bugün

yorumcuların "nadal güç topluyor, 3. sette geri dönecek" nidalarıyla anlattıkları, setleri 2-0 devam eden maç.
setler de 2-0 djokovic öndedir efendim. nadal eziliyor.
(bkz: kimi seçsem kaybeder)
nadal'ın en iyi yaptığı şeyi saatlerce izleme fırsatı sunacak olan beklenen karşılaşma. djokovic'e katlanmak zor olacak ama neyse.
ntvspor yorumcusu kararlı nadal'ın sakat olduğuna inandırmış kendini.
(bkz: gec bunları)
(bkz: sikip atmak)
yorumcunun karpuz seçer gibi "ben aslında federerci'yim de nadal'a da sempati duyuyorum" diyerek iyice sıçtığı karşılaşma. allah'ın adını verdim bi sus.
federer ve nadal'ın artık kolay kolay grand slam kazanamayacağını gösteren maçtır.djokovic'i tahtından edecek kişi de bernard tomic olacak gibi.
djokovic'in nadal'a tecavüz ettiği maç. umarım nadal geri döner de maçı 2-0 dan alır.
yağmur bulutlarının gözükmeye başladığı maçtır. olursa maçtaki heyecan 2 katına çıkar. olur mu olur.

(bkz: burası londra)
nadal'ın düdüklendiği maç*
(bkz: ateslesin insallah)
(bkz: ateşle beni scotty)
yorumcu yüzünden mute tuşuna bastığım maçtır.
biri şu maçın yorumcusunu sustursun lütfen. bu kadar ruhsuz, bu kadar gereksiz bilgi veren ve boş konuşan bir yorumcu görmedim ben. keşke eski günlerdeki gibi trt 3'de yayınlansa wimbledon turnuvası.
nadal ın kaybettiği iki setin ardından çılgın atmaya başladığı maçtır.
nadal'ın yavaş yavaş toparladığı maç.
hakem sandalyesinde ise south park'tan officer barbrady oturmaktadır.o ses ne öyle amcam?
yorumcunun nerdeyse nadalın götünü yalayacağı maç. Başından beri taraflı. Bıd bıd bıd bi kes amk.
nadalın zor olsada kendini bulduğu maçtır,
go nadal diyorum!
Nadal öttürmeye başladı*.
rafael nadal'ın ''bi dakka yaaaa. ben 1 numarayım oğluuuaam!'' diyerek kendine geldiği maç.
an itibariyle nadal, federer' e özenmiştir.
herkes yapamaz o hareketi yiğidim.
nadal' ın varolan sakatlığından dolayı fiziken yetersiz kaldığı maçtır. yoksa novak zaten teknikten çok taktik insanı. sadece nadal' ı yorarak ilerlemek istiyor. ama unuttuğu şey; karşısındaki adam nadal.
nadalın hatayı maç başlarken kurayı kazandığında yaptığı tercih olduğunu düşünüyorum. neyse ki 3. sette avantajı elde etti. heyecanlı bir final olsun da şu yaz gününde denize gitmek yerine evde kalmayı tercih etme nedeni boşa gitmesin *
o degil de nadalin sevgilisi turnuvanin basindan beri ayni mavi bluz ayni koyu kahve gunes gozlugu kombinasyonuyla maclara geliyor nadal mi istiyor boyle gelmesini bilemiyoruz tabi derken an itibariyle durum 5-1 nadal onde..