bugün

valla ülkenin gittikçe sekülerleşmesine anlam veremeyen bendenizi bile şok etmiş haberdir.

mk hükümetimiz muhafazakar, baskın olarak her yerde biz varız fakat buna ragmen en seküler rejimlerde dahi yapılmayacak şeyler yapılıyor..

neymiş kadının biri kanser olmuş, allah yardımcısı olsun çocuk doguramıyormuş. illa dogurması gerekmiyor oysa gidip bir çocugu da sahiplenebilir..

tam çocuk sahibi olamıyorum diye üzülürken eşinin kardeşi çıkıp gelmiş ve taşıyıcı anne olmuş..

yani midem duydugunda bulanmıştı yazarken bir daha bulandı..

ve bu olay övülüyor bir de, ne kadar duygusalmış falan.

eyyy rtük sen ne işe yarıyorsun..

bu nasıl skandal..

ben bu konunun üzerine gitmeyen müslümanın müslümanlıgından şüphe ederim.

iran olalım mk başka türlü bunlarla mücadele edemiyecegiz. çanak anten satışlarını falan engelleyelim.
zaplamasını bilen hayvanlar, acaba o an için zaplamayan masum insanların nasıl bir beyin yıkamayla karşı karşıya kaldıklarını fark ediyorlar mı?

zaplasınmış, ulan suç bu suç, ben zaplasam ne olacak ben zaten karşıyım 12 yaşındaki çocuk bunu izlerse yarın bir gün ensesti meşru görmeyecek mi a be dallama.

rtük derhal bu habere ceza yagdırmalıdır adamlar göstere göstere bunu övdüler yav.
ulan salak bu taşıyıcı annelik için çatır çatır sikişilmiyor raad olun.

islamcıların şu seks olayını çok kıskanıyor yahu.
kendi bacısının rahmine sperm bırakacak kuş beyinlilerin islamcı sucu bucu diyerek başkasını kötülemesine ayar oluyorum..

beyinsiz, sen bunu kabul edecek kadar genişsen bu beni ilgilendirmez. ama çoluk çocugun ahlakının nasıl etkilenip etkilenmeyecegi beni birinci dereceden ilgilendirir.
Efenim geylere sapkın denilmesine içerlenen kişileri üzecek haber. Lütfen geyci arkadaşların özgür tercihlerine saygı duyalım.

Edit: asıl değinmek istediğim mesele şuydu. Bir başka mevzuya sinirlenince onu unuttum.

Bu durumu normal karşılayanlar sperm bankasının da meşru olduğunu düşünecektir muhtemelen. Sperm bankası islami çizgide kabul edilemez bir şeydir. Bakın "tüp bebek" olayı farklı bir şeydir. Bunda bir beis yoktur. Tüp bebekte donör eşinizdir. Araya her hangi bir üçüncü şahsın girmesi mümkün değildir.

Sperm bankasında tanıdığın, ya da tanımadığın, islami ölçüde sana helal olmayan birisini donör olarak kullanırsın. Bu da meşru değildir.

Taşıyıcı annelik de böyledir.
ulan öküz alesselam erkek kendi karısının yumurtasını döllüyo bacısınınkini değil döllenmiş yumurtayı rahme koyuyorlar.

hıaamıına.
https://www.rtuk.gov.tr/gorus-ve-onerileriniz

buraya şikayetlerinizi iletiniz bir şikayet gelirse muhtemelen ilgilenmezler..
döllenmiş yumurtanın rahme konuldugunu ögrendigim için açtıgım başlık için özür diliyorum.

ben olayın böyle oldugunu açıkçası bilmiyordum digert türlüyse skandal diyordum böyleyse normal yani..

ahahaha mal ya, olum şaka mısın sen, zaten bu yöntem dinen sakıncalı, ha adam yapar orasını bilmem fakat adam gitmiş işlemi kız kardeşinin rahminde yaptırmış.

bak tekrar ediyorum kız kardeşinin rahminde..

hayır aynı şeyi kız kardeşinize yaptırır mısınız onu soruyourm ben..
haberi yapan, sunan en agır cezayı alana kadar susmuyacagım mk..
gerekirse benim de başıma iş gelsin..

çaga ayak uyduruyoruz amk, 80lerdeki gibi 90lardaki gibi ahlaki dejenerasyona izin vermiyecegiz.

bunlar o dönemlerde kaldı..
" iran olalım başka türlü mücadele edemeyiz " lafına istinaden bir şeyler yazmak istedim. Bunların hepsini istiklal mahkemelerinde yargılayıp asacağız aq. Rahat olun.

