insanların fikirlerine saygılı olmayan bir idi(ot) dan daha akıllı olan insanlardır.
(bkz: 3 idiot filmini izleyenlere idiot diyen idiot) ayrıca bunu diyen idiot şimdi size bunların zevklerini ve beğenilerini sayacağım hazırlanın;

+en beğendiği sanatçı demet akalın ve serdar ortaçtır. murat * * lar dinlemeyide severler.
+ dizi izlemeye özellikle akasya durağı, selena, periler meriler işte bunları izlemeye bayılırlar..
+acun ılıcalı nın yaptığı hiçbir programı kaçırmaz. cahil kesimin ilacı acun ılıcalı
+hayatı televizyon başında ve internet ortamında gereksiz işlerle uğraşmakla geçer.

uzar gider gençler..
Kesinlikle zevkli kişidir.

Filmin vermek istediği amacı anlamış ve de benimsemiştir.

Filmi izlemek için izleyen mallardan değildir. Başarmak için işini mükemmel yapman gerektiği konusunda verdiği mesajlarla, psikolojik baskının öğrenci üzerinde oluşturduğu kötü etkisi hakkında harika bir filmdir.

Beğendim, o halde idiotum.

Keşke herkes bunları anlayabilecek kadar idiot olsaydı. *
KiM NE DERSE desin izlediğim en yaratıcı yapımlardan biridir 3 idiots. hayatımda bu kadar doğal oyunculukların olduğu, bu kadar harika hint müzikleri ve dansları içeren, bu kadar zekice bir senaryosu olan film izlemedim.

kendi dalında bir başyapıttır 3 idiots.

beğenmeyenlere saygı duyuyorum. sinema göreceli bir kavramdır.

umarım hayatımda bu tarz bir film daha izlemeye yetecek vakit vardır. çok umutlu olmadığımı söylemeliyim.

-bu kadarmı iyi yani..??

-bu kadar iyi..
bu filmi beğenmeyen dangalağın aklına şaşarım.
Oldukça keyif aldığım ve tavsiye ettiğim bi filmdi. Filmi beğenmezsin zevk meselesidir tartışılmaz ama beğenenmi idiot yoksa bu söylemde bulunanmı bilemedim.
3 idiots filmini beğenmeyen insanların recep ivediki beğendiği kuvvetle muhtameldir.
fikri'yi gördüğü yerde 'olezvel' diyendir.
Muhtemelen 2009 yılında çıkan filmi 2012'de ilk kez izleyendir.
ezberci eğitim siteminin acısını iliklerine kadar hisseden idiot sarrafı insandır.
3 idiots filmini beğenen idiot diye başlık açan idiotun götünü elleyen idiottur.
o değil de filmin başında kalp krizi geçiren hastayı tekerlekli sandalye ile taşımak nasıl bir mantıktır anlamış değilim.
keşke o üç idiotun tırnağı kadar olabilsekte hayatımızın bize kakalatıldığı gibi değil kendi istediğimiz gibi şekillendirebilsek. başkalarının kararlarına değil de kendi irademizle mesleğimizi seçebilsek. ezberci eğitimi değil de sorgulayan, araştıyan yoruma dayalı eğitim sistemini benimseyebilsek. işin özü keşke o kadar idiot biri olabilsek.
al iz vel diyerek idiotluğunu pekiştirir. daha önce de söylediğim gibi, umutların tükenmekte olduğu sırada umut yeşerten, yarınların hep sürprizlere açık olduğunu gösteren filmi beğenmek idiotluksa idiotum ben. evet.
Filmin konusunu anlamış akıllı insandır. Tabi sistemin oyuncağı olmuş insan ne anlar.