bugün

yapılan tüm kötülüklere rağmen başbakanın bir kez daha zaferini ilan ettiği konuşmadır.

--spoiler--
gözüm kesse gidip dinlemek isterdim. gidemesem de kalbim orda olacak.
--spoiler--
seçime birlikte giren koalisyon bloğuna karşı halktan güven oyu almış bir başbakanın konuşması olacaktır.
Aziz milletim diye başlayacaktır. Artık seçim geride kaldı. Birlik beraberlik sükunet vs tarzı konuşmalar yapacaktır. Ve evet herkesi kucaklayacağız mesajı verecektir.
31 mart 2014'te olacaktır.
şu an gerçekleşmektedir.
ey uzun adam, keşke yanında olabilsek bizler de!
Sesini merak ettigim konusmadir.
başlamıştır dombırayla.
At hırsızı Bilal de yanında. Sıfata bak amk.
an itibariyle ülkeyi hanedana ait ilan etmiştir.
Bilali de almis gelmis.
Tc'nin başı dik, alnı acık liderinin konuşması.
sesi gayet düzelmiş başbakanın konuşmasıdır, hani iki gün önce dalga geçtiğiniz. buyrun devam edin alay etmeye. kendisine diktatör, seçmenine koyun falan deyip rahatlatın kendinizi.
kral kraliçe prens ve prenses balkona çıktı sonunda beklenen an işte. koyunlarna kölelerine seslenişine başlıyor. allah bize bu günleri gösterdi ya şükürler olsun(!)
ailesini de yanına alıp hanedanını ilan ettiği konuşmadır.
ah o balkon, çökmedi gitti o balkon.
Vur vur inlesin pensilvanya inlesin diyen kalabaliktan 100 kisiye pensilvanya neresi diye sorsan fetonun soyadi degil mi yav derler tiplere bak.
Başta cehapelilerin dinleyip ders alması gerekir.
siyasetin onur istediğini söylediği konuşmadır.

ayrıca makamı zenginleştiremiyorsanız bırakın gidin de dedi.

biz aldık mesajı, doymamış yeterince zenginleşmemiş demek ki.
neden balkondaki herkesin elini aşşağı tarafta birleştirdiği merak konusudur. hahahahah
hazırlayın vazelinleri hepinizi sikicem temalı konuşmadır. meydanlarda dillendirdiği nefret söylemini iyice sertleştirdiği görülüyor. bu arada suriye ile savaştaymışız öyle dedi kendisi. olm ne zaman girdik la biz savaşa? bu arada nasıl oldu bilmiyorum ama tüm hırsızlar aynı balkona toplanmış, bir tek reza eksik.
başbakanın balkonda yaptığı konuşmadır. mazlum edebiyatı yapmayın demesi ironiktir.
konuştuğu süre içinde hiçbir şey anlatamayanın konuşmasıdır.
Balkondan düşüp boynunu kırmasını sabırsızlıkla beklediğimiz konuşmadır.
bilal babanı ittir onurlu yaşa dediğim balkon konuşmasıdır.
Suikast ile neticelenebilecek konuşma. Dipnot: Bilmiyorum lan bir şey benimki komplo teorisi.
güncel Önemli Başlıklar