bugün

izmir Muğla Edirne Kırklareli Tunceli Tekirdağ mümkün değil alamaz isteyenle bahse varım.
MHP 0 çekecek her yerde .
Gündem ekonomiye geri dönecek ve bakacaz ki götümüzde don yok almislar.
güçlü bir muhalefet olmadığından dolayı akpnin büyükşehirleri almasını bekliyorum. izmir zaten cehapeden memnun değil hiçbirşey yapmıyorlar.
zam üstüne zam yağacak.
1 nisan şakası ayağına secimler iptal edilecek.demedi demeyin.
Açık oy gizli sayım sistemi gelecektir. Yanlış anlaşılmasın, dönemin şartları gereği. Tabi deli misin?
akp alırsa ülkeyi satmaya devam edecek.

ben yıllardır, bu adam türkiye'yi parçalamak isteyenlerin kullandığı bir adam diyorum kimse inanmıyor. bugün sterline 7 lira ödememizin başka bir açıklaması olamaz.
Amk ekonomisi de her seçim aynı muhabbete gebe kalıyor. Bir şeyin düzeldiği de düzeleceği de yok lan.
Yıllardır aynı muhabbete inanmaktan bıkmadınız mı?
Tanzim sebze, tanzim et, tanzim süt, tanzim kerhane diye diye nereye kadar rekabet edilebilecek.
akp suçu mhp'ye atıp suçlamalardan kurtulmak isteyecek ve koalisyonu bozacaktır. mhp beka sorunu için ne diyecek orası belli değil.
Uygulanan Seçim ekonomisinin etkileri görülecek. Igneden iplige her șeye zam gelecek.
ekonomideki makyaj silinecek ve matematiğin acı gerçekleriyle yüzleşmek
zorunda kalan toplum her zamanki gibi duygulanacak....
imam hatip kafasıyla yaşamaya çalışan toplumlar ezilmeye ve sömürülmeye mahkumdur.
Korku iklimini dindirin. Adaletin iyi işlediğine bizi inandırın. Eşitliği, liyakat sistemini, demokrasiyi kurmaya çalışın, dili yumuşatın, artık normalleşmeyi başlatın. inattan, kutuplaştırmadan, höt zöt’ten vazgeçin. “Bu ülkede her an her şey olabilir, herkes her haksızlığı yaşayabilir, kimse de bir şey diyemez” fikrini komik hale getirin bir an önce! Vatandaşa kendini memleketinde güvende hissettirin! Germeyin artık şu ülkeyi! Bakın herkes gidiyor!
mezarlıkta ıslık çalmayı bırakacaklar.
Ahahhahahahahaa çok eğleniyorum çok! Herkes seçim tahmini yapıyor. Ağır gelin kardeşler. Bu seçim yerel seçim. Ülke yönetimini etkilemiyor. Bak tekrar yazıyorum, ülke yönetimini etkilemiyor.

Bu ne demek biliyor musunuz, seçimlerden cumhur ittifakı toplamı yüzde otuz da oy alsa bi zik olmayacak demek. Yok yapacağına zemin bulamaz da yok belediyeler kritik de. Geçin arkadaş, gümbür gümbür 4 yıl aralıksız saray yönetimi ve cumhur ittifakı var. Havuz medya yayınları devam edecek. Hala varsa sefil işyeri masanıza 1 nisan da oturup aynı sefil hayata devam edeceksiniz. Olağan olmayana isyan edecek ama açıktan dile getiremeyecek, bu çabadaki insanları hükümet tepeleyecek mi diye merak edeceksiniz.
Ama ne olacak, doğal akış devam edecek. Deprem olmasına engel yok. Ekonomik gerilemeye engel yok. Ölüme çare yok. Güç kirletir, mutlak güç mutlaka kirletir.

Evet belki 4 yıl öyle bir hale gelecek ki bir taraf açıkça diğerine bilenecek. Ama o kriz inkar eden gerçekleri Sümen altı eden tipler, herşey onların ne olacağına bağlı.

Ben en azından, seçimin ülke yönetimine etkisi olmadığının farkındalığına geç varılıp, krizin göbeğinde derin uykudan uyanmalar göreceğimizi sanıyorum. Ha, 2023 e de toparlayamazsak bir nesil arada kaynayacak.
her şey eski tas eski hamam kalacak, belki bazı tellaklar değişecek.
aynı düzen devam eder bence.
Sandıktan medet umma. Özgürlük sokakta!
büyük bir işten çıkartma olayı olacak. işçi çıkartılmasın diye onbinlerin çalıştığı çok büyük fabrikalara fazla işçilerin maliyetini devlet ödüyor. seçimden sonra bu bitecek. kaynak göt değil içerisi. çünkü işler bok gibi.
2 ay sonra etrafta şu sözü duyacaksınız..
-seçim yaklaşıyor seçim bitene kadar piyasa rahatlamaz.
ülkenin bahanesi oldu bu kriz var yerine, seçim var.
yani çok şey değişecek ama hiçbir zaman piyasa rahatlamayacak, kaderimiz bu oldu.
bazı belediyeler bir süre pkk'ya maddi destek verme imkanına sahip olacaklar.