bugün

geniş kitlelere yayılırsa çok büyük etkiler yaratabilecek boykottur.

akp sürekli alışveriş yapın, alışveriş merkezlerine gidin para harcayın diye çırpınıyor, elimizde kalan son güç bu olduğunu düşünüyorum.
Hdp den sonrasını okumadım.
Bu eylemi yapan ekşiciler emin olun sizden daha fazla tüketen insanlar.

inanmayın onlar gider yine 3 gün sonra mochasını içer.
peki o zaman bunca ateist, hristiyan hebele hübele misyoner örgütlere nereden para akıtılacak?

dikkat edin de kendi ayağınıza sıkmış olmayın...

bu ülkenin her bir bireyi salak aq.

hadi siktirin gidin şimdi, akp'nin de sizin de taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa amk.
yav he he.
ekşide başlatılan 56643357777. Ekonomik boykot girişimi.

kardeş o kadar etkili olsanız seçimde kazanırdınız zaten. onlar en fazla beyaz futbolu etkiler...
ekonomiyi çökertmeyi başarsanız bile,
a) bu ulkeye yazik
b) kriz bile olsa akp secmeni partisini sorgulamaz. oyle bir ihtimal yoktur.
sonuc: türkiye gibi bir ülkede din-iman diyen bir siyaset, sürekli yalan dinlemeyi önemsemeyen, onurunu ve gurununu hiçe sayan bir millet olduğu sürece bu sorunlar bitmek bilmez. sürekli daha kötüye gider.
Hdp adini gordum yetti. Ben zaten kürtlerden ve yesil sermaye urunlerinden alisveris yapmiyorum. Kolay gelsin.
Bu boykot yayıldığı vakit akpliler boykotu kıralım ayağına tüketecek. Örgütlü muhalefet yok, bazıları mecbur kıracak veya vazgeçecek. Boykot yapacaksa hadi boykot yapıyoruz diye yapılmaz ölçüp biçmek lazım direnelim diyorsan çık sokağa.ne olursa olsun artık!
katılacağım önermedir. bu paket bittikten sonra gidip tütün alacağım. alkolden de vazgeçebilirim. içmezsek ölmeyiz herhalde? banka işi yaş. maaşım zaten bankaya yatıyor eve koysam üç gün sonra bulamam. yeni ayakkabı almam lazımdı sanırım geçen senekilerle idare edebilirim. eğlence konusunda arkadaşlarımı örgütleyebildiğim kadar örgütlerim. mekana vereceğimiz parayla mis gibi bir hafta geçiniriz. iş yerinede evden yemek götürürüm hem daha sağlıklı. aslında mantıklı önerme lan. gelsenize?
postalcıların kuyruğuna çok sert basıldığının resmi olan direnişçik.
kıyamam.

aylar evvelsine kadar fetö itinin her bir santimini dilleyen, pkk yanlısı yazılarıyla meşhür olan cumhuriyet gazetesi yazarları hakkında başlatılan bir soruşturma... sanki idam fermanı oldu daha öncede gördük benzeri vakalar.

ama sanırsın şeriat gelmiş, cumhuriyet elden gitmiş... lan cumhuriyet gazetesinin cumhuriyet ile herhangi bir ilgisi var mı?

pkk yı mı övmedi fetö yü mü yalamadı?
darbe girişimini 2 hafta sonra yarım ağızla kınayan avrupa iti cumhuriyet gazetesi için 2 dakika sonra "çok kaygılıyız, kırmızı çizgiyi geçti, yakarız ederiz" siktirin gidin anasını satim kimsiniz lan siz? o darbe girişimi götünüzde patladığından beri ağlıyorsunuz avrupa iti, abd fetö, chp hepsi bir ağızdan ağlıyor.

farketmiyor muyuz? cizrede nusaybinde de pkk sikilirken gene aynı şerefsizler ağlıyordu yine aynı şerefsizler ağlıyor.

sırf bu bile doğru olduğu anlamına gelir. kuyruklara sert basmışız anlaşılan.
aynen devam.

250 ye yakın şehit verdi bu ülke, pkk itlerine hala veriyoruz ama hala kendi ordusu tarafından katledilmenin acısını şokunu atabilmiş değil bu millet. ve siz onlar için göstermediğiniz bu vicdan edebiyatını pkk sever fetö maşaları için mi göstereceksiniz?

direnişinize sokayım, daha iyisini söyleyeyim;

sokağa çıkın gezi olayları gibi yakıp yıkmaya çalışın.
lakin karşınızda sadece polisleri görmeyeceksiniz bu sefer fena sikeriz zira sabrımız darbe girişimiyle birlikte taştı.
samimi olsanız yalnızca feto değil pyd, ypg, ypj, pkk ve öcalana övgü dolu sözler söyleyenlerde görevlerinden uzaklaştırılıp adilce yargılansın derdiniz.
Tüm kalbimle destekliyorum.
içki,sigara,kahve,kola tüketmeyerek başlayın.
Silahla istediğini alamayanların yeni yöntemi. (bkz: Ekonomik terör)
Ekşi de her sene buna benzer şeyler oluyor iphone'u görünce anında fikrlerinden vazgeçerler siz merak etmeyin. Daha geçen sene gereksiz buldukları gıda ürünlerinlerini bile boykot ediceklerdi peki sonra ne oldu iphone 6s çıktı bir baktık boykot destek veriyorum diyen arkadaşlar iphone 6s başlığına aldım x özelliği çok iyi falan derken gördük çok heyecan yapmayın yani bunlar klavye boykotçusu.

