bugün

2022 yılının son günüdür.
Eğer o gün bu sözlük hala duruyor olursa size bir not bırakıyorum.

Bu recep tayyip anlatıldığı gibi değil, fazla sevmeyin yani.

Atatürk anlatıldığı gibi ulu Önder.

Ama asla değişmeyecek olan islamiyet.
Allah' ın ipine sımsıkı sarılın.
Nickime aldanmayın..
ak parti'nin 2023 hedefine resmi olarak girmesinin arifesini sembolize eden tarih.

sanırım ilk ben atladım buna. evet.
o sıralarda nerede olacağımı hiçbir şekilde tahmin edemediğim yıl ay ve gün.
Ne hedefiyse hedefe ulaştıracak gün.
eğer hayatta kalırsam çok kaymağını yiyeceğimi düşündüğüm tarihlerin başlangıcı.

zira küçük gösterdiğim içün ne arkadaş ortamında otorite kurabiliyorum ne de hoşlandığım kızları taşıyabilecek bir olgunluğa sahibim.
yaş 20 ve halen ne bıyık var ne sakal. anca 98-99 lu lara falan sözümü dinletebiliyorum ama onlarda yavaş yavaş benden büyük göstermeye başlıyorlar. bakalım 7 yıl sonra o istediğim olgunluğa erişebilecek miyim çok merak ediyorum.
eski türkiye'nin son günü.
düşünce gücüyle entry girebilme ihtimalimizin olduğu bir tarihtir.
süper güç olmadan bir gün öncesi. ertesi gün hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. eğer olur da o gün gece uyuyakalırsanız sabah koca koca gökdelenleri uçan arabaları görünce şaşırmayın.
esaretin bitip süper güç olarak tekrar 3 kıtaya hakim olmaya başlayacağımız günden 1 gün önce. evet .
saat 00.01 olduğu zaman topraktan bor fışkırmaya başlayacaktır.
Hedefe topluca ulaşmış olacağız hüloğğğğğğ.
5746 sayılı kanun kapsamındaki desteklerin biteceği tarih.
tahminimce altıncı korona varyantı dalgasının tepe noktasını yaşayacağımız tarih. görünüşe göre gezegendeki sermaye sahiplerinin büyük bir bölümü, salgının tam gaz devam etmesi için elinden geleni yapmaya devam edecekler.
Super guc olmamiza 1 gün kalacak olan gündür.
Başlık 2015'te açılmış aq. Bu arada 2. Entry bi güldürdü.
uzaylılar gelecek, dertler bitecek...
Bok gibi bir yıl bitecektir.

2021 ve 2022 yıllarında yaşadığım rezalet hayatımın edebiyle sonlanmasını diliyorum benzerini yaşayacak tahammülüm kalmadı çünkü.
Kötü bir seneydi. Her anlamda kayıplar yaşadığım, gücümün tümüyle bittiğini hissettiğim, artık bir şeyler için umut etmeyi kısaca içimin öldüğü bir sene oldu.
Önümüzdeki ve diğer senelerin de farklı olacağını ummuyorum fakat yine de kötüyü düşünmek istemiyorum artık.
Popcornculara göre lozan'ın bitiş tarihiymiş.
Yarındır.
Bir cumartesi günüdür.
kötü güne denk geldi.