bugün

Görmeyeli Fenerbahçe ne kadar Türkiye'ye benzemiş? Sanki 24 Haziran seçimlerinin küçük bir provası.
Fenerbahçe taraftarı muhteşem özetlemiş durumu.
Fenerbahçe taraftarı ezici bir şekilde ali koç'u destekliyorsa ki öyle o zaman ali koç seçilsin ve taraftar mutlu olsun bir galatasaraylı olarak tek isteğim bu.Bu taraftarları kimsenin üzme hakkı yok.Taraftarı olmadan bu kulüpler bir hiçtir.Bunu aklına iyi soksun kongre üyeleri.

görsel
Keşke Ali Koç başkan olunca üstü açık otobüs ile stadtan çıksa taraftarı selamlayıp bağdat caddesinde tur atsa ooofffff şimdiden ıslandımm.
ben bir kocaelispor taraftarı olarak Ali koç'un kazanmasını istediğim genel kurul. efendi bir kişilik. hakem odası basmaz, kendi taraftarına canlı yayında hakaret etmez, kimseyi tehdit etmez. kan değişikliği iyidir. fenerbahçe kulübünün kalitesi artar ve bu da ligin kalitesine yansır. Biz türk futbolu olarak aziz yıldırım'dan bıktık. tabii, terim'den, rıdvan dilmen'den, arda'dan, emre'den de bıktık ama işte sırayla.
KAN AĞLADI BU YÜREKLER
UYKUSUZ GEÇTi GECELER
BAŞINI ÖNE EĞME ALDIRMA FENER
iŞTE GELDi GÜNEŞLi GÜNLER !

SANA OLAN BU SEVDAMIZ
GÖTÜRECEK BiZi ZAFERE
HAYDi SEN DE GEL KATIL BiZE
ŞAMPiYONLUK ŞARIKISI SÖYLE.
görsel
arkadaşlar rahat rahat boşalabilirsiniz zulüm bitti.
inşallah trafoya kedi falan kaçmaz amk.
oyumu kullandim. aziz yildirima dur dedik. umarim ali baskan secilir.

cok kalabalikti eve geldim 20 binden fazla diyor kanallar. vardir o kadar evet. pusulalar bittikce iceriden tasidilar.
21.350 oy kullanıldı.. şu anda sayılıyor.. bir kaç saate kalmaz belli olur sanırım..
anadolu ajansına göre fenerbahçe seçiminde akp önde.
Sokaga cikmayi bizden gordugunuz gibi, sandikta lider devirmeyi de bizden gorun....
Birazdan 2006 da Appiah’ın direkten topu çizgiyi geçecek,birazdan CSKA maçındaki o son ribaund’u alacağız birazdan bu dünya varolduğundan beri ilk defa akşam saati güneş batmayacak doğacak,birazdan bir güruh tarafından teslim alınmış Fenerbahçe tekrar özgürlüğüne kavuşacak...
Ali Koç şu an baya bi farkla önde. Oluyor lan sonunda.
Beyaz pusulalar ali koç'un ve görünen o ki önde gidiyor. Hadi inşallah.
görsel
ALi KOÇ BAŞKAN FENERBAHÇE ŞAMPiYON.
sizi bir daha bu stada sokmam dedikleri yerden gidiyorlar yavaş yavaş.
sonuçlar açıklandı gençler dediğimdir.

Kadıköy’de Galatasaray’a karşı olan serimiz devam ediyor.
Trt spor muhabirinin söylediğine göre aziz yıldırım stadtan ayrılmış.
Fenerbahçe’nin onursal başkanı olarak köşeye çekilmek varken, madara olup siktir edilmek de ne bileyim... hakketti.
görsel
görsel
Ali Koç başkan oldu, şuan aşırı orgazm oldum. Yoğurtçu parkı yakınlarında açık Beko mağazası bulursam, götüme buzdolabı sokacam.
-03/06/2004 Alex’in Fenerbahçe’ye gelişi.
-03/06/2018 Ali Koç’un Fenerbahçe’ye başkan oluşu.

3 Haziran Fenerbahçe’nin kaderinin değiştiği gündür,3 Haziran Fenerbahçelilerin bayramıdır,
KUTLU OLSUN.
güncel Önemli Başlıklar