tuz arayan hıyar misali bülent korkmaz ın galatasaray aleyhinde yaptığı hareket arayan birtakım güruhun sevinç kaynağı; bazı takımların bütün kadrosunu üst üste yazsak bülent korkmaz ın galatasaray a ettiği kadar hizmet edemediklerini görüyoruz ama lafa gelince palavradan bol meze yok!

keşke her takımın bülent korkmaz ı olsa, paolo maldini si olsa, hiç olmazsa donato su filan olsa da böyle g*te yağ sürme merasimlerine hiç gerek kalmasa.

hagi de telefonu çalındığında* hırsız var dediğinde bütün taraftara hırsız demiş oldu zaten. mesela alex in telefonunu çalsalar eminim bir bardak soğuk su isterdi.
o sıralar gençlerbirliği forması giyen ismail güldüren'in bülent korkmaz'dan öğrendiklerini harfiyen uyguladığı karşılaşmaydı. necati'nin suratına dirseği yapıştırmış, sasa iliç'e de tükürmüştü aklımda kaldığı kadarıyla.

"hırsıjzlaar" olayını gördükten sonra bülent korkmaz'ın yaptığı hareket gayet normaldi. ben de olsam galatasaray taraftarının gözümde değerimi katlamak için aynısını yapardım.

edit: yahu hırsızlar olayı bundan sonraydı galiba, tam hatırlayamadım onu. günahına girmiyim şimdi bülent'in. belki hagi bülent'i emsal almıştır, bilemiyorum.
futbol hayatını bitirdikleri bir futbolcularının uefa madalyasını satmasına dahi duyarsız kalan galatasaray'ın, yıllar yılı forma için ter dökmüş bülent korkmaz'a bir jubile şerefi bile vermediğini düşünürsek, sonrasında bülent korkmaz'ın vefasızlığa ve çirkinliğe karşı çok anlamlı bir hareket yaptığı maç. buyrun size benden bir kol demiştir.

gerçi şimdi o takımın camianın teknik patronluğunu yapacak yani cimbom'u kollamaya devam edecek bülent korkmaz. kolay gelsin kendisine.
turkcell süper lig 2005 2006 sezonu'nda galatasaray'ın kaybettiği 3 maçtan biri.

ayrıntılı bilgi;

http://www.tff.org.tr/Def...pageId=397&macId=5874

ayrıca, bu maçta yaşanan olayla alakalı olarak 2 atasözü vardır;

(bkz: kol kırılır yen içinde kalır)
(bkz: elalemin derdi seni mi gerdi)
aynı hareketi yememek için başka takımların hatırlaması gereken maçtır zira buyuk kaptan'a alerjileri vardır.

(bkz: 12 nisan 2009 galatasaray fenerbahce maci)