bugün

4 nisan ptesi günü saat 20:00'de antalya-mardan antalyaspor stadında oynanacak olan stsl 27. haftanın son karşılaşmasıdır.
muhtemel oranların : 2.40 3.00 2.40 olacağı, tsl maçı.
galatasarayın kazanmaya başlaması gerekir ki o maç bu maçtır. sahi hagi ne oldu gittimi.
üç puanı alan tarafın rahat bir nefes alacağı karşılaşma. Kağıt üzerinde her iki takımda eşit düzeyde.. iyi olan kazansın.
kardeşimin mp antalyaspor futbolcusunun elinden tutupta sahaya kadar eşlik edeceği maç.

maçsonrasıedit: hakemin önünde durmuşturtur kardeşim, istiklal marşı sırasında sol eliyle selam veren kız çocuğudur kendisi.
ciddi bir çıkışa geçeceğimiz maç. Kazanalım, bol gollu, pinolu kewell lı olsun; hakan balta ve arda siktirsin gitsin, bu takımın artık onlara ihtiyacı yok!
ilk yarı 0 oynadığım karşılaşma.
bülent ünder ' in galatasaray ' a neler kattığını görmemize neden olacak maç . hayırlısı bakalım .
Arda'nın golünü atarak, bazı karaktersizlere cevabı vereceği maçtır.
galatasaray'ın sabri, çağlar birinci, baros, kazım, culio ve gökhan zan'dan yararlanamayacağı maçtır.
Herzaman ki gibi televizyonumun karşısında heyacanla bekleyeceğim Galatasaray'ımızın maçı. Güzel bir futbolla galip geleceğimizi düşünüyorum.
antalya'nın fazla zorlanmadan kazanacağı maç olacaktır.
galatasaray'ın ufuk ceylan, serkan kurtuluş, servet, neill, hakan balta, lorik cana, yekta, arda, kewell, stancu, pino ilk on biri ve zapata, ayhan akman, aydın yılmaz, mustafa sarp, insua, emre çolak, barış özbek yedekleriyle toplamda 9 futbolcuyla mücadele edeceği maç.

şöyle bir diziliş bekliyorum ben:

görsel

tabi kewell ve arda iki kanada koyulsa, pino da ikinci forvet olarak stancu'ya destek verse daha güzel olur.

yürüyedur.
galatasaray puan kaybederse sampiyonluk yolunda agir yara alacagi icin genc futbolcular yerine tecrubeliler alinmis kadroya.got buyutsun sarplar barislar ayhanlar zaten kulubede monakoyim cumhur gibi genc cocuk 18de yok.forvet yok elinde sagdan soldan cakma forvet yaratmaya calisiosun anil gibi genc kadroda yok.ilk haftanin gunahi olmaz diyicem ama kafa buysa hep boyle devam eder ben soyliyeyim.kusucam ulan baltayi serveti ayhani gormekten yeni birilerini deneyin be.ahmet kesim vardi berk vardi nerdeler bunlar?ne zaman oynayacaklar?yazik cok yazik bu genclere.kotu oynayacaklarsa yenilecekse onlar yenilsin be. en azindan onlardan gorecegimiz birazcik isik yeter.baltadan servetten ayhandan ne gorucez daha amina koyim.
2-1 antalya alir diye tahmin ediyorum.necati cakar yine bize.
edit: 2-1 diyerek insafli davranmisim ama bu kadar ruhsuz olabiliceklerini tahmin etmiyordum.daha gider bu...
veren kişiye bi kere ellettirebilirim. o potansiyele sahibim evet.
izleyemediğim maç. evde izlerim dedim ama digiturk üyeliğimin olmadığını hatırladım.

ne yapacağımı bilemiyorum...
vay anasını arkadaş! stancu'nun yine kanatta oynayacağı maçtır.

ulen bu ülkedeki bütün teknik direktörler stancu'yu forvette oynatmamaya yemin etmiş sanki yahu.
mühendisin aksine veren kişiye veririm. o ibnelik var bende. lütfen lan.

edit : kendi kendime veriyorum beyler. buldum, mesajla atıyorum herkese.
vermek isteyen kişiler aranıyor.
pm ile ulaşana konusunda yardımcı olabileceğim maç. * *
galatasarayın prestij mücadelesi yaptığı maçtır. esas prestiji haftaya trabzonsporu yenerek elde edecektir.
servet yine sümkürerek sahayı yıkıyor. aslanım benim.
yüklü girdim.
kalecileri yine berbat bu galatasaray'ın.
öyle bi çıkma mı olur lan topa.
atıyodu valla antalyaspor.
çok garip.
out olan topu hakem korner olarak verdi ya, galatasaraylı olmama rağmen utandım.