bugün

Acayip değişik durumdur. Bu teyzelerin çoğu evde kalmış kezbanlığın zirvesine oynar. Evet.
4 de kedileri vardır.
:) 30 yaşına gelindiğinde genç olunduğu anlaşılacaktır. Teyze kimmiş görülecektir. Ve hayat 30 da başlamaktadır. ;)
bir kadının en güzel olduğu yaştalardır..
eğer fiziği güzelse gideri olacaktır.
kendilerini kakalayacak enayi sözlük erkeği ararlar.
insanı şaşırtan durumdur. evet.
Sayılarının artması temennisiyle, iyi yapan teyzelerdir.*

Kendileriylen baston tokuşturmacılık ve tansiyon ölçmecilik oynamak isterim.
Bu ergen denizinde ada benim, beni bulsunlar.
30 yaşındaki insan bence teyze olmak için gençtir .
Dokunmayın onlara. Onlar benim gelecekteki halim.
ayten kızzzz benim tabağa kısır koy. ay neriman bu varis çorabı sıkıyor. teyze nedir evladım az ötede oynayın.
teyze deme lazım olur.
Menopoza giren teyzeler hep burada. Evet.
Ne 30luklar vardır, 20lik boşatır aslanım.
30 yaşında bir insanın teyze olması için, bir kardeş ve bir yeğene ihtiyacı vardır. buradaki 30 yaşındaki tüm kadınlarda bu ikisinin aynı anda bulunduğunu sanmıyorum.

dolayısıyla tanım: ergenliğini ya da yaşını hazmedemeyen sözlük yazarı(!)nın saçma tespitidir.
(bkz: dünkü bokların sözlükte takılması)

okulların açılması yaklaştı diye ağlarken arada sözlüğe bakanlar var amk yerinde.
30 teyze olmaz ya. 40 ustu olabilir.
Bence 50 yaş altına teyze demek pek doğru değil zira bir kadının en tatlı anı 30lu yaşlarıdır.
(bkz: 30 yaşında bekar bir kadın olmanın güzellikleri)
Ayrıca, teyze senin anandır.
Sor bakalım kendisi kaçlık imiş kartoloş diye söylemiş olduk dedirten durumsaldır.

(bkz: sana ne milletin yaşından nufusuna mı geçirecen)
yaş ortalamasıyla birlikte zeka ortalamasını da arttırmaktadırlar bak yemin ediyorum. çünkü zaten her yerde cömük minik ergenlerin ve de bik bik bik zıvırtılarının oluşu çok üzücü hufss.
Kimmiş onlar ya? Hayret bişey.nasıl inancaz sana. Mesela kim ki onlar yani..görmeden nasıl inanalım..bi görseydik.kim olabilir bunlar ki.
görsel
Mevlana'ya uyanlardır:

Gel, gel, ne olursan ol yine gel,
ister kafir, ister mecusi,
ister puta tapan ol yine gel,
bizim dergahımız, ümitsizlik dergahı değildir,
yüz kere tövbeni bozmuş olsan da yine gel…