Edit vay be Uludağ'da ne ekşici varmış.
katıldığım direniştir.

bu, ensar skandalından sonra turkcell'e 900 000 üye kaybettiren bir tarzdır hem de.

madem beni temsil eden gazeteleri kapatıyorsun, partileri baskı altına alıyorsun. kalan %50ye her gün küfredip, iç savaşla tehdit ediyorsun, dış politikada mezhepçi gericisin.

öyle mi ben de bu kirli sermayeye köstek olmak için -en azından- elimden geleni yapacağım. bir kuruş bile olsa padişah bozuntusuna, 15 yılda palazlanmış puştlarına gitmesin. bir kuruş bir kuruştur.

edit: savcıları göreve çağırıyoolar adfaf o bugün avm'ye niye gitmedin, niye ülker çikolatalı gofret yemedin diye sorgu yapacakmış savcı bey asdasfadf
içki sigara alkol alma aldırtma.
iddaa oynama.
Yaklaşık bir yıldır zaten uyguladiğim boykot. Tabi ki tüm harcamalarımı kısmadım. Mutlaka yapmam gereken harcamaları sorgulayarak yapıyorum.

Faydası da oldu. Kredi kartlarını sıfırladım.
pkklıların, ülkeyi bölmek isteyen şer odakların desteklediği eylemimsidir.
vatansever savcılar bu eylemi yapanların, halkı isyana teşvik edenlerin elbet cezasını verecektir.

insan hayret ediyor ne biçim ülke olmuşuz. ülkenin taşı toprağı hain olmuş. dünyada hiçbir ülkede bu kadar çok satılık hain yoktur.

idam yasalaşmadığı sürece bu hainlerle baş edemeyeceğiz. cezalar caydırıcı değil üstelik verdiğimiz vergilerle hapishanelerde yiyip içip yatıyorlar.

ayrıca beğenmeyen bu ülkeden defolup gitsin kimseyi zorla tutmuyoruz.
Zaten 2 senedir yapmaktayım.

2 sene önce arabamı sattım. Benzin almıyorum, sigortası kaskosu mtv si yok. Zor da kalırsam taksiye biniyorum.

1.5 - 2 sene önce e-sigara ya geçtim. Sonra tütüne döndüm. 2 paket sigara içen birisi olarak 500 lira kardayım.

1 senedir Biramı evde yapıyorum. Günde 3-4 bira içiyorum. Şişesi 6 lira markette evde yaptığım 2 lira.

Uzun senelerdir Alışveriş olarak genelde aliexpress ve amazon kullanıyorum. Fahiş vergiler yok.

Starbuck filan sevmem zaten, evde oturur içerim kahvemi. Neden bir kahveye 10 lira vereyim ayda 15 kere içsem 150 lira evde yaparım 5 lira bilemedin 10 lira.

Daha sayamadığım niceleri.

Fakir miyim? iyi bir işim var, ama gereksiz vergilendirme politakaları yüzünden birilerini zengin etmem.
sanmıyorum ama başarılar diliyorum herkese.
büyük bir etkisi olmayacağını bilsem de katılacağım direniştir. en azından tarafım belli olur.
şimdi bu yazdıklarımı iyice okuyun.

burada "öyle şey mi olur yeaa" diyerek olaya gölge düşürmek isteyen cahilleri umursamayın. onlar düzene teslim olmuş, boyun eğmiş zavallılar.

ben bu ülke de esnaflık yapan bir insanım. istoçta plastik ev eşyaları üretiyoruz. üreticiyiz. ticari döngümüz tamamen insanların tüketimiyle alakalı. insanlar tüketmezse mahvoluruz, biteriz. bitince çay ocaklarında, dost sohbetlerinde isyan etmeye başlarız. isyan ettikçe bazı şeylerin değişmesi gerektiğini, önceliğimizin geçinmek olduğunu anlarız. üretim yapamayacak döngüye boğulduğumuzda, çalışan elemanlarımızın maaşlarını veremediğimizde, artık bazı şeyleri itiraf etmeye mecbur kalırız.

- başlarım imam hatiplere, başlarım başkanlık sistemine, başlarım saray'ına dediğimiz gün bazı şeyler değişmeye başlıyor olacak. bunları söyleyebilmek için bu başlığa konu olan mevzuu'yu gerçekleştirmek gerekiyor.

bu sebeple bu başlık altında, ceplerindeki baba parası veya mirasıyla geçinip araç plakası "ak" olan andavalları dikkate almayın. düzen değiştiği gün hepsi bu ülke'den kaçacaklar.

ben dahil boykot edin, alış veriş yapmayın. kendi mantığınızla fişlediğiniz malum partiye oy vermiş kimselerden kesinlikle alış veriş yapmayın.

şimdilik bu kadar. başarılar.

olayi desteklediğim ve yazıyı beğendiğimden dolayı (bkz: eksi sözlük)'teki (bkz: haters gonna bad) adli yazardan alintiladim.

sevgiler saygılar.
Bunlar daha önce denendi dostum.
Viskinizi yudumlarken böyle şeylere kafa yormayın.
Hdp'den sonrasini okumadim, hdp'ye kadar ciddiyetle okuyodum. icine hdp girdiyse katilmayacagim direniştir.