bugün

Şuan açıklama yapmaktadır ana tema ne olacak merakla beklenmektedir.
Dokunsan ağlayacak olan kemal'in konuşması. Sesi titriyor lan ahahaha.
kendisinin yamyam hoca destekli olduğundan bahsetmeyip diktatör diyecek kadar aciz. zuhahaha.
"güçlenerek geliyoruz" dediği basın toplantısıdır. demek ki 6-7 defa daha seçime girip kaybedecek. kolayı pürkürtüyom bi sus artık arkadaş ya.
''istifa ediyorum, yerime sarıgül gelecek''

açıklamasını bekliyoruz. biraz akıl mantık varsa, sarıgül ün aldığı oyun ne kadar önemli olduğunu fark eder. chp nin geleceği için istifasını verir. bu ülkede muhalefet olamayacağını görmüştür belki.
(bkz: hikaye-i mağdurin)
Hala daha bok atmaya devam ettiğini göstermektedir. seni takan yok kemal, daha kaç defa daha göreceksin?
volkan konak paşadan bir nağme beklediğim açıklamadır.
http://pbs.twimg.com/media/BOw1oosCcAAb5QU.jpg
ben secimde chp'ye oy verdim. ancak kemal o kadar bos konusuyor ki inan dinlemek sinir harbi. yeter su adamdan kurtarin bu partiyi.
ülkeyi savaşa sokmak istiyorlarmışmışmış

eğer suriye ile yapacağımız şeyin adı "savaş" olacaksa bence genelkurmay başkanı kenan komutan falan olsun ki hicaz a kadar inelim.

kimle savaşacaksın suriye de? bunun adı olsa olsa operasyon olur ?

suriye yi o kadar gözünüzde büyütmeyin.

oylar cehape ye
güzel bir açıklamadır. adam almış karşısına anlatıyo insanların sorularını yanıtlıyor, hakaret ettiği yok bişey yaptığı yok.

şu taşak geçen tipler dün padişahlarının "batının özlediği demokrası bizde var" megalomanlığına da gülmüşler mi acaba. biz çok güldük çünkü. o yüzden.
kendisine bu saatten sonra istifa etmesi beklenen genel başkan iken pişkinlik konuşması yuh be.
enteresan başarı kriterlerine sahip biridir. belediye başkanlığı yetkisi istemiş millet tarafından siktir edilmiştir, ama o bunu başarı saymış başbakanlık istemiştir.
(bkz: kemal kılıçdaroğlu nun fethullah gülen i satması)
chp tipi gödkulları tarafından hala savunulan başarısız ve ikiyüzlü siyasetçi. Bir nev'i chp'nin aykut kocaman'ı. nasıl aykut'un istifasına en çok galatasaray taraftarı üzüldüyse bu adam istifa ederse en çok akp tabanı üzülecektir...

yerinde dirayetli biri olabilse seçimlere dahi giremeyecek adamlara seçim sandığında aklanma fırsatı vermiştir.

oy yüzde 2 artmış, binde 3 düşmüş falan hikaye. yaptığı bu dangalaklığın 2 açıklaması var ya şike yapıyor yada elinden gelen bu. yetersiz, yeteneksiz biri. hangisi olursa olsun siyasetin ve hukukun en temel kavramı olan "meşruiyet" kavramından habersiz olduğu kesin.

8 milyon kayıtlı üyesi olan ve avanta paylaşımına dayalı bir suç örgütü haline gelmiş akp'yi cemaatin kıçıkırık siyasi ağırlığıyla yenebileceğini sanan biri mümkünse siyaset yapmasın zaten. o cemaat ki

--spoiler--

tüm türkiye'de yönlendirebildiği kişi sayısı 150 - 200 bin civarında olan ve akp ile sürtüşmede bunların çoğunun akp safına geçeceği belli olan bir örgüt.
--spoiler--

bunu ben 5 yıl önce yazdım chp liderinin benden 5 yıl geri değil 50 yıl ilerde olması lazım.

atatürk'ün partisine aktif pkk militanlarını doluştur, türk ordusunun şerefli subaylarını kumpaslarla içeri tıkan kerameti kendinden menkul cemaatlere yaman, istanbul'un belediyelerine sarıgül'ün karısı, avukatı, müteahhit kankası şeklinde adaylıkları peşkeş çek sonra muhalefet yaptığını iddia et.

başta da söyledik akp artık kitlesel bir suç örgütüdür. yardım kolisinden toplu işe alımlara, ihaleden rüşvete değişik boyutlarda rant paylaşımı esasıyla partide toplanmış 8 milyon kişi... ortalama 3 kişilik oy potansiyelleri olduğunu düşünsen 24 milyon oy...

bu felakete rasyonel bir çözüm üretmek yerine pensilvanyada tecrit edilmiş bir ermeni dönmesinden medet umuyorsan bi siktir git çay koy kemal efendi...
projelerle gelen bir partiye karşı çamur siyasetinin kazanamayacağını hala anlamamış ve aynı notadan devam etmektedir.
cemaatin desteğini fazlasıyla görmediğinden bahsediyo sanırım.