Ağzından akan pislikleri sil ve sus. Daha fazla konuşma. Vatanın haininin sapkın islamcılar olduğu açık ve net ortada belki göremiyosun. Sonunuz geldi. Ettiğin küfürleri duymamazlıktan geliyorum normal hayatta olsan yüzüne tükürmem. Sen ve senin gibiler Adi bir cehalet içinde tarihe gömüleceksiniz.

Vatan hainliğime hükmetmiş kendince. Vatan şeriat ve muhafazakar toplum yapısıysa öyle vatanın değil haini bizzat kurşun sıkanı olurum ben. Vatan anlayışını siktiğim.

iyi cevap verdiğini sanıp kendi kendine gülen bir tip var karşım(ız)da. Tam bir cehalet timsali. Küfür kelimesinin anlamına filan giriyor. Ve bunu fıkıh çerçevesinde yapıyor kendince. Öyle değil olum şöyle yapacaksın. "le illellezine küfrü la allahü billahi küfr-yani küfür allah yok demektir benim ettiğim kötü sözdür" böyle filan yapman gerekiyor tam olmamışın sen amk. Kendisi memleketi iran yapalım analarını sikelim minvalinde konuşuyor, anayasal laikliğe karşı muhalefet ediyor sorun yok buna karşı istiklal mahkemesi deyince kendi dediğine göre kötü söz söylüyor no problem. Ulan size bu cesareti kim verdi aşağılık maymun. 28 Şubat da az tokatladık heralde. Put dediğiniz ata heykellerinin karşısında az hazır olda dikmedik sizi. Hayır bitti sanıyosun da bitmedi hesaplaşma. Sen hayırdır kendi ahlak yapını başkasına dayatma çabaları ve ya sana ters düşene katlanamamalar filan. Bak çoluk çocuğa tecavüz eden güruhun oğlusun. Amına kodumun bademlemecisi. Sen daha neye ahlak hakkında ahkam kesiyorsun. intihar etmen gerekir senin intihar. Harakiri yap konuşma amcık.
istiklal mahkemlerini rüyalarında görebilecke orospu çocukları anca oralarda analarını asarlar o da temsili.mına kodumun çocugu yav.

şark kurnazlarına bak, enseste laf edemiyorlar ya konuyu irana getiriyorlar.. hani ne anlatmak isteidigmi de anlatmıyorum bunun gibi şerefsizler hesap verebilecek konumda degiller.

mına kodumun çocuguna bak..

kim yardım edecek sana istiklal mahkemelerinde ha amına kodumun lagım faresi..

trump mı?israil mi? onlara tüm dünya sırt döndü.

bence sözlükte yazıyor olmana şükret.. şükret ki bu halk seni sırf türksün diye vatana ihanetten falan yargılatmıyor..

sırf lagım fareligin bile ihanetten sayılır içeri atılırdın..

dua et, çok merhametli bir halka karşı karşıyasın.
Başlığı açan şahıs 12 yaşında çocuğa ensest ilişki öğretiliyor demiş. Ulan o çocuk dışarda ana avrat küfür ediyor, belden aşağı hakaretler yağdırıyor, milletin anasına, bacısına küfür ediyor. Eğer senin çocuğun terbiyeli, efendi bir çocuksa ve aileside eğitimli ise o çocuk o haberi görüp ensesti normal görmez zaten.
Ama başlığı açan arkadaş gibi her 3 kelimesinin ikisi belden aşağı küfür olan, küfür etmeyi noktalama işareti kullanır gibi kullanan bir şahısın 12 yaşındaki çocuğu bundan etkilenebilir. Bu gibi arkadaşlar çocukları konuşmayı öğretince küfür ettirir, sonra da bu gibi haberler veya görüntülere tepki gösterip ''çocuğumuzun psikolojisi bozuluyor, çocuklarımızı aklını yıkıyorlar'' diye tepki gösteriyor. Yahu kendi gözlerimle gördüm, 3 yaşındaki çocuğa babası sigarasından bir nefes çektirdi daha sonra ekrana çıkan gecelikli (ona göre çıplak) kadına çocuğumuzun psikolojisini bozuyorlar diye küfür etti. Şimdi başlığı açan arkadaşın üslubu ortada, yazdıkları ortada, ettiği belden aşağı küfürler ortada. Şimdi bu arkadaşın çocuğunun psikolojisi bozulmasın, ensest ilişkiye imrendirilmesin diye rtük'e şikayet edeceğiz. Biz haberi şikayet ederiz de seni kime şikayet edeceğiz onu bilemiyoruz be arkadaş...
"dini ve namusu olanlar aç kalmaya mahkumdurlar " sözünün sahibi atatürke övgüler dizip namus ve ahlak konusunda ahlakm kesen kuş beyinlilere anlam veremiyorum..

