bugün

laptopunuzda sorun vardır bir türlü msn giremiyorsunuzdur en sonunda aklınıza okula giderken gördüğünüz ve camında bilgisayar tamiri yapılır-format atılır yazan internet kafe gelir ve laptopunuzu alır o internet kafeye gidersiniz. kafenin ortayaşlı, kirli sakallı sahibine laptopunuzu uzatır, "sorun nedir" sorusuna "valla hiç bilgisayardan anlamam, msne giremiyorum" dersiniz. kafenin işletmecisi olan yabancı laptopu alır yenile seçeneğini tıklar ve ardından "abla şimdi bunun eksplorır yan bağlarında kopma, emesen veri reflektör bağdaştırıcısında kayma ve sayfa yenileyicisinde nötrasyon var" der, siz eyvah çok masraflı olacak galiba diye düşünürken yabancı devam eder "bu yüzden buna format atmam lazım, format artı vindus ikspi artı emesen pılas artı gogle krom yüklerim, 470 lira masrafı olur ama siz 396 tl verirseniz yeter belli öğrencisiniz" der. siz ise masrafın düşündüğünüz kadar çıkmamasına üstüne üstlük 74 tl indirim yapılmasına çok sevinir ve bu iyi kalpli yabancıya teşekkür eder, ödemeyi yapar ve jest olarak 4 lira paraüstünüzü de almazsınız. kapıdan çıkarken laptopunuza ne zaman alabileceğinizi de sorar mutlu bir şekilde evinizin yolunu tutarsınız.
bütün yabancılar kötü niyetli değildir. şaşılacak bir durum yok bence.
(bkz: sırpinma sen de zevk alazaksin)
hem para verip hem de s.kilmek böyle bir şey olsa gerek.
git orjinal win7 cd si ve virüs programı al daha ucuz olur.
(bkz: ama ben cok uzuluyorum) (bkz: iyi kalpli yabancı fantezisi)
fena itelenmiş yazar isyanı. arkadaş buna formatı 30 ya da 40 liraya atıyorlar. one öyle. git yenisini al daha iyi.
laptopun yarı fiyatına format atan yabancıdır. kayserili olması muhtemeldir.