bugün

galatasaray'ın favori olduğu ancak zorlanacağı maçtır.
galatasaray'ın puan kaybetmesi sürpriz olmaz.
selam ve dua ile.
Galatasaray’ın aleyhine kırmızı kart çıkara böbrek basılası maç. Ytd.
Karakomik videoların karşılaşması.

izleyin bakalım...
3 puna alıp yolumuza bakacağız hafta içi önemli bir maçımız daha var.
görsel
Fenertaş'lı kardeşlerin mağlubiyetlerinden sonra cimbom'un hard yapacağı maç.
yeni gelen cinconlu mhk başkanı açılışın şerefine bugun cincona penaltılar ve uydurma faullerle kartlarla kıyağını yapacaktır. sahada futboldan başka her şeyin olacağı karşılaşma. ne dediysem hep çıkıyor hiç şaşmaz. fenerin dün kaybedeceğini söylemiştim. doğradılar ama fener o kadar kötü oynamıştı ki hakemi konuşmaya gerek kalmadı.
edit: gs ye çıkmayan bir kırmızı kart. üstüne birde faul kullandılar.
galatasaray'ın kalecinin görüş açısını kapatan ofsayt konusunda beşiktaş'ın dün attı golün bir benzerini attığı karşılaşma. nedense var'a gidilmemiştir beşiktaş maçında olduğu gibi.
Morutan ın güzel bir gol attığı maç.
Dün Beşiktaş maçında kaleci topu gördüğü halde ofsayt diyenler burada görüş açısını net kapattığı halde ofsayt demediler. Biz buna karşıyız işte bir gün a dediğine ertesi gün b demelerine. Bu pozisyon daha fazla ofsayt onu söyleyeyim.. MHK de ilk haftadan ..ıçışlarda.. çıkıp konuşacak önceki neden iptal edildi bu neden iptal edilmedi diye hesap verecek. Ama burası Türkiye kim hesap veriyor ki..
görsel
görsel

Ayni hafta ayni pozisyon iki farkli karar. biri ofsayt digeri gol.

Sizin ben adaletinizi sikeyim orospu evlatlari.
Şikeci kuşları da hoplattığımız maç.
az sakin. baştan sona üstün oynayıp koyduk.
görsel

Bu takımın Hagi’si Morutan, Selçuk’u Cicaldaou, Arda’sı Kerem, Necati’si Halil, Popescu’su Marcao. Melo’su yok, Fernando’su yok. Orta saha transfer istiyor. Geleceğe dair umutlar yeşerdi. Önemli bir galibiyet. Mücadele gücü ile kazanıldı.
be hey ağzınızı yüzünüzü sildiklerimin tinercileri. geçen sene kaç tane maçtan sayamayacağım kadar hakemlerle puan aldınız. oyuncularınız atılmadı, size komik penaltılar verildi. galatasaray kaç kez doğrandı ve sonunda 1 gol avarajla götü boklu şampiyon oldunuz. hala gelip ağlıyorsunuz iki pozisyonda bir mi. zaten akıl olsa bjkli olmazsınız. beyinsizler, aptallar. yazık size yazık. daha fazla o güzel ellerimi yormak istemiyorum size karşı. az ötede durun. küçük takımın küçük taraftarı. fenerliler daha akıllı sizden. gs ve fb altında ezileceksiniz hep. itici herifler sizi.
Beşiktaş'ın iptal edilen golünün benzeri in atıldığı maç.
Dün bizim iptal edilen golümüz için ofsayt tabi AMK diyen yavşaklar bugün bunu hala ofsayt kabul ediyor mu?
DÜN OFSAYT DEYiP bugün gol nizami diyen su katılmamış orçodur.
özetini dahi izlemediğim maçtır. bunu baştan belirteyim sonra vik vik etmeyin. galatasaray belki çok daha farklı kazanabilrdi yani bu konuda bir iddiam yok. sadece atılan gollere ( hem bjk hem gs ) baktım onlar için bir yorum yapmak istedim. ne gs liyim ne bjk li ikisininde gözümde birbirlerinden farkları yok yani beşiktaşı veya gs yi savunmak, haklı çıkarmak gibi bir derdim yok. keşke ikisi birden küme düşse *

sadece frekans nickli yazar arkadaşın paylaştığı görseller üzerinden söylüyorum ; eğer beşiktaşın golü kalecinin görüş açısını kapatıyor kuralı ile ofsayt diye iptal edildi ise ki edildi diyorlar görsellere bakınca galatasarayın golü beşiktaşın golünden 2-3 kat daha fazla ofsayt oluyor. şöyle basit bir fizik kuralı ile daha netleştireyim ; beşiktaşın attığı golde topa vuran futbolcu ile kalecinin görüşünü kapattığı söylenen oyuncu daha yakın mesafede ve her ikisinin açısı da kaleciye göre biraz daha kenarda kalmış. aynı şekilde görüşü kapatan futbolcu ile kaleci de daha yakın mesafede. yani uzaktan atılan bir şutta mesafeye ve futbolcuların birbirleri ile olan uzaklıklarına bağlı olarak kalecinin görüş açısının kapanma ihtimali çok daha yüksek. çünkü uzaktan çekilen şut hem daha sert oluyor ( kaleye ulaşma süresi muhtemelen daha kısa ve hamle şansın çok daha kısa ) hem önünde duran adam şutu çeken adamdan daha uzak ama kaleciye çok daha yakın olduğundan kalecinin önünü daha fazla kapatabiliyor ve zaten kalecinin çok kısa olan hamle yapma şansını yarı yarıya düşürüyor. diğeri topuğuyla mı ne vurmuş onun gidiş hızı daha yavaş ve vuranla engel olan birbirlerine daha yakın oldukları için ve top sert şuta nazaran daha yavaş geldiği için kalecinin topu görebilme ihtimali daha yüksek.

kardeşim siz böyle fanatik oldukça daha çooook ağlarsınız kusura bakmayın. bugün yanlışa yanlış demez isen yarın o yanlış sana yapılır ( illa ki yapılacak ) ve feryat edersen kimse seni afedersin şeyine sallamaz. federasyondur mhk dir onlarda sizi böyle hoplatır işte. bir hafta birinize yaparlar bakarlar kimse haksızlığa uğrayana destek çıkmıyor haftaya da diğerine yaparlar. pazar akşamı kanal zaplarken denk geliyorum bir bizim ali koç ağlıyor ertesi hafta bjk başkanı ağlıyor ertesi hafta gs başkanı ağlıyor. yönetim ve camia birlik olup 3 büyük kulüp birleşip bir şeyler yapmak kimsenin aklına gelmiyor herkes bana dokunmayan yılan bin yaşasın kafasında..