bugün

başımız sağolsun, iyi adamdık.
30 yıl sonraya bırakacağınıza şimdiki halinize bırakıp kendinize çeki düzen verin.
Arşivi temizlemeyi unutma em(m)i ?!
dudak üstüm kırışmııııııııııııııığşşşşşşşşşşşş.
tebrikler, o kadar zorluğun altından kalkıp, çapsız insanların imkansız gördüğü işleri başardın.
Çeviriyi bitirebildin mi?
Yaşıyomusun?
10 yıl sonra ki halimede aynı notu bırakmıştım. sen bunu oku üzerinden 20 yıl geçmiş gene gel şuraya eşşek gibi bunu oku ha! ulan kaybol git torunların yok mu git onlarla uğraş.
öldün çık.

yaşamam ben o kadar alkol ve sigaradan pert olurum net.
Şu kahveyi azaltmanın zamanı gelmedi mi? Nasıl çarpıntı tutuyor bak geceleri. Hala yalnızsan eğer, suçu kendinde aramaktan vazgeçmeyi bırakmış olman gerekirdi diye düşünüyorum. insanlar, düşündüğün kadar dürüst değiller. Sabahları erken kalkmaya başlamışsın, aferin. Bir de kahvaltıdan önce yakma artık şu sigarayı, çok zararlı diyorlar.
seni bırakmayan sadece ailen değil mi?
nasıl geçti habersiz o güzelim yıllarım, bazen göz yaşı olur bazen içli bir şarkı. Her anımı eksiksiz dün gibi hatırlarım....
sağındaki mezarla laubali olma. cahil bir ölü .
Zannımca eğer halen yaşıyorsan hayatının son demlerinde olduğunu biliyorsundur, ilk 28 sene çok çetin geçti henüz evlenmedin çok mutlu değilsin , ruhunda var olan asilik gereksiz merhametin ve gereksiz cesaretin nasıl bir hayat çizer bilinmez. Sevgili dostum Umarım sevdiğin kadının kollarında yaşlanmışsındır, umarım oğlun sana benzemiyordur bilirsin ikimize dar gelir buralar.
ilk 28 yılda çok insan kaybettin belkide kaybettıklerın sana çok geldi bilinmez. Umarım yapayalnız ve delirerek ölmezsin.
eğer ellerin titremeye başladı ise hiç çekinme bas o tetiğe kimseye muhtaç etme kendini .
doğduğun kenti hatırla o çocuğu hatırla kiliseden çevrilen o ilkokulu hatırla halen kaldıysa dostlarına sarıl ve kalan dişlerinle gülümse.
Hoşçakal inatçı adam.
Kitap okuduğun için çok şanslıydın.
Emekliliğine az kaldı kız o zamana kadar ölmezsin inşallah.
Umarım hala bu sözlük açık olur ve sen buradan hala silik yememiş ve hayattasındır. . En manyak halinle 72 yaşındasın. Ölümü filan takna kafaya sakın hemen bunalıma girersin. Of allahım daha adını okur okumaz elin ayağın boşaldı değil mi. Çok özür dilerim. Lütfen iyi ol. Kafana birşey takma. Sigarayı bırakmış olmama çok sevindim. Benji, oğluş, twenty, ilik ve şu günlerde hayatına yeni girmiş olan mıncır seni çok seviyorlar. Sakın ağlama. Öpüyorum kocaman.
umarım allah vermiştir belanı. yaşlılıkta çekilmez çünkü o günahların bedeli.
kendi başına mısın? yoksa hayatın ve insanların senden beklediği hayatı mı yaşamaya çalışıyorsun. çok merak ediyorum. mutsuzsan her ne koşulda olursan ol bunu devam ettirme.
Nasıl atlattın bu günleri? Geçti mi? Yaşadığına değdi tüm bu acıyı? Lütfen iyi ol. Sen iyi ol diye bunca şeye katlanıyorum ben.
yurtta uyuyamayıp sinir krizi geçirdiğin ayları bile özledin değil mi? çünkü gençlik bu, en güzel şey.
hala yaşıyorsan 52 yaşına gelmiş olmalısın... lan 50'yi devirmişsin be... ne öğrendin bu hayatta acaba?
Ölmedin mi sen hala?
iman selametiyle ölebildin mi?
kabirde münker nekir'in sorularına cevap verip sınavı geçebildin mi?
kabrin ''ravzatün min riyazil cinan'' oldu mu?
umduklarına nail,korktuklarından emin oldun mu?
olduysan ne mutlu sana.
yaş 35 yolun yarısı eder, diyen şairimiz 46 yaşında öldü dostum. ona göre yaşa...
güncel Önemli Başlıklar