bugün

"bu gece yapılan sadece darbe değil aynı zamanda ülkeyi bölme harekatıdır! tbmm bir kez daha bombalanmıştır. "

edit: sezgin saçma sapan açıklama yapsın eksiyi biz yiyelim.
şaşırdık mı ? biraz geç kaldı tek şaşırtıcı durum odur.
bir teröristin açıklamalarıdır sıra sana da gelecek.
Eğer doğru ise gerizekalılığını ispat etmiştir.
Kemal, bunun gibi pkk sempatizanlarını bir an evvel partiden sürmezse the fact that is,
(bkz: chdpkk)
açık açık pkk terör örgütüne yardım eden hatta onu koruyan, gözleyen, bir partinin vekillerine yapılan hem de haklı olarak yapılan bu gözaltına almaları, tutuklamaları içine sindiremeyen sözde atamızın partisinin kimlerin elinde olduğunun en açık göstergesidir.
yuh ki ne yuh dediğim açıklamadır. chp, chp olalı böyle talihsiz bir açıklama görmedi.
Terorun yasalligi olmaz.

Yasal ama teroristlere sirt dahayip cenazelerine katilabiliyorlar ama ha? Yerim oyle yasayi kocum.

Aglamayin.
Hdp'den sonra sıranın chp'ye de geleceği gün gibi ortadadır.
bu kadar saçma saban bir konuşma ömrümde duymadım desem yeridir. Ulen chp nin içine bu pkk zihniyeti ne zaman sızdı? Kemal kılıçdaroğlu sen ne yapıyorsun orada. Atatürk ilkelerine sımsıkı bağlılık bu partinin kırmızı çizgisidir ve sana emanet edilmiştir. Böyle açıklamalar yapmak da neyin kafası???
Pkk ya vurdukça chp den gelen sestir.
gerçek atatürkçü partinin mhp olduğunu tescilleyen açıklama. chp ye oy veren ne atatürkçüdür nede milliyetçidir. net söylüyorum chp terörün partisidir. pkknın partisidir.
Dokunulmazligi kaldirirken ne dusunuyordunuz acaba? Beklentiniz neydi? Bir isi yapiyorsaniz ya arkasinda durun ya da bastan hic bulasmayin.
Yarınki gazetelerin çoğunda! chp'ye mâl edilerek yer bulacak olan talihsiz açıklamadır..
hiç bir partiye oy vermezsin anlarım ama bu pezvenk lere çalışanları hariç kim oy verir ki.
Chp şu adamı atarsa oyları kesinlikle artacaktır. Aksi halde bu adam bu lafıyla tüm partiyi batıracak.
muhalefetlik yapmak için böyle talihsiz açıklamalar yapması ciddi manada akıl karı değil.

sen ülkenin varlığını ve bütünlüğünü açık açık bozmak isteyen terör örgütü yandaşı olanları açıklamalarınla savunur hale gelmen ciddi manada akıl karı değil.
Muhalefet olacağım diye götü başı dağıtmaktır.
Hdpye lanet entrylerini kim eksiliyorsa o eksiler tek tek kıçlarına girsin. Evet.
yani bu tür açıklamalara şaşıranları görünce ben daha çok şaşırıyorum, ne demeliydi?

Terörist sevicileri kınayıp, operasyonların arkasındayız, seçimle gelen seçimle gider ama bunlar terör destekçisi?

Diyemez ki... Malum parti zihniyeti

yoo beyiim yoooo. hiç şaşırtmadı, şaşırmayın...
Terörle arasına mesafe koyamayan parti üyesi açıklamasıdır...
güncel Önemli Başlıklar