bugün

allahını seven şu sürüyü beştepeye yönlendirsin. belki görürler de bir çözüm bulurlar.
Görünen o ki birileri suriyeliler konusunda türkiye'yi sıkıştırıp elini zayıflatmak istiyor. Son dönemde bu kadar çok olayın yaşanmasının başka bir açıklaması olamaz.
Sarayda nargile ikramı olduğunu söyleyin sonra arkanıza yaslanıp izleyin.
arapperestler bunlari evlerine alsin yatirsin baksin.

yatirip bakmiyolar dimi? neyse ya. yetmez ama evet.
Sonunda biri ya da birilerinin canına tak edecek ve çok canlar yitip gidecek.
akp döneminde olmuştur.
göt nasıl kalkara en somut örnektir. indirirler ulan arap !
Organize bir anti-suriyeli ekibi kurulacağını düşünüyorum. insanlık yaramadı sike sike nasıl davranmaları gerektiğini öğreteceğiz.
yeterince karisik bir ulke degilmisiz gibi bide suriyeliler sokuldu icimize boyle olaylar olacagi bilinmiyor muydu allah askina .
Doğru söze ne denir.

görsel
Bizimkiler Yavuz sultan selim zamanından beridir aynı yerde yaşıyor. En azından o noktaya kadar biliniyor. Öncesinden haberim yok.

Öyleyse, şimdi benim millete s*ktir çekme hakkım var mı? Varsa;
Hadi yallah Arabistan'a.
şimdi burda suriyelileri asalım keselim diyenler yarın ki haberlerde bulgaristanda ki ırkçıların türk mahallelerini kuşattıkları ve türklerin can güvenliği olmadığını iddia ederek bulgarlara sövüp sayacaklar.
evet burada suriyelilere yaptıklarınızın aynısı orada türklere yapılıyor...

edit; istediğiniz kadar eksileyin, bulgar kızlarına sarkıntılık ettiler diye dayak yiyen ve mahallelerinden çıkamayan türkler haberi buyrun;
http://m.haber7.com/dunya...-kusatti?branch_used=true
4 milyon müslüman çöl maymununun azıtmasıdır.
Ah küçuk seytan
Davutoglu
Ahh
Neymis Esadı devirecekmiş
Neymiş
Osmanlıyı yeniden diroltecekmiş
Neymiş
Ortadogu bizden sorulacakmış.
Al bak bakalım
Esad Davutoglunun
Stratejik derinligi
sayesinde
Kendi ülkesindeki Cahil Arsız ve Vatan hainlerini
Bize kakaladı
Eserinle gurur duy Hoca
Eserinle gurur duy Reis
Yok kutuplaşma yaşanmasın, yok hepimiz göçmeniz Türkiye muhacir ülkesi falan...

Ya siz delirdiniz mi?

Kendi ülkenizde, vatanınızda bu kendini bilmez pislikler isteği gibi davranacak, sokaklarda kendi istediğini yapacak senin devletinin anayasasını takmayacak sen de diyeceksin ki "ya ama onların ülkesinde savaş var onlar n'apsın kii..."

Madem bu insanlar sığınmacı, o zaman bulundukları yerin sadece anayasasına değil aynı zamanda örfüne ve adetine bile uyacaklar. Yerim sizin hümanistliğinizi.

Bu adamlar* sadece kendilerini değil resmen ülkelerini buraya getirdiler. Biz alt mahalleye giderken başımız önde yürüyoruz kimseye ters bakmıyoruz, bu denyolar gelip büyük sehirin ortasında olay çıkarıyor.

Bi felaket patlayacak daha çok can yanacak bakalım o zaman da böyle konuşabilecek misiniz?
Sikerim lan, milletin karısına kızına da sulanmaya başlamışlarsa boku yediler, yüze bir yakaladığı mülteci avıymış da mış mış, o orospu çocuklarına müstehak bu.
bu şerefsiz vatanını satan ibnelerin haberlerini hergün görmek zorundamıyız amk. Niye bunlara ev kiralanıyor iş veriliyor.

Kendi halkı %20 işsiz olan toplum değiliz gibi sanki. Sığınma kamplarında yaşasınlar yada sınır dışı etsinler.