ya ben 24 saatimin yarısını bu kuş beyinlilere eger müslüman veya herhangi bir dine felsefeye inanmıyorlarsa ahlaklı ve namuslzu olmaları gerekmedigini anlatmak için mi harcıyacagım..

a be kuş beyinli atan ne diyor sen ne diyorsun..

ne kadar eleştirsem de atan bu konuda haklı, senin gibi kuş beinli degil. nerde duracagını biliyor..

adam allah kitap yok atatürk var diyor sonra ahlak namus diyor..

yahu mercime çorbası bu kadar karışmamıştır, bu nasıl bir çorba olmuş ideoloidir..

mk 2 kitap okuyup ateist oluyor adam ahlak tartışmasına giriyorsun hemen orda bitiyor..

ulan sen ne alaka.
Buradaki bazı yorumları okuyunca küfretmemek için kendimi zor tutuyorum. Özürlü bir tayfa var mevcut konuyu eleştirmek yerine sürekli "9 yaşındaki cocuklar övlenen adama sorun" yahut "ensar vokfo" demekten başka bir şey söyleyemiyor. Oğlum zihinsel engeliniz mi var sizin ya? Konuyla alakalı yorumun varsa yaz yoksa sktr git bi zahmet.

Yorumları okuyunca anladığım kadarıyla Seküler laik tayfaya göre sorun yok. Analarına ve bacılarına hallenmeyi de normal görüyorlar. Lafa gelincede müslümanlar sapık oluyor.
ateist ruh hastalıgının en kezbanvari mevzusu ahlak diyince karşınıza " millet aya çıkıyrolar " gelmeleridir.

ahahaha kuş beyinli yav, hayır alaka ne onu çözemedim. sanırım bu kebznlar europada da aynı şekilde konumuz ahlak, yıldızlar için dünya için ne kadar önemsiz bir olay diyor..

yahu sana kışt diyenler oldu mu?

" ama ben bilimle ugraşıyom yeahahah" sikem senin ugraştıgın bilimi git ötede ugraş.. mk tamam en bilimsel sizsiniz o igrenç vücutlarınız ve sıfatlarınıza ragmen hatta bu yüzden fazla kız kaldırmalısınız ama bu başlıkta hani küfür etse de anlarım mal el aya çıkıyor biz hala neyle ugraşıyoruzla geliyor..

ulan keşke şu konular yerine otomobil, spor üzerine fal an konuşsaydık forumlarda sözlüklerde bu salaklar asla konuya girecek yer bulamazdılar..

ahahaha.

ayrıca küfürle ilgili yazılmış..

küfür allah yok demektir benim söylediklerim kötü sözdür, çocukların ögrenmemesi gerekir fakat ögrenirse dünyanın sonu degildir. küfür ensestten kötü degildir.

ayrıca edebiyle konuşana ne zaman kötü söz küfrettigim görülmüş adam gelip seni istiklal mahkemelerinde asacagız diyor..

veya başkası hakaretle giriyor..

güzel kardeşim diye mi başlıyım..

bak bi tanesi din allah peygamber bırakmamış ben de senin ananı bacını sikeyim demiyeyim mi..

en sevdiginnin anasını sikeyim kutaslına soktugumun demiyeyim mi.
"tasiyici annelik durumu icin adamin baldizi dudukledigini dusunuyor herif. ruhlarina islemis sapiklik. bunlar tup bebek icin de 2 lik piknik tupu kullaniliyor saniyorlardir muhtemelen."

Asıl sapık sizsiniz. ilişkiye girmeseler bile adamın kardeşinin adamın çocuğunu taşıması normal mi şimdi? O çocuk büyüdüğünde kendisini doğuranın babasının kardeşi olduğunu bilmeyecek mi? Ve bunun sonucunda bir karmaşa yaşamayacak mı? Bu ne saçmalık anlamak güç.
9 yaşında kıza hallenen kaç tane adam varsa yedi sülalesini eşekler siksin hatta 9 yaşında kıza hallenen peygamber varsa onun da anasını esekler siksin, hatta öyle bir adama peygamberlik veren Tanrının da anasını eşekler siksin.
Anlaşılan çokta skandal olmayan habermiş yobajlara ölüm.
konu yine sapıklıga ahlaka geldi fakat oraya gelince ordan uzaklaşması gereken sekülerler ve ateistler el ele bize saldırı modunda.

olum siz bilimi kaale almıyor musunuz?

alıyorsunuz.

bilim ne diyor bizle ortak ataya sahip maymunlar, bakın biz maymundan geldik demiyorum maymunlarla ortak atamız var ya diyorum şimdi o uzak akrabamız maymunlar primat mı deniyor ne deniyorsa işte bunlar gün boyu grup yapıyorlar..

belgeseli var bunun. adam annesini kutlayacak, hop cum shot. babasını kutlayacka yine..

