bugün

(bkz: 4 yıllık ilişkiyi 10 kelimeyle anlatmak)
zordur, atlatmak neredeyse 2 yılı alır.
insanı çok soğuk hissettiren garip bir duygudur, çok üşürsünüz. sevgiye aç kalırsınız, biri sizi sarıp sarmalasın istersiniz. ama her şey gibi buna da alışırsınız tasalanmayınız.
sağlık olsundur. allah uçak kazası vermesin, 6 yıllığını bitirip işsiz kalanları, derbeder olanları var bunların.
4 yıl, 100lerce isim, 10larca kavga, 2 insan ve 1 aptallıktır.

başımdan geçendir.
7 yillik iliskinin bitmesinden biraz daha iyidir. Kendinden cok karsindakinin neleri sevdigini ne yapacagini bilirsin fakat oyle bir zaman gelirki hala neden gittigini bilemezsin anlayamazsin.
söz konusu ilişkinin sahip ya da sahibesinden birinin bir akşam gelip ansızın 'ben başka biriyle çıkmaya başladım' demesi üzerine biteni de vardır bunun.
20 senelik evlilikler biterken, 4 senelik ilişkinin bitimi sadece tarafları üzer.
dört yıllık ilşkide hala adım atılamadıysa zaten bitmesi normaldir efendim.
bir tarafta muhtemelen bir isteksizlik vardır.
bir anda bitmez yavaş yavaş ölür ama taraflar farkına varmaz. düzeltilebilcekse bile taraflar göremediğinden bir sona gider ilişki.
8 yıllık bir ilişkinin bitmesinden daha az tahribat yaratacaktır. bu böyle uzar gider ama illa biter bir şekilde.
komiklikler, şakalar.. bitiyorsa hiç varolmamıştır..
dört yıllık ilişkim olmadı yaşayana da derin bir saygı duyarım. anlamadığım madem o kadar iyi anlaşıyorsunuz, dört yılı paylaşacak kadar iyi gidiyor herşey, neden evlenmez de ayrılır insan? Hayır diyelim kötü gitti neden dört yıl katlandınız? Hadi amk çözün paradoksu.
(bkz: hadi ateistler bunu da açıklayın)
üniversitenin ilk yılında başlamış ,okulun bitmesi akabinde gerçekleşmiş olaydır. iki tarafta farklı illere gitmişlerdir. araya soğukluk girmiştir. uzakta olmanın tahammülsüzlüğü ilişkiye yansımıştır.
abartılacak birşey olduğunu düşünmüyorum. aksine dürüst bir ilişki olsa bitmezdi diye düşünüyorum.
insanlar 25-30 hatta 40 yıllık evliliklerini bitiriyor.
5 yıllık ilişkinin bitmesinden daha iyi olan durumdur sanki.* malum bir ilişki ne kadar uzun sürerse unutma süreci de o kadar uzuyor. neyse evlilikler bitiyor efendim, gecmişi orada bırakıp hayata devam ediniz.

he bu arada:

(bkz: bütün aşklar bitmeye mahkumdur)
3.5 yıllık ilişkinin ardından 1 yılda kendime anca geldim yada ben öyle zannettim.hayat o noktadan sonra çok sıkıcı, çekilmez oluyor.bir de seni sözde teselli etmeye çalışmaları daha da canını yakıyor insanın.
Bugün itibariyle tam 4 yıl olmuştur. Biteli baya uzun zaman... Ama bitmek mi neye göre kime göre bitmek ? Toplamda 30 defa yüzyüze görmediğiniz bir ilişkiden toplamda bir kez sarıldığınız bir ilişkiden bahsediyorum. Aşk öpmek okşamak dokunmak değil. Aşk, farklı şehirlerde olup her an yanında hissetmektir. Hep hissesilen olman dileğiyle dördüncü yılımız kutlu olsun sevgili.
Zannettiğim kadar üzmeyendir. Sanırım çok önceden bitmiş içimde bir şeyler ama fark etmemişim.
Aslında daha önceden bitmiştir o ilişki. Siz kendinizi kandırıyorsunuzdur sadece.