bugün

türk sinema tarihinin en hakkı yenmiş karakteridir. son derece hukuka uygun olan sözleşmenin gereklerini yerine getirmeyip borcunu ödemeyen okul yönetimini, yasal hakkını kullanarak tahliye ettirmiş olmasına rağmen sanki çocukların eğitim hakkını elinden alıyormuş gibi gösterilmiştir. aslında sadece yasal yoldan ticaret yapan bir iş adamıdır 317 şeref. *
sivas lisesi mezunudur, okuyup zengin olmasında mahmut hocanın paltosuyla beraber elektrik kurumuna ait elektrik direğininde etkisi vardır. bu hikayedeki en büyük pay elektrik direğinindir.
Mahmut hocanın eskidenki fakirligini yüzüne vurdugu eski öğrencisi yazık yha.
an itibariyle show tv'de hababam sınıfı tatilde'de görülmekte olan filmin gizli efsanelerinden biri. "nevet, kazandım hemde çok kazandım" repliği görülmeye değerdir. bu vesileyle ali yalaz'ı bir kez daha rahmetle anıyorum.
Allahım ben ne yaptım:
görsel
gece gece aklıma geldi bak, terbiyesiz sen kimsin de koskoca özel çamlıca lisesi'ni kapattırıyon.

t; sivas lisesinin fakir ama gururlu öğrencisinin zengin ama gurursuza dönüşmüş hali. bir de utanmadan mahmut hocasının önünde sigara yakıyor. insan mahmut hocasına da kahve söyler adam o kadar yoldan geldi.
Paltonun hakkını ödemiştir.
mahmut hocasının yanında sigara içecek kadar yüzsüz bir insandır.
Sokak lambası altında ders çalışan şeref, Büyüyüp kaymakam olmuş şeref. Derin devlet tiplemesi var ama kendisinde.
Kendini bilmez hadsiz şerefsiz şereftir. Evet.
Lise numaramız 317 olduğundan mütevellit severiz kendisini.
Hababamı coronadan kurtaracaktır. Mahmut hocasına borcunu öğrencilere maske dağıtarak ödeyecektir.
Lisede numaram 317 olduğundan kendisine sempati beslediğim kişidir.
Mahmut hocasına sigara uzatmıştır, nispet gibi hemde. Adamın ayar olduğunu biliyor ya geçmişin intikamını alıyor güya.
sivas cumhuriyet lisesi mezunudur.
adam gibi adamdır. mahmut hocasını görür görmez geçmişini hatırlamış ve hemen okulu geri iade etmiştir. ayrıca mütevazı bir adamdır. o kadar zenginlikte adam puro yerine yerli cigara tüttürmektedir. ayrıca an itibariyle show tv'de hababam sınıfı tatilde'de görünmüştür.
aynısı bizim başımıza gelse 30 sene o paltoyla dışarıda kalırdık, ikinci paltoyu bile bulamazdık adam şirket kurmuş.

türkiye'de çevren yoksa zengin değilsen sıfırdan başlama hikayeleri yalan dolan. şirket kursan ihale vermezler, alım yapmazlar senden çevren yoksa eskiden fakirsen.
ögretmeninin karsisinda cuvarayi yakmistir.
emin adanur dur. şimdi inşaatcı zengin ve tanınmış biri sözlüğü de satın aldı bizi de kovacak gibi. zall bir gün odasına gitsin sitem etsin.
lisede okul numaram 317 olduğu için kendime yakın hissettiğimdir.
Soy adı olmayan vatandaş herhalde. Kod adı ile takılıyor.
"bilmiyordum" deyip işin içinden sıyrılanlardan.
mahmut hocasının verdiği eski palto ile, sokak lambasının alında titreyerek ders çalışmıştır.
görsel
He-man karakterlerinden man-in-arms'ın ta kendisidir.
Hayatta gördüğüm en boş iş adamıdır.

3-5 tane zibidi öğrenci için koca okul binasını Mahmut hocasının çalıştığı özel liseye hibe etmiştir. Madem bir güzellik, favour yapma hevesindesin git milli eğitime bağışla binayı. Özel okula bina hibe etmek de ne amk?
güncel Önemli Başlıklar