bugün

izlenmesi gereken bir film izlemedim dersin anlarımda izlememek için saçma sapan bahaneler bulmak nedir yok hint yapımımış sanki türk sineması çok ileride yapıt sıçıyoruz herkes anlıyor sinemadan.
çok büyük bir hatadır. derhal bu hatadan dönülüp hemen izlenmesi gerekir.
bir şey kaybettirmeyen şeydir. etraf zaten mal dolu anasını satayım. biraz etrafına baksan üç değil üçyüz tane bulursun.
Hint filmi tabirini duyunca bile midesi bulanan benim çok beğendiğim filmi izlememiş olmaktır. ben de başta ıyy dans falan eder şimdi bunlar ne öğreneceksem sanki filmden diye başlamıştım izlemeye. ama bittikten sonra bana ciddi manada katkıları oldu. kısacası izleyin.
çocuklara hitap eden ana fikirleriyle olmasa da olur tipi bir filmdir... ha "çılgın dershane" "maskeli beşler" serisinden de mi kötü derseniz kimse o kadar kötü olamaz efenim, zaten şafak sezer'e gülenin şafak sezer kadar beyninin olmadığı bilimsel çevrelerce de kabul görmüştür... neticede hoş detaylara sahip ütopik filmdir, bolywood seviliyorsa bu da sevilecektir.
olası bir durumdur. izledim bu filmi ve o kadar da abartılacak bir film değil sonuçta. 3 idiots a gelene kadar daha güzel nice filmler var.
hiç film izlememiş olmak gibidir sizd çok şey katar.
all is well diyememektir.
Kayıp falan değildir sıradan bir filmdir benim için. Asıl aptallar filmi büyütenler bence her yerde 3 idiots , 3 idiots diye dolaşanlar Facebook olsun twitter olsun bu ortamlarda filmlerin repliklerini paylaşanlardır. Neymiş eğitim sistemini eleştiriyormuş oymuş buymuş. 170 dakika film izle izle bitmiyor danslar desen ayrı bir sıkıcı yani izlememek büyük kayıp değil. Şimdi birileri çıkıp trol falan dicektir kesin ama öyle yani film abartıdan ibaret.
sırf bollywood olduğu için bile izlenesi film.

herşeyi geçtim sürekli bollywood u çakma zanneden izleyiciler var, çakma olan hollywooddan ötesi değildir. hint sineması oldukça iyidir.
her filmi izlemeyen insandır, etrafımdaki herkes izlediği için o film şahane bir film değildir bana göre, ben içeriğe değil tekniğe, kurguya bakarım, ama gel de bunu anlat hadi demektir