üzülüyor yine cum shot, (cem veya gum şut diye okunuyor sanırım)

ha neyse bilimdünyası ahlakı bir yere koyamıyor..

çünkü senin akrabalarının bilime göre tabi, birbirine hallenmesi ortada dururken biz insanolgunun hiç bilimsel olmayan enseste karşı olma durumuna anlam veremiyorlar..

çünkü bilime göre sapıklık diye bir şey yok..

utanıyorlar söylemeye ama onlara göre pedofili de aslında suç degil..

çünkü hayvanlar yapıyor aynı şekilde ensesti.

bilim neden karşıyız ortaya bir şey koyamıyor..

ama adam hala dinciler sapık falan diyor..

yahu bunu islamı açıdan ele alıyorsan sorun yok yani diyebilrsin bize sapık ama sen bilimi aydınlamayı referans alan insansın..

şimdi soruyorum sana sen ananın babanın götünü falan elleyince sapık mı oluyorsun, yani bu sapıklık mı?

bana göre sapıklık ahlaksızlık şerefsizlik..

ama maymunlar yapıyor, çocu hayvanda yapıyor..

artık mtv falan nasıl belgeseller hazırlıyor biliyor musun pardon mtv degil ama yabancı bir kanal..

günah sayılan çogu hadise aslında ihtiyaç diyor..

kıskançlık ihtiyaçmış..

tabi onlarda korkuyor ki ensesti direk olarak övemiyorlar.. günah sayılan şeylere ihtiyacımız var diyerekten konuyu yorumluyorlar..

bizim kendi aramızda birbrimizi sıkıştıracagımız şeyler..

siz ahlak sapıklık diyince bence ordan uzaklaşın mevzu karışıyor çünkü..
Rtük'e Şikayet edilmesi gereken haberdir.
seküler düzenden rahatsız iseniz yemen'e gidip develere göt vererek sidiğini içebilirsiniz yani bildiğiniz işi yapın, ne geri zekalı bir sözlük olmuş ise bir de bu moron orospu çocukları artı alıyor. önce taşıyıcı anne nedir onu öğrenin, genetik bir transfer yok, bir insanın yaptığı bir fedakarlık var burada, bademlenerek büyüyenler anlamaz.
azınlık olarak siktirip gitmesi gereken orospu çocuklaru hala neyine dayanarak bu gibi başlıklarda oraya buraya adam gönderiyorlar anlamıyorum..

bence bu cesaret size zarar. siktirip gidecek yer bulamayabilir ortada kalabilirsiniz.. mk silah zoruyla bir şeylerin sahibi olup sahip olunan şeyleri kaybedecekken bu kadar cesur olmak pes dogrusu..

insan bir aman diler, özürlerini sunar..

bu orospu çocukları sırf küfür.. mınak odumun lagım faresi bu kadar igrençken düşüncesinin kabul ediliyor oluşuna şükretmek yerine az da olsa tabi, zaten ülkenin yüzde 70-80iyle aynı düşünceye sahip bizlerin düşüncelerinin takdirini eleştiriyor..

sokaga çık bi konuş bakalım ne diyorlar sana ahahahah..
istiklal mahkemeleri lafına hayal diyenler kuran ı referans göndererek tüm dünyada islamın egemen olacağını sanıyor komik. Tamam lan hadi benimki hayal. Ama zamanında gerçekleşmiş bir hayal. Senin fantezine ne demeli. Bir ortadoğu masalı desek yeterli olur sanırım.
annenin yumurtası ile babanın spremi laboratuar ortamında döllenip başka vücuda yerleştiriliyor. çocuk burda büyüyor. yani babanın spremi ablasının yumurtasına yerleştirilmiyor. abladan olan tek şey bebeğe konaklık. bir araştırın amk beyinsizleri.

eksi vermenizin sebebi bilmediğinizi vurgulamam mı? sizce amerika da ensest serbest mi?
bilmeyen okusun. anne yumurtası ve babanın spermi kullanılıyor.

http://www.jinekolojivege...tasiyici-annelik.html?m=1
vallahi öldüm, başka da yazmıyacagım bu cahil sürüsünü kaldıramıyorum..

ulan anlamakata ısrar mı ediyorsunuz adam kızkardeşinin rahmini kullanarak çocuk sahibi oluyor. yok sperm rahme girmemiş yumurtalıkta döllenmiş bilmem nerde kalmış..

yahu başka adam mı bulamadı bunu yapacak kadın daha dogrusu..

olayı ballandıra ballandıra anlatmak övmek bir kere ülkem kanunlarına aykırı.

adam hala bilim modernite yobazlık diyor..