bir selahattin demirtaş beyanı.

http://www.aktifhaber.com...lige-oy-verdi-958798h.htm

vatansever, milli iradenin koruyucuları, millet bölünmezci %45 in kabul ettiği vahim olay.
Kendileri vatanlarını düşman elinden almış gibi böbürleniyordu. Alın dediklerimiz tek tek çıkıyor.
doğru bir beyandır. gülten kışanak, sırrı sakık, ahmet türk gibi bdp liler niye başkanlık adayına katıldılar bir düşünmek lazım.
o özerklik götünüzde patlayacak diye cevap verilmesi gereken açıklama.

la siktirin gidin, önce elektrik faturası ödeyin.
doğru önermedir.
dikta karşısında birleşemeyen halk hakları olmadığı halde özerklik çığırtkanlığı yapanların karşısında birleşmelidir yoksa ülke elden gidecektir.
yüzde 45 akp yüzde 7 bdp ettimi 52
25 chp 15 mhp etti mi 40.

Bu açıdan bakınca Savaşsak kazanırız lan. Bu akplilerin yarısı sokağa çıkmayı bilmez. Bizde alayını sikeriz ortalığın.
seçimlerin gizli galibinin bdp-hdp olduğu düşünülürse doğru olan önermedir.
halk uzun adama ve demokrasiye oy vererek ne kadar ileri demokrasiyi benimsediğini göstermiştir Kemalistler erdoğan ı istedikleri kadar kötülesinler şimdi o olmasaydı ülke ne halde olurdu bi bilseniz.
özerkliğe oy vermiştir, suriye savaşına oy vermiştir. bunları desteklemiştir. yarın birgün bunlar ortaya çıktığında ''bizim bunnardan heberimiz yoğudu '' diye zırlamaya hakkı yoktur. suriyede savaşıp da ölenlere üzülünmeyecek, asgari ücretle geçinip de dört çocuk okutmaya çalışana merhamet edilmeyecektir. geçmiş olsun. toplumu ikiye böldünüz!
dün itibariyle sikimde olmayan olaydır.şurda gelmişim 24 yaşıma.hadi bi 30-40 sene daha yaşadım desem yolu yarılamışım zaten.düşünüom, çabalıom çıkamıom işin içinden.sikerim amk kendime dert ettiğime değmez.dert etsen de değişmiyor zaten.ben de bundan sonra hüloğcu oldum.isterseler iş makineleriyle kazıyıp o bölgeyi başka bi yere taşısınlar kocaman bi delik kalsın orda.adam süper güç de yaptı zaten bizi.son 30-40 senemi keyif içinde sürcem.şurdan da 9.5 tl etmeyen ama o fiyata satılan sigaramdan bi tane yakayım da keyfime keyif katayım.sizlere son sözüm ise:hüüüüüloooooooooooooğğğğğğğğğğğğğ.