bugün

(bkz: ve olaylar gelisir)seklinde bitecek durum.
Saçmalık üstüne saçmalık. Whatsapptan yazışmalar falan ergen ergen ne öyle. Okumadım.
Zaten nihayete erdiğinde herkese vurduğumuz etiket değil mi "çöp kadar değersiz?" onlar gerçekten öyle olsalar dahi bunu söyleyen kadar samimiyetsiz olamazlar.
insan genelde bir şahsa değil kafasında onunla ilgili yarattığı imgeye aşık olur.
Dolayısıyla mümkündür.
ruh ikizim diyordu' dan sonrasını okumadım.
Özet geçiyorum; esas kız piç oğlanı seviyor.
özeti: lisedeydim ve paragraf yapmayı bilmiyordum.
boşver dostum. benim dört yılım çöp. takmıyorum ya da öyle zannediyorum.
Günün beşinci saati teneffüs oldu ahshsjsjssj.
Kızda sanırsam bir "ego" durumu var ve bu genel anlamda sinir bozucu bir şey. Sana gelelim şimdi ; sanane kardeşim, doktor musun sen ?, bırak kendi kendini tedavi etsin ondan sonra ilişki yaşayacak ise senin yanına gelsin öyle kabul et. Eğer sen onu şimdi bu haliyle kabul edersen ileride olacaklardan bahsedeyim, başka bir hastalığı çıkacak sonra olaylar aynen şöyle gerçekleşecek " ya zaten ben hasta biriyim biliyorsun çok da üzerime gelinmesinden de hoşlanmıyorum " tarzında bir şeyler söyleyecek, hem seni kendinden uzaklaştırmak isteyecek, hem de çok uzağa gitmemeni isteyecek.

Bunun bilimsel bir terimi var psikoloji de " imdat sibobu " . Sen aynen o görevi göreceksin, imdat sibobu. Bak onu da anlatayım, kızın ne zaman başı ağırsa sen onun yanında olacaksın, yani bir nevi imdat sibobu olucaksın. Ama neşeli anlarında inan seni düşünmeyecek, çünkü sen imdat sibobusun. Sadece yardım gerektiğinde varsın. Kendine bu sibop olayını yakıştırabiliyorsan o kız ile devam edebilirsin ama unutma sadece imdat sibobusun fazlası değil.

tavsiyem ; kendine hobiler edin, hayata hep pozitif bakmaya çalış, kendi karakterin üzerine yoğunlaş, karakterini oturt. Hayat karşına o egolu kızdan daha fazlasını çıkartacaktır inan bana. pişman olacaksan bile en azından kendin için pişman olursun, başkası için değil.
Bir 4 değildir.
o kadar noktalama işaretleri hatalı ki ; Kör oldum. Cümleyi bitirip sonra bir boşluk koyup nokta koymak nedir evlat?
paragraf yok, düzenli bişi yok sırf harf karmaşası.

insanın okumadan ekisiyi basası geliyor.

aynen benim gibi.