bugün

Mekan; Alsancak Gazi Kadınlar Sokağı / Hayal Kahvesi

Merhaba sevgili sözlükçüler. Bir zirve ile daha geliyoruz. gece uykusu'nun organize ettiği Hayal Kahvesi zirvesine tüm izmirli sözlükçüleri bekliyoruz. Şimdiden herkes programını yapsın. Ajandanıza 4 Mayıs günü için sözlük zirvesini not alın lütfen.

- 04.05.2013
- 17:00
- Hayal Kahvesi

Gelecek olanlar özelden de bildirsinler; daha organize bir zirve için katılım sayısını ortaya çıkaracağız. uludağ sözlük izmir diye bir sayfa da mevcut. facebook kullanıcıları ilanları buradan da takip edebilir.
6 haziran 2013 gavur izmir zirvesi öncesi yine bir tatlı kapışma havasında geçecek zirvedir.
bakalım hangisinde daha fazla katılım veya yağmur yağacak yağmaycak tartışması geçecek . sanki 6 haziran da yağmurda yağmaz ve katılım olrakta 4 mayıs günü yapılacak olan zirveyi sollar.
her iki zirveyede izmirden veya izmir dışından gelicek yazar arkdaşları bekliyoruz.
o tarihte eskişehirde olacağım için gidemediğim fakat, gidenlerin bolca eğlenmesini dilediğim toplu eylem.
katılmayı istediğim zirvedir.
harika bir şey olsa gerek, katılmayı çok isteyeceğimdir, epey heyecan yaptım bak şimdi.
acaba çaylar kimden diye insanın kendi kendine sormasına sebep olan zirve.
çok az kalan çok da az kalan izmir zirvesi.
beklenen zirve.
bu haftanın sonuna yerleşen zirve.
yaş ortalaması konusunda endişelendiğim zirvedir.
dile getirilesi zirve.
daha yeni haberimizin olduğu zirvemsi. yapacağınız organizasyonu...
yarın olması nedeniyle katılımcıların buraya entry girmesi rica olunur.
not: gece uykusu .
saatler kalmıştır. biraz sahiplenin lan kimseden ses çıkmıyor.
Yarım saat, 45 dk geç kalabilirim dediğim zirve..
Umarim yalniz kalmam. Hadi artik birileri evden Çiktim falan yazsın.
böyle bir zirvenin bir de adanada olmasını istediğimdir .
gelince ne yapacağız, bu mekan neden, yaş ortalaması* , organizasyon sahibi kim, içki var mı * , sohbet konusu ne olacak, hadi konu bulun konuşalım mı diyecez... bunlar aşikar edilmeli.
eğer zirve sahibi tekse üzüldüğüm zirve. gidin, tanışın, konuşun efendim. bir benzerinin buralarda da yapılması istenmekte an itibariyle.
Zirve sahibi ortalarda yok. Tek
Başımayim bu ne la gelin artik. Saat 19 kadar beklerim. Gelen olmaz ise sorun degil. Yazipta gelmeyenler utansın.
Katıldıgım ve 3 kısı oldugumuz zırvedır. Bır daha da tovbe !! Koskoca cumartesı plan yapmadık yazarlarla bır araya gelelım dıye olaya bak.
Yazık yav gidenlere. Toplam bir elin parmak sayısını geçseydiniz bari. 6 haziranı kara kara düşünür oldum. Aranızda tövbe edenler var ya.
nerede toplanmıştır ? kpss'de çıkma potansiyeli olan sorudur.