bugün

benim de yedek subay adayı olarak aralarında bulunduğum, 2014 yılının kasım ayında askere gidecek olan sözlük yazarlarıdır.
Bitmez lan o askerlik denilendir.

Keza en iyi askerlik bitmiş askerliktir..
amk geceleri uyuyamıyorum lan.

ulan kaç yıl boyunca askerliği erteledik, gidicez diye üçüncü dünya savaşı çıkıcak resmen amk.

şansımı silkiyim amk.
(bkz: 357 nci dönem kısa dönem ve yedek subay adayları)
torunlarım olur kendileri.

hacı açıkça söylemek gerekirse yarrrrağı yediniz maalesef.

yalnız tezkere aldığınız gün yaşayacağınız heyecan ve sevinci hayatınızın büyük bir bölümünde göremeyeceğiniz için de şanslı sayın kendinizi. ilk günden itibaren o günün hayalini kurun.

o değil de;

(bkz: benimle mi bot bağladın)
(bkz: bu şafaktan sonra ben mi tutayım nöbeti)
(bkz: şafak atar baba yatar)
(bkz: torun torun geceler uzun ötmez borun)
(bkz: yuh adam mı öldürdün)
benimde aralarında bulunduğum, çöldeki bahtsız bedeviden farkı olmayan sözlük yazarlarıdır. death match'e girmeye hazırlanmaktadırlar. sen yıllarca pkk dan kaç, çiçeği burnunun da yepyeni bir terör örgütü çıksın.
335 dedenizden selamlar.
son olaylar sebebiyle şanssız olan sözlük yazarlarıdır. kazasız belasız tezkere almaları dileğiyle. *
tartışmanın en hararetli yerinde sevgili ağzımı kapatır. ve der ki 20 günümüz kaldı.
güzel gözlerinden 1 damla yaş süzülür. o zaman dank eder işte askerliğin ne kadar yaklaştığı...
fircadır. göğsünü gere gere gidip gelecektir.
mersin de yapanların aşırı şanslı olduğu dönem. acemi birliğinin yarısı torpilliydi. her iki senede bir mersinde acılan acemi birliğine düşenler şanslı saymalı kendini.