bugün

Bir ayda yüzde 32 zam yaptılar.
Bakın adamlar insaflı ve düşünceli. On beş on beş koyuyorlar.
Lanks diye 32'yi geçirseler. Kafayı çeviremez nefessiz kalırdık.
Bu zamma sevindim. Zengin fakir belli olsun. Bana bu sene ortalama 500 gelir.
Ben öderim sıkıntı yok hamdolsun.
Fakir ne yapacak.
Onlarda üşüdükçe seçimden sonra attıkları koyun dediler koduk tweetleriyle içlerini ısıtacak.
görsel
daha geçen ay yapılmıştı. Mutfak ve piknik tüpü de zamlanmıştı.
kahrol akepe.
Bu baskanlik sistemi ne güzelmis be resmen ucuyoruz.
Allah ıslah etsin diyelim.

Ama durun, inceldiği yerden kopacak. Lütfen daha çok zam daha çok. Bir asgari ücretlinin açlıktan öldüğünü görsün şu zillet diyen millet. Sonrasında aç karnını dinleyip, gönderecek bunları.

Daha çok zam..
(bkz: kötü günler geride kaldı)
daha kötü günler bekliyor bizi..

demiştik değil mi?
Resmen soyuluyoruz.Haram olsun.
biz zaten hep 50 liralık... saplaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...
O zamların sorumlusu itoğlu ecnebinin yedi ceddi. Hayır.
Iște bunlar hep dıș guclerinin oyunu.
imamoğlu geldi bak her şey çok güzel olmadı, gene zam sapladı imamoğlu.
bunun birde kış pozisyonu var, en güzel pozisyon o bacaklar omza. yerleştir. müstehak.
"yetmez ama evet" dedirtmiştir. nihayet artık kendi insanımıza üzülemez hale geldik. bu olanlar kanımıza dokunsa bile isyan ettirse bile çalışıyoruz ve çok şükür geçimimizi sağlayabiliyoruz. 17 senedir yokluk çektikleri halde bir türlü uslanamayan insanlar düşünsün.

işin bir de mide bulandıran medya kısmı var. malum kanallar var ya hani ismini sık sık zikrettiğimiz. durum tam olarak şöyle. istanbulda toplu taşımaya zam yapılıyor ;

- imamoğlu seçimden önce verdiği vaatlerin yalan olduğunu bir kez daha ispatladı. vatandaş bu zamdan sonra kan ağlıyor. birkaç anlaşmalı tipe mikrofon uzatılıyor hepsi beddua ediyor.

doğalgaza 1 ayda yüzde 30 un üzerinde zam yapılıyor

- doğalgaz fiyat güncellemesi ile yüzler güldü. ülkede şu şu şu sektörler düzlüğe çıkacak. gene birkaç anlaşmalı tipe mikrofon uzatılıyor hepsi durumdan memnun.

yapacak hiçbir şey yok. bu insanları bu saatten sonra ne eğitebilirsin ne bilinçlendirebilirsin.
adamlar yaz diye değdirip değdirip çekiyor zevke getiriyor kışın hard diye geçirince görürüm.
Yine geçirilmiş zamdır.

Allah asgari ücret alana yardım etsin memur evi zor geçindirirken.
olm iste baskanlik sisteminin kolayliklari bak ne guzel iste zamlar falan bürokrasiye takilmadan cat cat geciyor istediginiz bu degil miydi beyler alin size iste .bide bu sistem gelince sehit falan vermeyecektik suanlik maalesef sehit veriyoruz ama ben inaniyorum akepe ye onuda halleder .
içeriden aldığım kesin bilgiye göre kılıçdaroğlu imamoglu ve mansur yavas dogazgaz boru hatlarına sabotaj saldırısı duzenleyip doğalgaz krizine sebep olmustur önceleri putin yuzde 100 zam yapacam diye saga sola saldirinca nur yuzlu reisimiz sen kim kopek ulan deyip zammı yuzde 32 de tutmuştur allah razi olsun reisimizden.
Yeter ulan bu kaçıncı zam!!!
memura 4+4 doğalgaza %15 + %14,5 + allah ne verirse şeklinde olmuş zamdır, bu yönetime oy verenlere beter olun içecek suya muhtaç kalın. ben dolar ile maaş alan adamım ama ben bile bezdim ne lan bu.
iyi olmuştur. Erzurum da yaşayıp istanbuldaki havalimanına şevinç çığlığı atan arkadaşlar artık -41 de o havalimanından kalkan uçakların yakıtıyla ısınırlar.
Bu akape 'nin beceremediğini kanıtlayan bir zam.
akape'ye oy verenlerin ödemesi gereken zam.

başka insanların günahı da bu oy verenlerin boynuna.
Bu kış vatandaşı alternatif ısınma yöntemlerine itecek zam zincirinin son halkasıdır.