bugün

rize sağlam takım. sonuç belli olmaz.
üst biter.
Babamın ölüm tarihine denk geldiği için farklı duygularla izleyeceğim maç. Tabi babam öldükten sonra eski tadı tuzu da pek kalmadı Beşiktaş maçlarının..
beşiktaş'ın rize'yi tokat manyağı yapacağı maçtır.
Beşiktaşımızın zorlanmadan kazanmasını ümit ettiğim ancak bu oyun felsefesiyle zorlanacağını tahmin ettiğim müsabaka. sevgili hocam abdullah avcı tekrar söylüyoruz beşiktaş 4-4-1-1 oynamaz.. unutma hocam; Başarıyı sonuçla değil, çabayla ölçme bilincidir Beşiktaşlılık.

açık ve net evet.
rize koydu. 1-0.
Kimse maçı siklemiyor ne büyük adamsın Falcaoooooo. Ayrıca Rize çaktı bir tane. Abdullah Avcı ikinci yarıyı görmez.
aga yıl 2019 rizesporun oynadığı çağ dışı futbola allah aşkına bir bakın. rezillik aq.
Seyirci lens’i Islıklamaya başladı. Lens’in Beşiktaş’taki son maçı olabilir.
rize'nin beşiktaş'ı tokatladığı maçtır.
Çağ dışı futbol oynamıyorlar gerekeni yapıyorlar. Senin takım değerin 85-90 milyon avro iken onların takım değeri 15 milyon avro. Deplasman da haldir huldur saldırmaya kalkarsan beşiktaş a o kadroyla çatır çutur 45 dk da 5 lik olursun.

Bugün osasuna barca karşında aynısını yaptı osasuna 90 milyon avro barca 1 milyar avro yu geçmiş takımın malzemecisi bile osasuna nın forvetinden fazla para alıyor amk ne olacak yani.

Beşiktaş fenerbahçe veya galatasaray imkanları gayet iyi takımlar türkiye 'deki diğer takımlara göre tabi o yüzden ağlamayacak futbol oynayacak o kilidi açacaklar. Lens in aldığı parayla 9 rizeli oyuncunun maaşı ödeniyor.
Yenilirsek, transfer yapilir diye seviniyorum, ama transfer içinde Zaman kalmadi.
sahada avroların, dalırların, poundların, liraların oynadığını zannedenler tarafından rizesporun oynadığı futbol alkışlanıp gereği yapıldığı iddia ediliyor. haa bir de bir futbol müsabakasından misaller veriliyor..

peki o halde bizde bir maç değil, bir sezondan örnekler verelim.. m.city nin serveti neredeyse 1 milyar pound olduğu yıllarda ona keza unitedın serveti paha biçilememediği yıllarda leicester city nasıl oldu da şampiyon oldu aq? %80 %20 topla oynamayı sadece kontradan 1 pozisyon bulmayı hangi dalır, avro, pound, lira açıklayabilir? olm tineri biz çekiyoruz dibine kadar kafasını siz yaşıyorsunuz.

açık ve net evet.
tüpçünün yokluğu çok zor be. federasyonu fenere devretmeseydiniz keşke.
1-1 oldu, renkliler endişeli. muhtemelen birazdan 2 gelir.
pound un golüyle 1-1 lik eşitlik yakalandı.
Gol vida.

görsel
Leicestir city nin kadro değeri 300 milyon avroydu o sezon. Bunlar biçilen değerler evet önemi yok görüyoruz buna bende katılıyorum benim söylediğim farklı birşey.

Kulüpler avrupa da örneğin ingiltere 2.liginde southampton ın suratına bakmadığı takımda istemediği adamı önce fenere sonra beşiktaş a kitliyorlar bizimkiler dünyanın bonservisini ve maaşını ödeyip alıyor sonuçlar ortada. Bugün türkiye de 5 avrupa liginin en üst organizasyonunda oynayıp ilk 5 e girecek takım yok. Sebebi ne acaba?

Fenerbahçe beşiktaş ve galatasaray ı premier lig e koysak elele tutuşup düşerler ertesi yıl düştükleri yerden düşme ihtimalleri bile var.

Az önce aldığımız habere göre sakatlanma ihtimali %50 olan ve verimliliği %40 lara düşmüş bir falcao yu türkiye ye çaktılar hemde ne çakma! Hem bonservis hem menajer ücreti maaşı saymıyorum.

Buraya yazıyorum falcao gs da bu yıl 16-18 maç ancak oynar. Onlarında hepsinde 90 dk sahada kalamaz.
Hakem resmen rizeyi sikti. O pozisyon Galatasaray maçında olsa penaltı kırmızı kart verirdi.
ruiz'in rizeli futbolcuya dirsek atması es geçildi.
adam resmen yapıştırdı dirseği.
Bu oynanana futbol deniyorsa, bugun izledigim Manchester city maçında oynanana ne diyorlar.
enkodu mu en adını bilmiyorum, 2 kez kırmızı görmesi lazımdı.

rizenin harcandığı maç.
Galatasaraydan da Fener’den de trabzon dan da iyi ve baskılı top oynuyor Beşiktaş. Net forvet eksik. Ha bir de amk Rizespor’u çekti otobüsü kale önüne. Futbolla alakaları yok amk. Beşiktaş ileriye dönük iyi sinyaller veriyor. Ama net bir forvet şart.
Allah korudu demin Beşiktaş'ı başka açıklaması olamaz.
Rize'nin penaltısı ve bjkye gösterilmeyen iki kırmızı kart var. Biri atılan dirsek diğeri Nkadou'ya gösterilmeyen.