bugün

Fenerde şans yok şumidika rizeye gitti Antep ile Galatasaray maçı var şans işte.
Rizenin sıcak keyif çayı içeceği maç. iyi oynayan kazansın ama.
fenerin tersten saplayacağı maç olacaktır.
rize'den bir zik olmaz.
fener rahat kazanır.
Fener atar rize atamaz. Basın geçin.
Bakalım mesut oynayacak mı?
hasan kartal faktörü ile fenerin antreman takımı ile güle oynaya vakit geçireceği maç. rize başkanı öyle iğrenç biri olduğu için bir galatasaray taraftarı olarak fenerbahçenin en az beş atmasını istiyorum rize küme düşerse avrupa ligini kazanmış gibi sevinirim sezon sonunda öyle tiksindim potemya döneklerinden.
işe bak bir gün herkes fenerli olacka denmişti bir günlük fenerliliğimi rize maçında geçirip terhis olacam.
görsel
Rize kocasını üzmez. Çok güzel yatar bu akşam.
dünkü 6einsports reziliiğinden sonra acaba bugun fenere olan düşmanlıklarını ne şekilde icra edecekler merak ediyorum.
adamlar fenere gelince galibiyet yeminleri içiyorlar baskılı oynuyorlar yerlerde saatlerce yatıyorlar. gs ye gelince ne taç atabiliyorlar ne ayakta durabiliyorlar. kaleciler 500 metreden gol yiyor. birileri hala çıkmış rize yatar diyor.
mesut özilin kadroda olmadığı maç. adamın kadroda olmaması bile güzel. cümleye bak mesut özil kadroda yok. müthiş.
Rize yensin.besiktasim şampiyon olsun.
Fenerbahçemin karşısında 11 adet burak yılmaz’ın olduğu maçtır.

Havanın rüzgarıyla kendilerini yere atıyor bu poşet çaylar.
üç büyükler karşısında devleşen bir takım olarak görüyorum rizespor'u çünkü hep sürpriz yapıyorlar. o yüzden sonucu tahmin etmek zor ama an itibariyle 1-0 fenerbahçe öne geçmiştir.
Faul olmayan bir pozisyonda hakem efendinin fenere verdiği serbest vuruştan gol olmuştur. Allah için güzel gol oldu. Tebrikler hakem tebrikler valencia.
Hakeme dikkat edin. Fifa kokartını boşuna almadığı gösterecektir, feneri kazandıracaktır.
Alexander sörlothun çakması bir ibnelik yapmazsa yeneriz.
Bizim 6-0 ile ezip geçtiğimiz takımı zar zor yendiler.
fenerbahce kapanan takimlara kar$i zorlanan hatta cok pas yapip yenilebilen takim. bu zaafi ba$ina hep bela olmu$tur. bunda en temel sebep ileri uc furbolcularinin kondisyon yetersizliginden aralara pek ko$u yapan tipler olmamasiydi. orta saha ve defans hattindaki pas trafiginin bir turlu ileri uca uzun ara paslarla iletilememesiydi. umarim bundan sonra bu sikinti olmayacak. 3 black futbollerimiz de sprinter tipinde. buna dikkat edersek puan kaybimiz zor.