bugün

kafadan kontak oldukça sıkıntılı kadındır. ulan çocuk sana anne diyene kadar 37 olacaksın bakalım anne mi diyecek yoksa ananne mi diyecek. evet...
14 yaşında anne olup üzülen kız çocukları için o yaşta anne mi olur diye düşünmek yerine 33 yaşında anne olup sevinen kadına çocuğunun anne mi anane mi diyeceğini tartışan zihniyetin hoşuna gitmeyen olaydır.
Çocuğundan anne kelimesini yazıldığı gibi 37'sinde değil, en fazla 35'inde duyacak olan kadındır.
Gerçi benimki anne demeden bana boya ver demişti. Bunların sağı solu da belli olmaz. *

33 anne olmak için güzel bir yaştır. Çocuk düşünüyorsanız çok da geciktirmemek lazım, bir yaştan sonra sabır azalıyor.
ananın yaşını çok merak ediyorum genç adam.
Anneliğin nasıl bir his olduğuna dair hiçbir fikri olmayanların böyle gereksiz şeyler yazması çok doğal. 45’imde tekrar anne olsam o zaman da sevinçten çıldırırım.
Çocuk yaşta nice kızcağızın evlenip düzine çocuk doğurmasına neden olan içgüdü ve düşünceyi savunan iğrençlerin, aşağılamaya çalıştığı kadındır.
Evlilik yaşını 13 olarak gören kişinin açtığı başlıktır. Mal mısınız siz ya, gelişmiş ülke ve şehirlerde kadınların aktif olarak iş hayatında olması ve kariyer yapmasıyla annelik yaşı 40-45 lere çıktı. ister 23, ister 43 yaşında anne olur, size mi soracak, ahaha...Kaçıncı yüzyılda yaşıyorsunuz? bre cahiller sizi...
33 anne olmak için gayet güzel bir yaştır.
Annemle benim aramızda da 36 yaş var.