bugün

saat 1400 da yapılacak ve galatasaray dan ayrılışını anlatacağı basın toplantısıdır. galatasaraylılığı sorgulanmaması gereken ancak kişilik olarak hiç sevmediğim teknik adamdır kendileri. mehmet ağar ziyaretleri, aşırı milliyetçi demeçleri ve yakaladığı onca başarıya rağmen hala teknik adamlığı sorgulanması bunu bir göstergesidir. yarın 1400 ı tüm galatasarylılar ve ortamdan nemalanmak isteyen bir sürü insan beklemektedir.
ne diyecek baktı takım rayına oturdu,işler iyi gidiyor,o da
unutulacak..takımı karıştırmak için
arkadan bişeyler atacak..gidişin oldu
dönüşün olmasın..
botoks güzeline ve eski basketçi, federasyon elemanı, şimdinin si-o'suna muhtemelen ayarlar verecektir.
yaklaşık 2 saat kalan basın toplantısı. deprem geliyor.
bir saat vakti olana 5 dakikalık bir şey anlatacaktır.
Fazla konusulacak bir sey degil. 2 gun sonra savas gibi bi kongre bizi bekliyor.
fatih terim'in kendi kendini yakacağı toplantı. yapma hoca!
gündemde kalma çabasıdır.
--spoiler--
hala terim.
--spoiler--
fatih terim'in sikertme yapacağı basın toplantısıdır.
fenerbahçelilerin, aziz yıldırım'ın yeniden aday olmasının şokunu üzerilerinden atmaları için iyi bir malzeme olacaktır imparatorun söyleyecekleri.
sikimsonik tespitleri ile (bkz: #21773040) bazı fb li malların daha çok merak ettiği toplantıdır...
12numara org gibilerinin eline ne verir bilmiyorum da ne yaşanmışsa anlatması gerekiyor.

aysal yönetimi çok konuştu, fazlasıyla konuştu hemde... sıra onda.
terim'in verip veriştireceği toplantı olacaktır, ünal aysal'da ki gerginliği ben bile hissedebiliyorum.
vur de vuralım öl de ölelim hocam.
konusu "aslolan galatasahahahahahah" olan toplantı.
allah kerim yallah terim. * hahaha
http://www.ntvspor.net/canliyayin

canlı izlenebilecek toplantı.
Fenerli dostlarımızın büyük dikkatle takip edeceği basın toplantısı.
Ben Fenerli olsam ben de işi gücü bırakır bunu izlerdim sanırım.
100 yıllık tarihlerinde yetiştirebildikleri en iyi hoca Aykut olan bir camian var ise kariyeri bunca başarı ile dolu olan bir adamı merak ile izlemeleri anlaşılır bir durum.
galatasaray'ı sikip sokmasını beklediğim konuşma ama muhtemelen bunu yapmayacaktır. yapsa ne iyi olur lan. bok gibi bir camiasınız, güzelce görsek falan. hey gidi. neyse, imtarator fatik bir şey demeyecektir yine de. boş zamanı olan izlesin.
bi sik çıkmayacak toplantı başından belli oldu... 15 dk oldu traşlıyor...
suskunluğum asaletimdendi ama asaletli olmadığımdan konuşmaya karar verdim diyor an itibariyle.
terim'in servisle ilgili çok kötü bir espri yaptığı toplantı. that's the service. what can i do sometimes tarzında bir şeydi.
biraz önce başlayan toplantı. neden "sadece divan kurulunda konuşurum." dediği halde bu basın toplantısı yaptığını da anlatacakmış terim. keşke divan kurulunu bekleseydi.
"şu an konuşmam da yanlış" diye bir itiraf gelmiş ki kendini rahatlatacakmış bu toplantı ile!

tüpçü federasyonuna dahil olması yakışmadı kendisine!
ilk dakikalarda dediklerini fatih terim demeden tahmin ettiğimiz basın toplantısı...