bugün

3 yılı çöpe atan götü kalkmış sevgili görünümlü haindir.
Çok zor bi durum. Insanın gücüne gider .
siktir git o zaman denilerek intikam alinabilir.
Üç yıl çok oldu bende seni istemiyorum de geç.
o andan itibaren hayatınızda ayyüzlüm fon müziği çalmaya başlaması muhtemeldir.
3 yıldamı anladın diye başlayarak genelde küfür edilere cevap verilir.3 yılı çöp etmiştir sende benm s2imde değilsin ozaman diyerek oradan ayrılınır.
cıngar çıkarma sebebidir. yeni mi farketmiş beyin yoksunu dedirtir.

(bkz: adam manyak çıktı rıza baba)
Gayet açıktır artık istenmiyorsun sevilmiyorsun hatta sinir olunmaya bile başlanmıştır bu durumu kabul edip güçlü olmak kısa surede tüm yaşananları unutarak yeni Bi sayfa açmak gerektirir.
3 yıldır aklın neredeydi diye sormak lazım.
Kizsa harbi sıkılmıştir.

Erkekse başka göt bulmuştur.

Ya da o da bikmistir mk.
sadece "Tamam" deyip gideceksiniz ki got olmak neymiş görsün. tecrübeyle sabittir.
3 yil veya 2 ayin bir onemi olmadigini gosterir.

Sogumussa veya sogutmussan kendinden, geleceginize dair bir umudu kalmamissa mecbur soylenir bu soz. Mecbur duyarsin bir gun.

Hayati iki kisiye de zehir etmektense soylenmelidir.
Haaa sen de meleksin, şimdi ağız birliği ile götünü kaldıracağız merak etme.

Ne yaptın acaba kadına. Ne çeşit bir adamsın. Üç yıl her şey güzeldi de nedenstemiyorum diyor, kaçın kurrasıyız hacı, bırak bu ayakları.

Afferin, delikanlı kızmış, aman üç yıl oldu bari katlanmaya devam edeyim dememiş. Tebrikler.
Erkek ayrılcaksa bekletmez zaten. yapan Kadındır, yapar. Onun için her fedakarlığı yapsan, götünü yırtsan da "desteğini hissedemedim" der ayrılır. Hani o kadar yıllar geçer "uyuşmuyoruz biz" der ayrılır. "ne olursa olsun seninleyim" der ama akşamına vazgeçer büyük sözünden, telefonlarına çıkmaz. bok vardır ayrılır. "yeni mi anladın birlikte olamıcağımızı allahın belası" denilesidir. Kadın olum bu, binlerce senedir kim çözebilmiş ki psikolojilerini? "rahat batması" denen kronik bi hastalığı var o lanet cinsin, sinirlenip git desen de aklından çıkmaz tabi.
arpası az geliyordur.
Bunu bana bi sevgilim oyle bi zamanda solemisti ki ilerleyen yillarda hayatim sikilmenin esiginden donmustu neredeyse. Zor oldu ve pek cok seyi aldi goturdu ama olmasi gereken budur. istemiyorsa, istenmiyorsan daha fazla sikinti cikarmanin alemi yok. Senin icin karsi tarafta hic olumlu duygu yok. Varligin sadece karsindaki icin biraz daha can sikintisi. Bi sure sonra geldigin nokta bu. israr etmenin, karsindakinin hayatini darlamanim alemi yok. Disini sikip gotunun uzerine oturacaksin. Hayat devam edecek isine gucune bakacaksin. Yavas yavas alisiyo insan her seye.
dürüstlüğünden ve açık sözlülüğünden ötürü tebrik edilmesi gereken sevgilidir. ama zordur, kötüdür orası da ayrı.
Şimdi mi anladın aq diye sorulması gereken sevgili/eski sevgilidir.