Bazen niye hâlâ çalışıyorum diye kendime sormuyor değilim.

Sonra aklıma işsiz güçsüz çok sıkıldığım geliyor. Can sıkıntısından çalışıyorum.
37 yaşındayım işim arabam evim yazlık yerine 3 çocuğum var 4. yü düşünmüyorum yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim.
Ben bekârım ama para bok huzur yok.

Çocuğum da yok.
sana kim dedi karıyı boşa diye göt. bak yine sinirlendim tamam sakinim.
Bekârlık muhteşem bir şey. TAtmanı tavsiye ederim.
Bir arkadaş her odasına geceliği beşyüz dolarlık hatun koyamıyorsan evinin kaç para olduğunun önemi yok, fakirsin demişti.
Adamın zenginlik ölçüsüne şapka çıkartmıştım.
Yazlık yok onu da herif getirsin. Yazlıklı beyler like.
Yaş 35 yolun yarısı diyen cahit sıtkı tarancı’nın 46 yaşında aramızdan ayrılmış olması geldi aklıma. Bugün çok sigara içicem belli.
baran sen misin ?

https://www.youtube.com/watch?v=o7krpykJntQ
o kadar imkanın varken işi bırakıp keyif süremiyorsan ne sikime yaramış ev yazlık saçma sapan beyhude mal maddiyat peşinde sonra bir bakacaksın gençlik sağlık gitmiş. iyi bok yedin o malları yığdın tıkıştırdın şimdi de onları götüne sokmaya sıra geldi öteki tarafa götürürsün belki.
birisinin "gel iste beni babamdan" yazmasi umuduyla acilmis baslik.
cicegim cikolatam hazir da ekleseydin niyetin daha acik olurdu. boyle herkes anlamamistir.
(sabri amca tâliplerini bekliyor)
görsel
43 yasindayim, 2 evim ve 1 arabam var.
Bosanmis bir bireyim, sonrasinda salca olacak kadinlari aramiyorum.

Bol sans.
39 yaşındayım ve hepinizi döverim.
Koala beni evlat edinseneeee....

Pliss!.

Swh...
29 yaşındayım. Evim var, yazlığım var, arabam var, motorum var, arsam var, işim var ama hiçbiri bana ait değilmiş gibi hissediyorum.
Düz 35 mi? Buçuğu yok mu?
35 ise göztepelidir. Evi eski olabilir. 35,5 ise karşıyakalıdır apartman dairesinde yaşıyordur.
Her şeyin başı sağlık. Sağlık yoksa dünya senin olsa neye yarar..
https://youtu.be/HIktzLK92Sg?si=v7Tp6Vt59c0JemhI
eniştemin de durumu böyledir.
Yavrum neyin olursa olsun, biri bir dudak, meme, bacak paylaşır, sen sik gibi ortada kalırsın.

Uzulme... dunya faninxndmdkdl

Evet.
bunlara sahip olan epey fazla işe yaramaz herif tanıyorum.
ortak özellikleri, çevrelerindeki insanlarda 10 liralık çay hatırları bile yok.
''adamlığın yoksa paran götüne sok'' yazar, semtin girişinde!
29 yaşında, Evim, işim arabam karım birde çocuğum var
38 yaşındayım 150m değerinde arazim var öğlen 1 ile 4 arası bi işe gidip takılıp geliyorum.