bu tarz entryler girilerek "Üniversite okuyan kızlar müslüman değildir" algısı yaratılmaya çalışılmıyorsa bende bir şey bilmiyorum. Bunlar henüz başlangıç.

Bu tiplere verilebilecek en iyi cevap (bkz: bunu anana sorsana delikanlı) idir.
- el değmeyen sadece zar kalmıştır.

oraya da bi şeyler değmiştir,

amaaa

ben söylemeyim.

naprawmnie söylesin..

çünkü onun parmağını görünce ....

gülesimmm geliyooo..
Sanane ulan ister bakire ister değil, 4 yıllık üniversiteyi bakir bitirebilen erk*kler üzerinden konuşalım madem, asıl onlara madalya verilsin! Kadınların üzerinden leş düşüncelerinizi çekin artık.
aşırı derecede çirkin olmadığı sürece imkansız olandır. en kötü, ev arkadaşı kızın sevişmelerini dinleyip kendini parmaklamıştır.
4 yıllık üniversiteyi bakire bitirmesi bir olay değil. çok sıradan bir şey.
Kız kardeşimdir.
Üzerine Erasmus'a da gitti. Tabi ki Sevgilisi olup ufak tefek kaçamaklar yaşadı elbet. Fakat Bunu ben bile sorgulamazken sizin neyinize?
Şu at gözlüklerinizi ne zaman çıkartacaksınız acaba?
(bkz: utanacağınızı bilsem yüzünüze tükürmek isterdim)
açıköğretim fakültesi mezunudur.

görsel
Her isteyen her istediğini yapmamalıdır. Evlilik dışı cinsel ilişki zinadır.

Zina; insanlığın başına gelmiş geçmiş en kötü şeydir.
dinle alakalı bir durum değildir. bir kız kendini evleneceği kişiye saklamalıdır. aynısı bir erkek için de geçerlidir. kültürümüz budur, ahlakımız da bunu gerektirir. ha, kişi buna uymaz, kendine farklı bir hayat tarzı seçerse de tamamen kendi kararıdır. kimse karışamaz.
kız dediğinizin koruması gereken bir tane şey var, onu da kaybediyorsa..
daha da bişey demiyorum.
Nefsine yenik dusmeyerek amacladigi hedefe digerlerine nazaran daha isabetli ve daha hizli bir sekilde yol kateden kız.
namuslu bir kızdır. bekaretini bozmamıştır. namusuna düşkündür.
Vurdurmuyordur.
laik olmayacağı kesin.
ilk birlikteliği eşiyle olsun istiyordur. Kendi şahsi kararıdır.
Bu kafa yapısı bu bağnazlık bu yobazlıkla nereye kadar be abicim. Hadi diyelim zina yapıyor derdi seni mi geriyor? Cezasını sen mi veriyorsun? Sen mi çekeceksin? Önünüze bakın insanların hayatına karışmayın lan artık.
Gerizekalı herifler bu baskılarla durduracağını sanıyor da yapmak istemeyenin bile aklına düşürüyor farkında değil... gerçi farkına varabilmek için düşünmek lazım o da size zor.