bugün

GOL OLUNCA HAKEMIN SEVINMESI GIBIDIR.
(bkz: galatasaray ın golüne sevinen hakem)
Daha kaleye girmeden kimlere girdiği belli olan penaltıdır.
mutlaka ama mutlaka maç ya berabere iken ya da fenev yenikken olacaktır.
biz beşiktaşlılar da ligin en iyi topunu oynadığımıza inanıp saf saf lig sonu için ümitlenmeye devam edelim.
çoluğundan çocuğundan çıksın lan penaltısıdır.tam tersi olsa verirmiydi acaba.
haksız penaltıdır.
An itibari ile tüpçü federasyon u dönemin de seri şekil de verilen penaltidir.

Elin bjk Si de 1 40 hafta daha bekler bir penaltı almak için.
Yazık adalet hak getire her alan da ülke de.

Not :gs
çok net penaltıdır.
hakem önce devam demiş sonra skor aklına gelince penaltıya hükmetmiştir.
emre yi oyundan atmasını telafi etmiştir.
serefsizligin daniskasidir.yeter lan her mac her mac.
şaşırtmamıştır.
Güldürmüştür.

Fbtv'de bi şaşkınlık var la hala. Feneri şampiyon yapın bari biz ikincilik mücadelesi yapalım.
Piç işidir.
@ 7 de yazmıştım. biri eksilemişti.

Türkiye ye yakışan bir lig olduğu bir kere daha ispatlandı.
Rıdvan Dilmen: Bu penaltıysa sen ben izdivaç programı yapalım Güntekin. Ayıptır, günahtır, yazıktır.
Cidden gerçek olmuştur. Aklıma direkt bu başlık geldi. Bir tebessüm...
hedef 1 milyon penaltı.
Hedef 1 milyon penaltı.
maçtan önce bilinen penalti.
artik alisti milletimiz saibeye.
Verilmeyen penaltilar yerine konusulan penaltidir. Gs ve saz arkadaslarinin ağlaşmalarından ibarettir.
(bkz: 6 aralık 2014 fenerbahçeye verilen penaltı)

şimdiden parselledim bakalım .
eşitlik herkes için olduğunda anlamlıdır.bugün bir eskişehirli çıkıp " ilk yarıda da fenerbahçenin penaltısı verilmedi " diyecek cesareti göstersin o zaman ben de bir fenerli olarak " haklısın kardeşim bizim de son dakikadaki penaltımız da haksızdı" diyebileyim.
haksız penaltıdır. biz demiyoruz boşuna fenerin 12. oyuncusu taraftar değil hakemlerdir diye. adam yine çıktı son dakika fenerbahçenin puan alması için yaptı yapacagini. sonrada fenerliler çıkar 30 maçtır kendi evimizde yenilmiyoruz derler hal böyle olunca haklı(!) olarak.
Klasik hakem davranışı.bence sezon başında tff gs veya fb kimin şampiyon olucağını söylesin bizde rahatlayalım amk.fener normal yollardan atamıyorsa haksız prnalyı verelim oh ne güzel valla lan. (bkz: hedef bir milyon penaltı) hayır penaltı diye bişey olmasa fener boku yiycek.