bugün

ensar 35 yaşında.
olay yeri istanbul arnavutköy.
Cafer Ç. 14 yaşındaki suriyeli küçük kızla dini nikahla evlendirilmiş.
pislik tutuklanmış.
tecavüzden.

https://odatv.com/dini-ni...if-yaptilar-21101908.html

not: şimdi işin içinde dini nikah olunca yavşak yavşak yorum yapacaklar bir zahmet siktirip gitsin.
din nikahı siz çocuklara tecavüz edebilesiniz diye icad olmadı. eğer öyleyse alın nikahınızı başınıza çalın.
dini nikahı yapan imamın sakallarına boşalayım.
önce imam olacak gevşeği içeri alsınlar. bu pislik adam zaten pezevengin teki onda sıkıntı yok..
tek kelime:
SAPIKLIK.
isterse 3 tane daha alabilir. kim ne diyebilir ki?

inanmıyorsan sor (bkz: selia) ablaya.
Bu çocuğa nikah kıyan da sübyancı olmalı.
Bu nikahı kıyan din düşmanı insanlık düşmanı da tutuklanmalı.
O nikahı kıyan imamın da bulunup götünün s2l... Yani ceza alması lazım.
*~
Memleketin geldiği hale bak.
Bu bişey mi Ülkede nikahsız sikisen insanlar dolu üstelik 14 15 yaşında kızlar. Nikahsız olmayınca farklı olmuyor yani kendi rızası ile oldu demesini biliyorsunuz.
Ve içip içip komşu kızına tecavüze yeltenen laikler dolu ülkede.
Vay orospu çocuklari.
O nikahi kiyan o piçi kizin ailesi hepsi tecavüze yardim ve yatakliktan yargilanmali.
Birazdan damlar buraya "allah belasını versin"ciler. La olum allahın emri zaten ne mal adamlarsınız siz yaw?
peygamber dediginiz muhammet ebu bekirin kizı olan ayşeyi 6 yaşında nikahlayıp 9 yaşında da koynuna almadı mı eyyy müslolar ?

(bkz: yok yaa yalan söylüyodur)
Dini nikahı yapan imam ve şahitlerin izdivaçlarına talibim.
Muhammed ayşeye 9myaşında dini nikah yapmıştı bir şey olmaz.
Suriyeliler o yaşlarda kızlarını evlendiriyor maalesef. Hatta 12 - 13 yaşında bile evlendirilen çocuklar var. Dinî nikah ile gidiyorlar hepsi. Sonra ne oluyor hiçbir bilgim yok. Gerçekten rezalet!
kürtaj ortaokullara kadar inmişken vicdanlı insanlar küçük kızların bu şekilde kullanılmasına da dur diyebilmeli. ama yok.
malum zihniyetin yine uydurma aspargas haberlerinden biridir. net.
yalan dolan gibi gözüken haber güvenilir bir kaynaktan bulamadım a haber e baktım. malum zihniyetin oyunlarından biri dış güçler işte. hem bunlar ne zamandır suriyelileri önemser oldu defolup gitsinler diyorlar şimdi suriyelileri savunur olmuşlar zamanlaması manidar.