Bu şerefsiz köpekler 2-3 seneye tepemize çıkarlar.
Ankara demetevlerde bir olay çıkıyorsa bu "suriyelilere durup dururken linç girişimi" olarak çıkamaz. Demetevler dediğiniz semt ümmetçi tayfanın tam olarak yuvasıdır. Yani bıçak kemiğe dayanmıştır ve ne yazık ki taciz olayı doğrudur diye düşündüm direk.
Biz demiştik demekten nefret ediyorum.

arkadaş Suriye iç savaşına Karışma, taraf olma veyahut olduysan da suriyelileri doğru düzgün iskân et.

sabah akşam Osmanlı nutukları atanlar , Osmanlı'nın iskân politikasını biraz okusaydı bu olaylar olmazdı.

itidal çağrısı yapmak lâzım. herkes sakin olsun.
BM 2015 MÜLTECi RAPORUNA GÖRE 3.5 MiLYON ADET ÇÖL BEDEViSi ARKADAŞ BiZiM ÜLKEMiZDE YAŞAM HAKKI ELDE ETMiŞTiR

görsel

ŞiMDi SEN BU KADAR ADAMI SORGUSUZ SUALSiZ ÜLKENE ALIRSAN HiÇ BiR SIKINTI YAŞAMAMAYI BEKLEYEMEZSiN TEKRAR SÖYLÜYORUM BUNLAR DAHA GÜZEL GÜNLERiMiZ BUNLAR Geometrik OLARAK ARTMAYA DEVAM EDECEKLER VE HAK iDDAA ETMEYE BAŞLAYACAKLAR KiLiS NÜFUSU TÜRKTEN DAHA FAZLA SURiYELi BARINDIRMAKTADIR.
ENSAR MUHACiR DAVALARI BiRER ALiCENGiZ OYUNUDUR. TÜRKiYE BUNDAN DAHA MUAZZAM ARAPLAŞTIRILAMAZDIR.

GÖÇ EDEN MUHACiRLERiN SAYISI KAÇ KiŞiYDi ALLAH AŞKINA BiR ARAŞTIRIN RAKAM VERMEK iSTEMiYORUM ÇÜNKÜ HiCRET HAKKINDA ÇOK BiLGiM YOK AMA TAŞ ÇATLASIN 2000 KiŞi DEN BAHSEDiYOSUNUZ BURDA RAKAM RESMi RAKAMLARLA 3 MiLYON GAYRiRESMi 6 MiLYON ÇOK BÜYÜK SIKINTILAR YAŞANACAK .
Edit kavram kargaşası.
bi de başkente..olacak iş mi..
Demetevler'de oturan teyzemi aradım. Kuzenim ve arkadaşları suriyelileri dövmeye gitmişler. Ama polis linç edilmesinler diye suriyelileri korumuş. Ulan bırak dövelim akıllansınlar işte. Daha birkaç gün önce kızlara yavşayanı da vardı bunların. Dayağı yediler bak gör şimdi kedi gibilerdir. Sana bakacak ülke bulmuşsun, beğenmiyorsun orospu evladı. Olay çıkartacaksan siktirgit erkek gibi savaş. Ne milliyetçilik duygusu var ne vatan sevgisi var kanını siktiğimin çocuklarında. Varsa yoksa çocuk yapmak amk. Tamam sakinim.
o tiviti atana mı yoksa o tivitin 2400 beğeni almasına mı şaşırayım bilemedim...
(bkz: ne sıçtın elime ne süreyim yüzüne)
Ben burda davutoğlu'nun hatalı suriye politikasını savunacak değilim. Adamın bu ülkeye hep zararı oldu. Ancak memlekette tacizci tecavüzcü olmak için suriyeli olmaya ihtitaç yok. Sapık olan herkes tecavüzcü olabiliyor. Hiçbir ırkı etnik kökeni de savunmam. Irkçılığa hep karşı oldum nitekim ilk ırkçının şeytan olduğunu bilirim.

Avrupa'ya gidiyoruz türk olduğumuzu bilmeden sarkıntılık yapan türklere şahit oluyoruz. Türkiye'ye geliyoruz memleket sapık tecavüzcü kaynıyor. sürekli bu tarz haberler duyuyoruz.

Hala farkına varmamış olabilirsiniz ama birileri ülke içinde kaos yaratmak istiyor. Suriyeli olayları ile sözde adalet için milleti sokağa çekme çağrılarının aynı döneme gelmesi tesadüf mü?

Belli ki birileri hem suriyeliler hem de türkler arasındaki uyuyan hücreleri uyandırmış.

Birgün biz de suriye, mısır gibi olabiliriz. Aklınıza başınıza alın hemen gaza gelmeyin.