bugün

dün itibariyle usta asker olup asıl birliklerine katılacak poşet biletlerimdir; bende poşetim len alınmayın (335 kd). sizi çok bekledik, ama dün yeni gelen beş arkadaşın yüz ifadesini görünce len acaba bizde mi böyleydik diye düşünmeden edemedik; yazık, çocuklar sudan çıkmış balık gibiler, herhangi biri yat yere sürün dese yapacak tipteler yani. şu anda izinde olupta cuma günü benim birliğime katılacak şanslı kişi veya kişiler varsa ki şans bu olabilir, onlara şimdiden hoş geldiniz diyorum. diyarbakıra gelince sorun etraftakilere "turkerr kim?" diye sizi bana yönlendirirler merak etmeyin.

(bkz: ben mi yapayım bu şafaktan sonra)
bunlardan bir tanesi olarak.
gittiğime gideceğime pişman oldum.
ne alemde olduklarını merak ettiğim tertipler.
(bkz: sözlük içtiması)
şu an yeşilleri giymiş ve sözlük yazarlığından oldukça uzaklaşmız başka bir zaman diliminde başka bir evrende yaşayan

sözlük yazarlarıdır.

hatta çoğu sol sağ sol sağ demeye başlamış

- lan olm ne bokuma geldik bi biz mi kaldık vatanı kurtaracak.

sıra sizde yiğitler 30 gün sonra yeminli yeminli karakterinizi ortaya koyarsınız.
kütahya hava er eğitim tugayına düşen varsa burdan selam olsun irtibata geçelim rahat edelim.
kendine dikkat et bak kış geliyor sıkı giyin denilesi sözlük yazarları.
ısparta varsa yardım ederiz.
görev yapacakları yerler belli olmaya başlamış sözlük yazarlarıdır.

nevşehir'e düşenler varsa yardımım dokunur.
ne yaparsın, bir ölüme birde askerliğe çare yok işte.
neyse,
güle güle gidip, güle güle dönmelerini temenni ettiğimiz, yazarlardır. şimdiden hayırlı tezkereler.
vay be torunumun torunları askerlik çağınız geldi demek.
hele aranızdan biri şafak söylesinde serinlesin bi yerlerimiz. *
28. mknz p. tümenine çıkmıştı benimki de. 2 yıl oldu tabi..

hayati sorgulayan adam, kesyapistirmikelanj, hayırlı teskereler diliyorum. almanya'daki teyzemlere selamlar. teyzee sizi çok seviyorum. ehehe.
AKSEKi J.KOMD. TB.K.LIĞI
AKSEKi ANTALYA

aynı yere düşen hiç kimse yok sanırım hiç duymadım da zaten orda askerlik yapan.
yeni açılmış olabilir mi ? *

edit : yeni açılmış olabilir mi demiştim hakkaten yeni açılmış 3 yıllık birlikmiş .
diyarbakır lice'ye çıktım ben de... askerliği doğubeyazıt'a çıkan arkadaşım kesyapistirmikelanj kardeşime de hayırlı tezkerelere diliyorum..
Vatan bize sözlük size emanet*.
mayıs'a kadar "askerlik uzayacak" söylentileri ile hayatları kabusa dönecek yazarlardır. şimdiden söyleyeyim askerliğin uzayacağı falan yok, kafanız rahat olsun.

ha uzarsa da, bu şafaktan sonra ben mi düşüneyim güzelim... *
1'inci Mknz. P. Tug. K.lığı DOĞUBEYAZIT AĞRI, aynı yerde ulu yazarı devrem varsa tanışmaktan memnuniyet duyarım.
hayırlı tezkereler dediğim yazar kardeşlerimdir , allah'a emanet olsunlardır .
yazarlardan birisi olarak bu kadar entry görünce açıklandı sanıp paniklememe neden olmuştur.
nereye gideceğini öğrenmeye saatler kalmış olan yazarlardır.* hayırlı teskereler tüm yazarlara..
(bkz: korkuyorum sözlük)
sınav sonuçlarının açıklanma saati yaklaştıkça, ailelerini hafiften bir heyecan basan yazarlardır. öyle ki annem odama zırt pırt girip "oğlum, baksana belki açıklanmıştır!" diyor. helak oldum her seferinde "anne gece 23:59'dan önce açıklanmaz." demekten. *
saat: 00.00 dan itibaren katılacakları birlikleri öğrenecek olan yazarlardır affedersiniz mıntıkacılardır.şimdiden hayırlı olsundur.gel tezkere şarkısı armağan olsun.
(bkz: askerlik yan gelip yatma yeri değildir)
hayırlı tezkereler dilediğim yazarlardır. gider ayak bir tavsiye; sözlük falan hikaye tek gerçek var. komutan siker. * *
bir çoğundan 5 yaş büyük olmama rağmen büyük ihtimal torunları olacağım tertiplerdir.
heyecan içinde bekliyoruz, erkek arkadaşım gidecek. bugün belki 784 kez telefonlaştık neresi çıkar diye 7 sülalesinden itibaren masaya yatırdık. artık ötesi gece yarısı http://www.kkk.tsk.tr de.