bugün

insanı biraz gülümseten ve şaşırtan garip durum.

Şoyleki, bugün salonda omuz antrenmanim vardı. Gittim, hayvanlar gibi çalıştım. yine çok fena agirliklara girdim filan. iyice sımsıkı taş gibi oldum. Govdem de epey bi dikleşti. Elimde reebok cantam, Adidas ayakkabim, basketbol sortum ve gepgenis omuzlarimla kaldırımda salına salına yürüyorum ki, yanyana yürüyen 3 türbanlı genc kızın yanından geciyorum. Önce kosedeki şöyle bir suzuyor ve yanındakilere 'ssst' diyor. Bu sırada diğer ikisinin de gözleri size kitlenmis, hayran hayran bakiyorlar.

Ah canlarim benim ya. Ama üzgünüm ben size bi boy büyük gelirim. Turbanlilar pek ilgi alanima girmiyor. Ehe.
gerçekten çok cool sun cinim ama bize ne.
Allah bilir konfeksiyonda ortacilik yapan kekonun tekisin ama gelip hayalini susleyip pusleyip satiyorsun be gardas.

Kızlar da senin ter kokulu gotune kalmıştı değil mi?
Ehe yazmış sonuna *
Dini bütün her hacı adayının maruz kalacağı durumdur. Hayır, ağız tadıyla dininizi yaşatmazlar. Hurilerinizden olursunuz.
böyle bir şey eğer olmuşsa o turbanı takanlar sadece takmak icin takan tiplerdendir. Tesetture girmenin amacini bilen bi insan böyle sacma seyler yapmaz. böyleleri yüzünden basini edebiyle kapatan insanlarin da hakkına giriliyor. insanlar; bu tesettürlülerin de hepsi böyle zaten diyerek genelleme yapmaya başlıyorlar.
türbanlıların da aslında normal kızlar gibi olduğunu ve yakışıklı erkeklere karşı ilgi beslediklerini göstermektedir.